Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|

Królowa Camilla spotkała się z Ołeną Zełenską. Pozwoliła sobie na CZUŁY GEST wobec pierwszej damy Ukrainy

Podziel się:

Królowa Camilla miała ostatnio okazję powitać w swoich skromnych progach Ołenę Zełenską. Do sieci już trafiła relacja z Clarence House, ale całą uwagę zwracają gesty żony Króla Karola III. Tak zachowywała się wobec pierwszej damy Ukrainy.

Królowa Camilla spotkała się z Ołeną Zełenską. Pozwoliła sobie na CZUŁY GEST wobec pierwszej damy Ukrainy
Królowa Camilla CZULE wita się z pierwszą damą Ukrainy. Do sieci trafiło nagranie (WIDEO) (Getty Images)

Royalsi często zapraszają do wystawnych posiadłości znane osobistości ze świata polityki. Wiążę się to z budowaniem relacji między państwami oraz omawianiem bieżących spraw. Niektóre z tych wydarzeń najwidoczniej przebiegają w bardzo ciepłej atmosferze.

Ostatnio królowa Camilla miała okazję gościć pierwszą damę Ukrainy - Ołenę Załenską. Żona brytyjskiego monarchy mogła się dowiedzieć, jakie skutki przyniosła wojna na wschodzie, a cała rozmowa odbyła się na oczach reporterów. Pojawiła się obszerna relacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Camilla wspomina Królową Elżbietę II. "Napisała swoją własną rolę"

Królowa Camilla gościła pierwszą damę Ukrainy we własnym domu

Z Instagrama rodziny królewskiej dowiadujemy się, że do spotkania Ołeny Zełenskiej i królowej Camilli doszło w Clarence House, czyli domu królewskiej pary. Tego dnia żona króla Karola III zaprezentowała się w granatowej sukni, do której dobrała czarne szpilki, natomiast jej gościni miała na sobie biały żakiet z tweedu oraz szerokie spodnie.

Uwagę zwraca jednak wideo, jakie pojawiło się u pierwszej damy Ukrainy. Okazuje się, że królowa Camilla na samym początku wizyty pocałowała ją w policzek i przyznała, że cieszy się ze spotkania. Następnie poprowadziła Ołenę Zełenską do jednego z pokoi, trzymając rękę na jej plecach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl