Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Krzysztof Gonciarz odpowiada na homofobiczne auta jeżdżące po Warszawie... WŁASNĄ CIĘŻARÓWKĄ. "Nie do wiary, że to jest LEGALNE"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
162
Podziel się:

Youtuber wynajął furgonetkę, która obklejona jest takimi banerami, jak "Nie do wiary, że to jest legalne" czy "Nie słuchaj głupot". Dobry pomysł?

Krzysztof Gonciarz odpowiada na homofobiczne auta jeżdżące po Warszawie... WŁASNĄ CIĘŻARÓWKĄ. "Nie do wiary, że to jest LEGALNE"
Gonciarz zorganizował akcję walczącą z homofobią (Facebook, Instagram)

Od kilku dni w polskich mediach dominuje powracający jak bumerang temat LGBT. Wszystko za sprawą stołecznego protestu aktywistów ruchu, w trakcie którego doszło do aresztowania kilkudziesięciu osób, protestujących przeciwko zatrzymaniu działaczki organizacji Stop Bzdurom, niebinarnej Margot.

Z dnia na dzień w kontrowersyjnej sprawie swój głos zabiera coraz więcej osób. Wśród nich swoje wsparcie społeczności LGBT postanowiło okazać wiele znanych twarzy. O tolerancję do swoich rodaków zaapelował między innymi Michał Szpak, zaś Dawid Podsiadło w oryginalny sposób odniósł się do niedawnych słów córki prezydenta na temat równości.

Swoje trzy grosze dorzucił również popularny youtuber Krzysztof Gontarz, który od jakiegoś czasu coraz chętniej komentuje sytuację polityczną w naszym kraju. We wtorek 35-latek opublikował obszerny wpis, w którym odniósł się do trwających obecnie protestów społeczności LGBT. Jak słusznie zauważył, ostatnie akcje aktywistów są niczym innym, jak wyrazem bezsilności wobec ciągłego upokarzania i "straszenia" nimi wyborców.

Zobacz także: Protest LGBT w Warszawie. "Do tej pory nie było tak jawnej nagonki"

Na tym wkład youtubera się nie kończy: teraz Gonciarz wspaniałomyślnie ruszył do ulicznej walki z ciężarówkami głoszącymi homofobiczne hasła (i wszystkimi innymi ciężarówkami, które gadają głupoty). Od czwartku na ulicach Warszawy możemy spotkać jego samochód, który wyśmiewa koncept kłamliwych informacji wygłaszanych przez megafony samochodu obklejonego banerami. Na furgonetce możemy przeczytać m.in. "Każdy może obkleić ciężarówkę i gadać z niej głupoty", "Nie do wiary, że to jest legalne" i odesłanie na stronę stopciezarowkom.pl, gdzie czytamy: "Twoja ciężarówka jest niegrzeczna i gada głupoty? Znalazła plandekę w lesie i uważa się za autorytet moralny? Mamy na to kilka sposobów". Wśród nich najważniejszy: "Nie słuchaj jej głupot".

Jeździmy dzisiaj po centrum Warszawy ciężarówką antyciężarówkową - napisał na Facebooku Gonciarz, dodając zdjęcia furgonetki. Nagrywajcie nas, machajcie i udostępniajcie!

Dobry pomysł?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Ewa
4 lata temu
Czemu ludzie czuja potrzebę wykrzykiwania innym swoich pogladow, zdania, opinii, preferencji itp. Zamiast poprostu żyć.. Nie czuje potrzeby pokazywania światu i udowadnianiu kim jestem, co lubie, w co wierzę. Po prostu żyję i sie nie przejmuje zdaniem innych.
!!!
4 lata temu
Czy tylko mnie się wydaje, że z osobami zakładającymi kanały na you tube i zabiegającymi o uwagę nieznajomych jest coś nie tak. Rozumiem jeszcze kanał o czymś. O grach, filmach, gotowaniu. Ale takie zwierzanie się do kamery ze swoich spraw prywatnych jest troszkę nienormalne.
Pola
4 lata temu
Co wy z tą homofobią ciągle?? Polacy nie są homofobami. Co mi do tego co kto robi i z kim? Czemu homo ciągle wychodzą na ulicę a wy o tym trąbicie na portalu plotkarskim. Cos tu śmierdzi, I to mocno!
Niewariat
4 lata temu
Znowu jakieś urojone "osoby niebinarne"? A Napoleonem nikt się przypadkiem nie poczuł?
Hdudh
4 lata temu
No to jest na pewno lepsze niz przebijanie opon i bicie kierowcy ciężarówki Ordo Iuris
Najnowsze komentarze (162)
Rozsądny
2 lata temu
Nie interesuje mnie czyjąś orientacja seksualna bo to osobista sprawa. Tolerancja jak sama nazwa mówi to tolerowanie . To całe lobby LGBT stara się narzucić innym swoją wizję świata w arogancki i bezczelny sposób a jak komuś się to nie podoba to wielkie oburzenie i homofobia
AHA
2 lata temu
Na tym polega wolność drogie LGBT-y a nie na tym ,że Wam wolno a innym nie wolno.
ewa
4 lata temu
a kto i czego im zabrania to sa normalnie bojowki
mat
4 lata temu
Faktycznie głupoty na ciężarówce Ordo luris. Nie ma dowodów na udział domniemanego lobby LGBT w umieszczeniu zapisów dotyczących wprowadzania programu "szkoleniowego" dla dzieci już od urodzenia, umieszczonych w konwencji stambulskiej, tzw. antyprzemocowej. Ktoś je jednak tam umieścił. I wcale nie uważam, że to ktokolwiek związany z LGBT, to jest po prostu jeden z etapów wdrażania neokomunizmu. Opisany już dziesiątki lat temu. Tak jak likwidacja narodów europejskich przez mieszanie z ludnością napływową. Ale to już znamy szczególnie z ostatnich lat.
Krzywa prawda
4 lata temu
Do prosta prawda. Skoro nie chcecie wykrzykiwać swoich preferencji, to po prostu tego nie róbcie. Nikt niczego nie zakłada. Idąc ulicą nie zakładam, że ktoś jest gejem czy transwestytą. Bądźcie sobie z kim chcecie, ubierajcie się jak chcecie, przypisujcie sobie płeć jaką chcecie i ją sobie zmieniajcie do woli.Po co jednak informujecie innych co zamierzacie robić lub co robicie. Nikt nie będzie was szykanował, bo też nikt nie będzie wiedział jakie są wasze "preferencje". Do niczego nie musicie się przyznawać. Nikogo z nas to nie obchodzi. Nie wystawiajcie się na widok publiczny tak jak nikt, kto jest hetero seksualny nie wykrzykuje tego na ulicach. Spokojnie róbcie swoje i nie prowokujcie zainteresowania waszymi sprawami to zdobędziecie spokój.
swen
4 lata temu
No właśnie, panie Gonciarz. Może pan legalnie oklejać swoją cięzarówkę i gadać głupoty. Bo to wolny kraj.
MarkotLBT
4 lata temu
Całe wakacje spendzam u kolegi w D:)🕳sinic brak trochę obcueram się o 💩
Lily B
4 lata temu
Dzięki Krzysiek 💗💗💗
Mary
4 lata temu
Super akcja! Stop głupocie!
basia
4 lata temu
Białoruś ludzie! Tam się łamie prawo człowieka. Tam policja robi co chce. Polska to normalny kraj i Gonciarz, przestań gadać głupoty.
ciekawe
4 lata temu
Przeczytajcie wywiad z Gościa niedzielnego pt:"Wszystko o homoseksualizmie". poniżej fragment całość na stronie Gościa niedzielnego. "Wszystko o homoseksualizmie" Właśnie wydano najobszerniejszy jak dotąd raport z badań naukowych na temat homoseksualizmu. Znajdziemy w nim m.in. odwołania do ponad 3,5 tys. świadectw osób wyleczonych z tego zaburzenia. MACIEJ KALBARCZYK GN 47/2017 Pracowałam nad tą książką ponad 5 lat, w bibliografii znajduje się ok. tysiąca pozycji. Zależy mi na tym, żeby wywołać rzetelną debatę naukową na ten temat – mówi GN Beata Wieczorek, autorka książki „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne”. Na kartach liczącej ponad 900 stron publikacji badaczka obala wiele mitów na temat homoseksualizmu i wskazuje, że jest on dezorientacją, a nie orientacją seksualną. W większości polskich opracowań na ten temat do tej pory nikt nie zadał sobie trudu rzetelnego wyjaśnienia przyczyn pojawiania się pociągu seksualnego do tej samej płci. Zamiast badań naukowych przedstawiano interpretacje, które szybko stały się niepodważalnymi dogmatami. Zdaniem autorki jednym z nich jest panujące na Zachodzie przekonanie o istnieniu tzw. genu homoseksualizmu. Nasza rozmówczyni zwraca uwagę, że nikt nie przedstawił wiarygodnych badań potwierdzających tę tezę. – Zamiast pokazać dowody, bardzo często naukowcy używają sformułowań „wierzymy, przyjmuje się, że” itp. – mówi Beata Wieczorek. Autorka książki jest z wykształcenia psychologiem. Opracowując w większości anglojęzyczny materiał, wykonała ogromną pracę, ale z obawy o los swojej rodziny zdecydowała się na wydanie książki pod pseudonimem. Zależało jej na skierowaniu dyskusji na tor merytoryczny, a nie na kwestie personalne. – Czytając komentarze, które widzę w internecie, jestem pewna, że to była dobra decyzja – mówi Beata Wieczorek. Wiele osób, prawdopodobnie w ogóle nie zaglądając do samej książki, oskarżyło autorkę o homofobię i bazowanie na stereotypach. W rozmowie z GN Beata Wieczorek podkreśla, że darzy osoby homoseksualne szacunkiem i współczuciem, zależy jej na udzieleniu im profesjonalnej pomocy. Jej zdaniem trzeba jednak oddzielić płaszczyznę prywatną od społecznej. – Homoseksualizm stał się niebezpiecznym narzędziem rewolucji seksualnej, która w dłuższej perspektywie może doprowadzić do stopniowego rozpadu społeczeństwa – podkreśla."
Muttombo
4 lata temu
Koleś jest ciepły i gra do jednej bramki ze swoimi.
Monika
4 lata temu
Właśnie teraz parę minut temu w TV PiS info szczucie wyświetlanie społeczności lgbt poniżanie Margot pseudo prezenterzy No nie wiem po prostu już nie mam słów No jakoś w innych telewizjach tego nie ma wy cierpicie na jakąś przypadłość tak ludzi nienawidzicie to trzeba leczyć
Paweł
4 lata temu
Brawo Krzysiek Bravos społeczność lgbt Bawcie się dalej o swoje prawa i o równość
...
Następna strona