Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska o medalu od Dudy: "Wiedziałam, że mogą mi domalować gębę. Że odbieram od TEGO PREZYDENTA!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
441
Podziel się:

"Liczyłam się z tym, że w obecnej sytuacji w Polsce, to może być dla niektórych kontrowersja. To mnie nie zaskoczyło, zaskoczyła mnie skala i zaciekłość".

Małgorzata Kożuchowska podczas obchodów Święta Niepodległości została odznaczona przez Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Jest to trzecie pod względem ważności wyróżnianie po Orderze Orła Białego oraz Orderze Virtutti Militari. Aktorka została odznaczona za "wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej".

W świetle obecnej sytuacji politycznej i wspierania przez ojca Kożuchowskiej Tadeusza Rydzyka, to odznaczenie wzbudziło sporo kontrowersji. Aktorka tak odpowiedziała krytykom: Kożuchowska na Facebooku o swoich orderach: "Na żadnym z nich nie znalazłam partyjnego znaczka"

Liczyłam się z tym, że w obecnej sytuacji w Polsce, to może być dla niektórych kontrowersja, że może być mi domalowana gombrowiczowska gęba, że odbieram od tego prezydenta, a nie od innego - mówi w rozmowie z Dzień Dobry TVN. To mnie nie zaskoczyło. Zaskoczyła mnie skala i zaciekłość. Rozmawiałam o tym z Mają Ostaszewską, wysłała mi SMS, że ją spotyka to samo na co dzień, tylko z drugiej strony politycznej.

Cały wywiad do obejrzenia we wtorek w Dzień Dobry TVN.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(441)
gość
7 lat temu
A mnie zaskoczyło pani Korzuchowska to, za jakie zasługi pani odebrała ten order. Trzeba było podziękować w imieniu swojego ojca ,ktory ma ogromne zasługi na uczelni Rydzyka
gość
7 lat temu
Wie jaki ma ,,dorobek". Nie grała ani nie gra w niczym ambitnym
gość
7 lat temu
order to należał się ANNIE DYMNEJ ale KOZUCHOWSKIEJ to za co?
gość
7 lat temu
Kożuchowska to fatalna aktorka, czego ona sama nie rozumie;-(
gość
7 lat temu
Kożuchowska dostała wyróżnienie za nędzne aktorstwo, a o wielu wybitnych aktorach, muzykach czy malarzach zapomniano. Kto następny? Proponuję Natalię Wyjca Kukulską, która zmasakruje najładniejszą nawet piosenkę.
Najnowsze komentarze (441)
gość
7 lat temu
A oglądaliście kiedykolwiek Małgorzatę Kożuchowską w teatrze, chociażby teatr tv...??? Szkoda, bo na pewno zmienilibyście zdanie. Pozdrawiam:)
gość
7 lat temu
A Ty lepiej wróć do podstawówki, żeby nauczyć się ortografii. Trzeba najpierw sobą coś reprezentować, żeby innych krytykować!
gość
7 lat temu
Pani Malgosiu tu nie chodzi o prezydenta tego czy innego Pani poprostu nie zasłużyla sobie na medal bo przyzna pani ze może i jest Pani sympatyczną kobietą ale aktorką mierną i jak juz Pani zapewne wie jest mnostwo nazwisk aktorek wybitnie utalentowanych niestety Pani do tego grona nie należy
wylansowana p...
7 lat temu
OBOJĘTNIE " jaki prezydent " dałby jej ten medal , kontrowersji NIE dałoby się uniknąć NIE ZASŁUŻYŁA sobie NICZYM na takie odznaczenie , MASZ KOBIETO gombrowiczowska gębę - jak to słusznie zresztą zauważyłaś .
gość
7 lat temu
A Kożuchowska z uporem maniaka wraca do tematu. Kobieto, to nie kwestia prezydenta, ale nieznanych nikomu wybitnych zasług dla kraju. Czy możemy je w końcu poznać?
gość
7 lat temu
ale w was nienawiści!!! W 30 pierwszych komentarzach ani jednego pozytywnego słowa!Wygląda to bardzo ale to bardzo podejrzanie... A JA BARDZO GRATULUJĘ KOŻUCHOWSKIEJ!!!
gość
7 lat temu
kłapiecie gębami i zazdrościcie to może rosati jest dla was gwiazdą hahaha ,,,kury szczać prowadzać...
gość
7 lat temu
Nie chodzi o "tego prezydenta", tylko, o to że to TY odbierasz medal!!!! Ledwo, ledwo w rólkach .Beznamiętny głosik , kwestyjki wymawiane z dzióbkiem. DNO. Powinnaś ostać medal DZIOBA.
gość
7 lat temu
Dostała medał za to, że POLEGŁA bohaterską śmiercią w kartonach.
gość
7 lat temu
Ciągle nie mogę zrozumieć za co to odznaczenie ?
Tomek
7 lat temu
Prezydent jest OK inteligentny,twardy zna historię Polski tylko Pani nie ma zasług.
virtutti mi n...
7 lat temu
Przeczytałem kilka komentarzy i nie zaryzykuję więcej , bo mógłbym utopic się w tym burackim , jakże polskim jadzie.Wesołych Świąt KOnDomskie buraki!
gość
7 lat temu
Jak ona ma czelność porównywać się z prawdziwą aktorką Mają Ostaszewską? To po pierwsze.A po drugie żaden inny prezydent nie przyznałby nagrody . Bo i za co? A obecny prezydent -wiadomo jest szefem "dobrej zmiany"
gość
7 lat temu
Sukces ma wielu ojców,matek.W Polsce ludzie są bardzo wyczuleni na prawdę.Czasami warto odpuścić.Szkoda że nie odpuściła.
...
Następna strona