Kuźniar ostrzega "hejterów": "NIE SĄ ANONIMOWI. ZOSTAWIAJĄ ŚLADY, nawet jak nie zapiszą nazwy firmy. Jestem za bezpośrednią walką!"

448
Podziel się

Prezenter "Dzień Dobry TVN" chce walczyć teraz jeszcze ostrzej z krytycznymi komentarzami. "Należy pokazywać tych ludzi z twarzy, żeby ich szefowie widzieli!"

Prezenter Dzień Dobry TVN, Jarosław Kuźniar, został twarzą kampanii "Hejt stop". W głośnym już spocie pojawił się jako bezbronna ofiara internetowej nienawiści, obrzucana fekaliami. Do spotu wybrał wulgarne komentarze, ale oczywiście nie te których jest w sieci większość - wyśmiewające jego brak dystansu do siebie i słynny wpis o zakupach w Walmarcie.

Mimo zapewnień, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, a "internetowy jad po nim spływa", Kuźniarowi bardzo zależy na tym, by ukarać ludzi obrażających go w sieci. Do dziś szczyci się tym, że dzięki jego interwencji autor jednego z krytycznych komentarzy został wyrzucony z pracy:

Prezenter zapowiada, że to nie koniec. Chce teraz walczyć jeszcze ostrzej z krytyką i zabiegać o zwalnianie ludzi z pracy. Ostrzega, że nikt nie jest anonimowy:

Ludzie zapominają, że wchodząc do internetu już nie są anonimowi, nawet jak sobie nie napiszą nazwy firmy - ostrzega Kuźniar. Zostawiają ślady. Jestem za bezpośrednią walką. Mnie to nie rusza, ale zatrzymuję tego faceta. To jedyny skuteczny sposób. Należy pokazywać tych ludzi z twarzy, żeby ich szefowie, koledzy zobaczyli, jacy są naprawdę.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(448)
gość
4 lata temu
śmieszny człowieczek :)))
gość
4 lata temu
Proponuję zacząć od siebie :)
gość
4 lata temu
Kuźniar, ale ty żałosny jesteś.
gość
4 lata temu
Jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie-znasz takie przysłowie? Jak Kuzniar pluje jadem to ok a jak na niego plują to w płacz....
gość
4 lata temu
kuźniar, ty sprzedajny błaźnie - sam jesteś ochydnym hejterem i sam sprowadziłeś na siebie tę falę nienawiści. Teraz jeszcze będziesz straszył? Trzeba było szanować ludzi i nie gnoić ich, bo mieli odmienne od ciebie i twoich mocodawców, poglądy. Kto sieje wiatr ten zbiera burze...
Najnowsze komentarze (448)
gość
3 lata temu
Sami przykład dali, a teraz płacz. Hejterzy to dobrzy uczniowie w szkole p. Kuźniara i jemu podobnych. Jaka telewizja, tacy widzowie.
gość
4 lata temu
kuzniar komu grozisz p****u?
Leo
4 lata temu
Kuzniar, lepiej zostaw internet i nie prowokuj nas. My w supermarketach nie oszukujemy. Co do wyrzucania z pracy, to na ciebie urzad zatrudnienia juz czeka. TVN pajacow nie potrzebuje.
gość
4 lata temu
Wez Jarku kartke i olowek. Komputer to dla cwaniaka oszusta za duzo.
W
4 lata temu
niestety Panie Jarku, można być anonimowym, a przynajmniej ciężkim do namierzenia :( pozostaje tylko mieć nadzieję, że owi hejterzy są na tyle nierozgarnięci że nie wiedzą jak to zrobić :) !!! Pozdrowienia i nieprzejmować kretyńskimi wpisami świadczącymi tylko o poziomie intelektualnym autorów :)
gość
4 lata temu
Gościu ile ci płaci Nowoczesna za te bzdury co gadasz, Ja wiem Soros jest jeszcze bogaty ale już nie długo. Nikt cie po tym nie ochroni przed prawem.
gość
4 lata temu
Nie popłacz się.
gość
4 lata temu
znów strasza inwigilacja .Nikt nie chce Po i starokomunistycznych metod .Każdy chce byż obywatelem a nie bydłem jak to było za poprzednich rządów
gość
4 lata temu
Panie Kuzniar nie strasz pan nas za to że sobie piszemy .Boli nas jak inne kraje chcą sobie nas podporządkować tylko za to ,że ich markety mają być opodatkowane.Jest pan Polakiem?
gość
4 lata temu
Ileż podłości w tej obrzydliwej partii i perfidnego zakłamania!!!!
troll
4 lata temu
Kuźniaj ty ś****o !!:D:D:D:
gość
4 lata temu
to jest gorsze niż cenzura za komunę .liczą na to ,że wrócą do władzy i będą rozliczać ludzi ,że wyrazili swoje zdanie ,nie jestem żadnym hejterem ,nikt mi nie płaci ,jestem zniewolonĄ OBYWATELKĄ TEGO KRAJU ,W KTÓRYM ŻYJE MI SIĘ ŻLE ,OD LAT NIE MA NADZIEI NA POLEOSZENIE , CO NIBY K***A LUDZIE WYJEŻDAJĄ STĄD Z DOBROBYTU ?
gość
4 lata temu
ty kuźniar to się lecz widocznie do tej pory to robiliście.
montres occas...
4 lata temu
Holograma lipdukai naujai sigyt Rolex irti ateis su Trimat holograma ukoduotas lipdukas caseback.
...
Następna strona