Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Krawczyk i jego menadżer MIELI ŻAL do Roberta Lewandowskiego? Nie podziękował za piosenkę o sobie...

332
Podziel się:

Andrzej Kosmala, menadżer Krzysztofa Krawczyka, nieoczekiwanie zarzucił Robertowi Lewandowskiemu niewdzięczność. "Mieliśmy duże rozgoryczenie" - pisze po latach o braku reakcji piłkarza na utwór "Lewandowski, gol dla Polski!".

Krzysztof Krawczyk i jego menadżer MIELI ŻAL do Roberta Lewandowskiego? Nie podziękował za piosenkę o sobie...
Krzysztof Krawczyk i jego menadżer mieli żal do Roberta Lewandowskiego? (East News, AKPA)
bEKsIFpN

Tydzień temu polskie media obiegły smutne wieści o odejściu Krzysztofa Krawczyka. "Polski Elvis Presley" i autor niezliczonych przebojów zmarł w wieku 74 lat, a jego śmierć pogrążyła w smutku rodzinę, znanych znajomych i fanów, którzy od kilku dni tłumnie ślą kondolencje w kierunku jego bliskich.

Doniesienia o śmierci Krzysztofa Krawczyka jako pierwszy potwierdził Andrzej Kosmala, jego menadżer oraz wieloletni współpracownik. Przez lata mężczyzna okazjonalnie pojawiał się u boku artysty podczas oficjalnych wyjść, a także służył mu pomocą w tworzeniu tekstów do kolejnych hitów. Teraz podzielił się jednak na Facebooku dość zaskakującym wyznaniem.

bEKsIFpP
Zobacz także: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

W nowym wpisie Kosmala postanowił wrócić myślami do piosenki, którą wraz z Krzysztofem nagrali na potrzeby Mundialu w 2018 roku. Wspólnie stworzyli piosenkę Lewandowski, gol dla Polski!, która była wynikiem zamiłowania obu panów do piłki nożnej i swoistym hołdem dla Roberta Lewandowskiego.

bEKsIFpV

Niestety wspomnienia związane z tym utworem miały być dla nich dość gorzkie, a wszystko przez brak reakcji Roberta na ich gest. Okazuje się bowiem, że mąż Anny Lewandowskiej przemilczał sprawę i nigdy nie podziękował im za ten utwór. Jak dziś twierdzi Kosmala, on i Krawczyk mieli mu to za złe.

Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie... Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie... - napisał nieoczekiwania menadżer artysty na Facebooku.

Warto wspomnieć, że piosenka powstała w całości ku chwale sukcesów Lewego, a pod oficjalnym teledyskiem do utworu w serwisie YouTube figuruje nawet wzmianka o dedykacji "znakomitemu polskiemu piłkarzowi o formacie światowym". Tym bardziej dziwi więc brak reakcji z jego strony.

Myślicie, że Robert Lewandowski powinien się teraz wytłumaczyć?

bEKsIFpW

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKsIFpX
bEKsIFpY
bEKsIFqq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(332)
Hhj
6 miesięcy temu
Może nigdy nie słyszał tej piosenki. Ja nie słyszałam.
Mmmmm
6 miesięcy temu
Ktoś robi coś o co nie prosisz i jeszcze w dodatku jest to wątpliwej wartości artystycznej, a na koniec jeszcze wymaga podziękowań i niewiadomo czego
Antykk
6 miesięcy temu
Nooo lewy może byłby wdzięczny gdyby miał z tego jakiś hajs...no proszę was tak za free ??? 😏
bEKsIFqr
truth
6 miesięcy temu
Nie jestem zdziwiona. Wszystko można kupić ale klasy się nie kupi.
Olga
6 miesięcy temu
A może tak dać sobie spokój z takimi artykułami? Krawczyk nie żyje, co da takie wypominanie. Dajcie spokój.
Najnowsze komentarze (332)
Ddd
5 miesięcy temu
Może mu się nie podobała ,to za co dziękować
Arek
6 miesięcy temu
Ja piosenki nie słyszałem, zarówno jak i większość Polaków. Piosenka jakoś puszczana w telewizji czy radiu nie była . To świadczy że była po prostu słaba. Co Lewandowskiego facet nie ma czasu na siedzenie na YouTube. Jest czołowym napastnikiem jednego z lepszych zespołów w Europie. Ma sporo meczy i treningów, poza tym ma kontrakty reklamowe z których musi się wywiązywać . Więc wolny czas którego ma mało spędza z rodziną a nie na YouTube. Dziwne że sam Krawczyk nigdy do tego się nie odniósł. Jedynie kilka dni po śmieci Krawczyka pan Kosmala ma pretensje, czemu nie miał ich wcześniej?
Gość
6 miesięcy temu
Największy żal to ma jego zona Ewa chętnie by przytuliła ładna sumke do podziału z swoją famillia
Gość
6 miesięcy temu
A czego spodziewali się? Miliona euro?
Gość
6 miesięcy temu
Nie ma obowiązku! Po co teraz o tym pisać.
Johanna
6 miesięcy temu
Na miejscu Lewandowskiego tez bym przemilczała tego „ gniota”. Specjalnie wysłuchałam tego na YouTube ... tekst godny przedszkolaków ze średniej grupy, muzycznie bliżej temu do disco polo a i wokalnie Krawczyk ( niech sobie spoczywa w spokoju) tam nie powala. Pytam wiec, za co Lewy miał dziękować ?
🌷🌷🌷
6 miesięcy temu
Dlaczego po śmierci ludzie wywlekają różne, dziwne sprawy? Nie ma Chłopa, dajcie spokojnie żyć rodzinie! Wstyd,! Zajmujcie się sobą, swoim zdrowiem, bo za chwilę może być koniec świata.
Alojzy Bombel
6 miesięcy temu
Mógł nie słyszeć, bo tego niestety nie da się wysłuchać nawet do połowy. Piosenka masakra, mimo wielu przebojów Krzysztofa Krawczyka.
bEKsIFqj
Maria
6 miesięcy temu
Myśle,ze pan Krzysztof krawczyk nie miał he he żalu a tą srednia pisoenke nagrał okolicznosciowo.... nei ma sie czym chwalić...to jak toaścik na imieninki i nic wiecej.
Omgggg
6 miesięcy temu
Ile jeszcze będzie wyciąganych na światło dzienne różnych informacji i bzdetów po śmierci Krawczyka? NAGLE wszyscy go znali, słuchali, podziwiali. DOŚĆ
vc c
6 miesięcy temu
a czy on prosił o ta piosenkę? nie ma obowiązku dziękować, nie można tego od niego wymagać, trochę przesadzona reakcja pana Kosmali
kiki
6 miesięcy temu
oj ten p.Kosmala to teraz bedzie plotl bzdury ,nie ma klasy
Gosc
6 miesięcy temu
Z całym szacunkiem dla pana Krzysztofa piosenka fatalna ...tekst prostacki a muzyka jeszcze bardziej.....wiec za co tu dziękować ????????
Karol Norek
6 miesięcy temu
"Mieliśmy z Krawczykiem" - Acha.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsIFrc
bEKsIFrd
bEKsIFre
bEKsIFrf
bEKsIFrg
bEKsIFqL