Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Krawczyk i jego menadżer MIELI ŻAL do Roberta Lewandowskiego? Nie podziękował za piosenkę o sobie...

332
Podziel się

Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka, nieoczekiwanie zarzucił Robertowi Lewandowskiemu niewdzięczność. "Mieliśmy duże rozgoryczenie" - pisze po latach o braku reakcji piłkarza na utwór "Lewandowski, gol dla Polski!".

Krzysztof Krawczyk i jego menadżer MIELI ŻAL do Roberta Lewandowskiego? Nie podziękował za piosenkę o sobie...
Krzysztof Krawczyk i jego menadżer mieli żal do Roberta Lewandowskiego? (East News, AKPA)
bEhnXxgB

Tydzień temu polskie media obiegły smutne wieści o odejściu Krzysztofa Krawczyka. "Polski Elvis Presley" i autor niezliczonych przebojów zmarł w wieku 74 lat, a jego śmierć pogrążyła w smutku rodzinę, znanych znajomych i fanów, którzy od kilku dni tłumnie ślą kondolencje w kierunku jego bliskich.

Doniesienia o śmierci Krzysztofa Krawczyka jako pierwszy potwierdził Andrzej Kosmala, jego menadżer oraz wieloletni współpracownik. Przez lata mężczyzna okazjonalnie pojawiał się u boku artysty podczas oficjalnych wyjść, a także służył mu pomocą w tworzeniu tekstów do kolejnych hitów. Teraz podzielił się jednak na Facebooku dość zaskakującym wyznaniem.

bEhnXxgD
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

W nowym wpisie Kosmala postanowił wrócić myślami do piosenki, którą wraz z Krzysztofem nagrali na potrzeby Mundialu w 2018 roku. Wspólnie stworzyli piosenkę Lewandowski, gol dla Polski!, która była wynikiem zamiłowania obu panów do piłki nożnej i swoistym hołdem dla Roberta Lewandowskiego.

bEhnXxgJ

Niestety wspomnienia związane z tym utworem miały być dla nich dość gorzkie, a wszystko przez brak reakcji Roberta na ich gest. Okazuje się bowiem, że mąż Anny Lewandowskiej przemilczał sprawę i nigdy nie podziękował im za ten utwór. Jak dziś twierdzi Kosmala, on i Krawczyk mieli mu to za złe.

Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie... Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie... - napisał nieoczekiwania menadżer artysty na Facebooku.

Warto wspomnieć, że piosenka powstała w całości ku chwale sukcesów Lewego, a pod oficjalnym teledyskiem do utworu w serwisie YouTube figuruje nawet wzmianka o dedykacji "znakomitemu polskiemu piłkarzowi o formacie światowym". Tym bardziej dziwi więc brak reakcji z jego strony.

Myślicie, że Robert Lewandowski powinien się teraz wytłumaczyć?

bEhnXxgK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhnXxgL
bEhnXxgM
bEhnXxhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(332)
Hhj
2 miesiące temu
Może nigdy nie słyszał tej piosenki. Ja nie słyszałam.
Mmmmm
2 miesiące temu
Ktoś robi coś o co nie prosisz i jeszcze w dodatku jest to wątpliwej wartości artystycznej, a na koniec jeszcze wymaga podziękowań i niewiadomo czego
Antykk
2 miesiące temu
Nooo lewy może byłby wdzięczny gdyby miał z tego jakiś hajs...no proszę was tak za free ??? 😏
bEhnXxhf
truth
2 miesiące temu
Nie jestem zdziwiona. Wszystko można kupić ale klasy się nie kupi.
Olga
2 miesiące temu
A może tak dać sobie spokój z takimi artykułami? Krawczyk nie żyje, co da takie wypominanie. Dajcie spokój.
Najnowsze komentarze (332)
Ddd
3 tyg. temu
Może mu się nie podobała ,to za co dziękować
Arek
2 miesiące temu
Ja piosenki nie słyszałem, zarówno jak i większość Polaków. Piosenka jakoś puszczana w telewizji czy radiu nie była . To świadczy że była po prostu słaba. Co Lewandowskiego facet nie ma czasu na siedzenie na YouTube. Jest czołowym napastnikiem jednego z lepszych zespołów w Europie. Ma sporo meczy i treningów, poza tym ma kontrakty reklamowe z których musi się wywiązywać . Więc wolny czas którego ma mało spędza z rodziną a nie na YouTube. Dziwne że sam Krawczyk nigdy do tego się nie odniósł. Jedynie kilka dni po śmieci Krawczyka pan Kosmala ma pretensje, czemu nie miał ich wcześniej?
Gość
2 miesiące temu
Największy żal to ma jego zona Ewa chętnie by przytuliła ładna sumke do podziału z swoją famillia
Gość
2 miesiące temu
A czego spodziewali się? Miliona euro?
Gość
2 miesiące temu
Nie ma obowiązku! Po co teraz o tym pisać.
Johanna
2 miesiące temu
Na miejscu Lewandowskiego tez bym przemilczała tego „ gniota”. Specjalnie wysłuchałam tego na YouTube ... tekst godny przedszkolaków ze średniej grupy, muzycznie bliżej temu do disco polo a i wokalnie Krawczyk ( niech sobie spoczywa w spokoju) tam nie powala. Pytam wiec, za co Lewy miał dziękować ?
🌷🌷🌷
2 miesiące temu
Dlaczego po śmierci ludzie wywlekają różne, dziwne sprawy? Nie ma Chłopa, dajcie spokojnie żyć rodzinie! Wstyd,! Zajmujcie się sobą, swoim zdrowiem, bo za chwilę może być koniec świata.
Alojzy Bombel
2 miesiące temu
Mógł nie słyszeć, bo tego niestety nie da się wysłuchać nawet do połowy. Piosenka masakra, mimo wielu przebojów Krzysztofa Krawczyka.
bEhnXxgX
Maria
2 miesiące temu
Myśle,ze pan Krzysztof krawczyk nie miał he he żalu a tą srednia pisoenke nagrał okolicznosciowo.... nei ma sie czym chwalić...to jak toaścik na imieninki i nic wiecej.
Omgggg
2 miesiące temu
Ile jeszcze będzie wyciąganych na światło dzienne różnych informacji i bzdetów po śmierci Krawczyka? NAGLE wszyscy go znali, słuchali, podziwiali. DOŚĆ
vc c
2 miesiące temu
a czy on prosił o ta piosenkę? nie ma obowiązku dziękować, nie można tego od niego wymagać, trochę przesadzona reakcja pana Kosmali
kiki
2 miesiące temu
oj ten p.Kosmala to teraz bedzie plotl bzdury ,nie ma klasy
Gosc
2 miesiące temu
Z całym szacunkiem dla pana Krzysztofa piosenka fatalna ...tekst prostacki a muzyka jeszcze bardziej.....wiec za co tu dziękować ????????
Karol Norek
2 miesiące temu
"Mieliśmy z Krawczykiem" - Acha.
...
Następna strona
bEhnXxhz