Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Gonciarz staje w obronie środowiska LGBT: "Tak was dziwi, że MAJĄ JUŻ PO PROSTU, KU*WA, DOŚĆ?"

272
Podziel się:

Znany youtuber opublikował na swoim profilu obszerny wpis, w którym komentuje ostatnie protesty w obronie Margot. "Jak nie masz w sobie empatii, to weź się w łeb palnij" - pisze wprost Gonciarz.

Krzysztof Gonciarz staje w obronie środowiska LGBT: "Tak was dziwi, że MAJĄ JUŻ PO PROSTU, KU*WA, DOŚĆ?"
Krzysztof Gonciarz staje w obronie środowiska LGBT (Facebook.com, East News)

Od kilku dni ogólnopolskie media rozgrzewa do czerwoności temat protestów aktywistów LGBT, które odbyły się już w kilku miastach. Podczas pierwszego z nich w Warszawie doszło do aresztowania kilkudziesięciu osób, które wyrażały sprzeciw wobec zatrzymania działaczki organizacji Stop Bzdurom, niebinarnej Margot. Od tego czasu na temat stołecznego protestu wypowiedziało się już wiele osób, a na zajścia zareagował nawet Rzecznik Praw Obywatelskich.

Sprawę zatrzymania Margot i protestów środowiska LGBT skomentowali już między innymi Michał Szpak czy Dawid Podsiadło. Drugi z nich nawiązał nawet do słów Kingi Dudy, która podczas wieczoru wyborczego swojego ojca zaapelowała o szacunek dla mniejszości. Niestety córka głowy państwa od tego czasu konsekwentnie milczy, a politycy związani z otoczeniem jej ojca z równie wielkim zaangażowaniem obrzucają protestujących błotem.

Zobacz także: Protest LGBT w Warszawie. "Do tej pory nie było tak jawnej nagonki"

Teraz do sprawy odniósł się też Krzysztof Gonciarz, znany youtuber i osobowość internetowa. W poniedziałek Gonciarz opublikował na swoim koncie na Facebooku obszerny wpis, w którym odnosi się do trwających obecnie protestów społeczności LGBT. Jak słusznie zauważa, ostatnie akcje aktywistów są niczym innym, jak wyrazem bezsilności wobec ciągłego upokarzania i "straszenia" nimi wyborców.

Wśród różnych opinii na temat ostatnich wydarzeń wokół LGBT szczególnie "triggeruje" mnie taki ton na zimnego sk**wysyna, "A co się spodziewali? Pobicie? Niszczenie mienia? Prawo to prawo". Ku**wa, co ci biedni ludzie mają robić? Po Warszawie legalnie jeżdżą ciężarówki mówiące, że Ty i Tobie podobni to gwałciciele dzieci. Zgłaszanie tego na policję nie odnosi skutku. Jesteś osobą, która pamięta pobicia, rozsypane książki w szkole, nastoletniość plucia w ryj dosłownie i w przenośni. Naprawdę tak Was to dziwi, ze jeden gej z drugim skacze po radiowozie, bo już ma po prostu k**wa dość? - napisał Gonciarz.

W dalszej części wpisu youtuber zauważa, że lata pastwienia się nad osobami LGBT świadczą wyłącznie o braku empatii w społeczeństwie. Swój wpis youtuber dedykuje też "katolikom wycierających sobie mordy hasłami o miłości":

Przestańmy traktować LGBT jako tego jednego wystraszonego chłopca z boku, któremu każdy może dać w mordę, bo Was jest dziesięciu, a on jeden. Jak nie masz w sobie empatii do tego, jakie emocje może wywoływać w ludziach całe życie upokorzeń i walki o bycie sobą, to weź się w łeb palnij. A jeśli więcej empatii masz do pociętych opon jakiegoś patusa niż do tego wszystkiego, to nie wiem, wyspowiadaj się z tego czy coś. Ze szczególną dedykacją dla katolików, którzy kochają sobie wycierać mordy hasłami o miłości - zakończył swój wpis.

Po kilku godzinach Gonciarz udostępnił też swój wpis na Instagramie, gdzie w opisie odniósł się do krytyki "fanów" pod swoim adresem.

Jeśli moje poglądy kogokolwiek dziwią, to nie uważaliście przez ostatnie 9 lat - stwierdza.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Krzysztof Gonciarz działał na rzecz mniejszości. W czerwcu, w czasie kampanii wyborczej, youtuber przekazał pieniądze zarobione z reklam opłaconych przez sztab Andrzeja Dudy na stowarzyszenie Miłość nie wyklucza. Wtedy, podobnie jak teraz, nie brakowało na szczęście wyrazów szacunku dla jego działań.

Zgadzacie się z nim?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(272)
Isska
3 lata temu
Przecież ta osoba została aresztowana nie za płeć, tylko za dewastowanie mieli i napaść na człowieka. Jest osobą dorosłą przede wszystkim i musi jako człowiek wobec społeczeństwa odpowiadać za swoje czyny. Dopiero w życiu sexualnym jest gejem, czy kimkolwiek zapragnie. Ale przede wszystkim mamy być ludźmi z zasadami wobec innych!!!!
taka prawda
3 lata temu
Jak można bronić przestępcę? Co ma do tego orientacja?
Buraczek
3 lata temu
Tak, właśnie... I to jest autorytet, jego słuchajmy... Ludzie co wy macie w głowach? Uważacie że jak macie iluś obserwujących albo kanał na youtubie to jesteście autorytetami ? Otóż nie
D5ty778
3 lata temu
Brawo policja 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🌞🌞🌞🌞🌞🌞
Jjj
3 lata temu
Ludzie przestańcie juz z obroną tego stowarzyszenia. To jest chore... Czego oni mają dość!?? Nikogo nie obchodzą.
Najnowsze komentarze (272)
ciekawe
3 lata temu
Przeczytajcie wywiad z Gościa niedzielnego pt:"Wszystko o homoseksualizmie". poniżej fragment całość na stronie Gościa niedzielnego. "Wszystko o homoseksualizmie" Właśnie wydano najobszerniejszy jak dotąd raport z badań naukowych na temat homoseksualizmu. Znajdziemy w nim m.in. odwołania do ponad 3,5 tys. świadectw osób wyleczonych z tego zaburzenia. MACIEJ KALBARCZYK GN 47/2017 Pracowałam nad tą książką ponad 5 lat, w bibliografii znajduje się ok. tysiąca pozycji. Zależy mi na tym, żeby wywołać rzetelną debatę naukową na ten temat – mówi GN Beata Wieczorek, autorka książki „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne”. Na kartach liczącej ponad 900 stron publikacji badaczka obala wiele mitów na temat homoseksualizmu i wskazuje, że jest on dezorientacją, a nie orientacją seksualną. W większości polskich opracowań na ten temat do tej pory nikt nie zadał sobie trudu rzetelnego wyjaśnienia przyczyn pojawiania się pociągu seksualnego do tej samej płci. Zamiast badań naukowych przedstawiano interpretacje, które szybko stały się niepodważalnymi dogmatami. Zdaniem autorki jednym z nich jest panujące na Zachodzie przekonanie o istnieniu tzw. genu homoseksualizmu. Nasza rozmówczyni zwraca uwagę, że nikt nie przedstawił wiarygodnych badań potwierdzających tę tezę. – Zamiast pokazać dowody, bardzo często naukowcy używają sformułowań „wierzymy, przyjmuje się, że” itp. – mówi Beata Wieczorek. Autorka książki jest z wykształcenia psychologiem. Opracowując w większości anglojęzyczny materiał, wykonała ogromną pracę, ale z obawy o los swojej rodziny zdecydowała się na wydanie książki pod pseudonimem. Zależało jej na skierowaniu dyskusji na tor merytoryczny, a nie na kwestie personalne. – Czytając komentarze, które widzę w internecie, jestem pewna, że to była dobra decyzja – mówi Beata Wieczorek. Wiele osób, prawdopodobnie w ogóle nie zaglądając do samej książki, oskarżyło autorkę o homofobię i bazowanie na stereotypach. W rozmowie z GN Beata Wieczorek podkreśla, że darzy osoby homoseksualne szacunkiem i współczuciem, zależy jej na udzieleniu im profesjonalnej pomocy. Jej zdaniem trzeba jednak oddzielić płaszczyznę prywatną od społecznej. – Homoseksualizm stał się niebezpiecznym narzędziem rewolucji seksualnej, która w dłuższej perspektywie może doprowadzić do stopniowego rozpadu społeczeństwa – podkreśla."
Wikary
3 lata temu
Chyba w przyszłym miesiącu poczuję się kobietą i uroję sobie ciążę. Wpadnie trochę wolnego, w sam raz na ekstra urlop.
Kapitan Iglo
3 lata temu
Przemówiło sumienie narodu. Rozumiem, że w zgodzie z tą logiką mogę panu Gontarzowi sprzedać kosę bo od bardzo dawna czuję się terroryzowany i zastraszany przez środowiska Lbgt? Przecież jako ofiara mam przyzwolenie na łamanie prawa. Dobra lewacka logika w pełnej krasie.
osia
3 lata temu
..bardzo stronniczy komentarz ,a wlasciwie nagonka na KATOLI...okreslenie pana Gonciarza...chyba nie bardzo zrozumial o co idzie rzecz..nikt nie stoi ponad prawem i kazdy za swoje przewinienia musi odpowiedziec....czy to jest KATOL...czy LGBT...proponuje nie wykorzystywac i nie przeinaczac faktow..ludzie mysla i sa spostrzegawczy....choc nie wszyscy... niestety...
faszyst.-
3 lata temu
panie co tak bronisz LPG- masz tam żonę ,męża kochankę czy kozę do wyboru do koloru.
Ala
3 lata temu
Dobrze powiedział!
Klaudia
3 lata temu
Rodzice niech lepiej popilnuja te dzieciaki bo za takie zachowanie do celi można szybko trafić a tam naprawdę może Margot poczuć się jak kobieta.
RADEK
3 lata temu
Przecież to normalna młodzież LGBT BARDZO SPOKOJNA GRZECZNA MIŁA...ZAWSZE SPOKOJNA LEKKI BAŁAGAN BYŁ NA STARÓWCE AŻ ŚCIĄGNELI PÓŁ MIASTA POLICJI...Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA NIE POWINNI TAK TRAKTOWAĆ MŁODZIEŻÓWEK...SZKODA TEJ MARGOTKI CO JĄ PRZEJELI...NA 2 MIESIACE...ZADYMA ZA DUŻA BYŁA...SZKODA CHOC NIC JEJ SIE NIE STANIE W TAKIM POPRAWCZAKU...TRZYMAM ZA WAC KCIUKI ,ALE MŁODZIEZ MUSI WIEDZIEĆ JAK DYM TO I KONTROLA...CZEKAM NA WASZĄ POWTÓRKĘ WARSZAWSKĄ...POZDRAWIAM WAS CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY
emrZ
3 lata temu
My też mamy ich dość - czy to dziwne?
sok z buraka.
3 lata temu
Za pobicie czlowieka z urzyciem noza, nie powinien nigdy wyjsc z kryminalu ! A jesli idzie o LGBT i rzekoma dyskryminacje, to powiem tak, ja ze swoim luzkiem nie wychodze na ulice, wiec ty rowniez nie wystawiaj go publicznie. Na to zgody niema!.
Abadon
3 lata temu
Ci co tak teraz bronią to sami są tez LPG 🤣🤣🤣🤣
Wstyd
3 lata temu
Nastepny pożal się Boże celebryta.... gadają bez sensu i sklocaja ludzi. Powinni za to ponosić konsekwencje
oj Krzysiu
3 lata temu
Lubiłem gościa jak pracował w tvgry. W ciągu kilku lat niestety zupełnie odleciał. Pewnie stąd ta jego popularność.
M&M
3 lata temu
A czego mają dość? Środowisko homoseksualne ma w Polsce warunki jak pączek w maśle. Nikt ich nie dyskryminuje i nikt im krzywdy nie robi. A że ludzie nie godzą się na oglądanie na ulicach wulgarnych scen to dotyczy wszystkich, przy czym o wiele rzadziej takie sceny są udziałem „zwykłego” Kowalskiego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie