Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kylie Jenner krytykowana za chwalenie się pałeczkami do sushi za 2 TYSIĄCE ZŁOTYCH: "Przestańcie na chwilę pokazywać swoje życie pełne luksusów!"

468
Podziel się:

"A zwalniani z pracy z powodu pandemii ludzie zastanawiają się, skąd wezmą kolejną wypłatę" - grzmią internauci.

Kylie Jenner krytykowana za chwalenie się pałeczkami do sushi za 2 TYSIĄCE ZŁOTYCH: "Przestańcie na chwilę pokazywać swoje życie pełne luksusów!"
(Instagram)
bFdPQuKZ

Podczas gdy w obecnej sytuacji większość znanych osób wykorzystuje swoje zasięgi do poszerzenia świadomości na temat rozprzestrzeniającej się pandemii, a ci bardziej hojni wspierają wpłatami na rzecz walki z koronawirusem, rodzina Kardashianów funkcjonuje jak gdyby nigdy nic.

Kim Kardashian nieudolnie tłumaczy męża w ciągnącym się od lat sporze z Taylor Swift, a Kylie Jenner zapewnia, że świetnie odnajduje się podczas kwarantanny, porównując siedzenie w domu w obawie przed koronawirusem do czasów, gdy ukrywała przed fanami ciążę.

bFdPQuLb
Zobacz także: Farna o krytyce dotyczącej wyglądu: "Nie wszystkie musimy być jak Kylie Jenner"

Ostatnio najmłodsza córka Kris Jenner po raz kolejny udowodniła, jak bardzo jest odklejona od rzeczywistości. Mama Stormi pochwaliła się wartymi 2 tysiące złotych pałeczkami do jedzenia sushi… od Louis Vuitton. Podekscytowana wykonanym z drzewa różanego gadżetem milionerka zapowiedziała, że nowy nabytek z pewnością będzie zabierała ze sobą w podróże.

Jak można było się spodziewać, w sieci zaroiło się od komentarzy osób krytykujących rozrzutność Kylie.

bFdPQuLh

"Ludzie umierają z głodu… Zrób coś, jeśli możesz", "Przestańcie na chwilę pokazywać swoje życie pełne luksusów! Tyczy się to także wartych więcej niż nasze domy pałeczek…", "To zabawne, że podczas gdy Kylie pisze, że musi pamiętać o zabieraniu w podróże swoich pałeczek Louis Vuitton, zwalniani z pracy z powodu pandemii ludzie zastanawiają się, skąd wezmą kolejną wypłatę" - grzmią oburzeni internauci.

Myślicie, że Jennerka natrafi w sieci na te komentarze i zdecyduje się wesprzeć darowizną walkę z koronawirusem?

bFdPQuLi
bFdPQuLj
bFdPQuLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(468)
Fty
2 lata temu
Przecież ludzie sami spowodowali, że takie pipy mają takie życia, a później mają problem z tym, że one kupują to czy tamto. To wasza wina ludzie, że takie jak ona "istnieja"....
Kfkdmdkdd
2 lata temu
To jest wina społeczeństwa, że takie pustostany są sławne i żyją, jak pączki w maśle. Ta babska nic sobą nie reprezentują, ale śmiało, oglądajcie je dalej. Jeszcze więcej sobie kupią aut, będzie jeszcze więcej rajskich wakacji. Kariera napędzana gołą du#ą.
Wqq
2 lata temu
Niech sobie ma tyle ile chce tych pałeczek, ale mogłaby się trochę empatią wykazać i nie pokazywać tego publicznie!
bFdPQuLD
Xcc
2 lata temu
No durna...
fram
2 lata temu
no ludzie, sami sponsorujecie te pustaki i to od lat. To za wasze pieniądze żyją ( pracą się przecież żadną nie skalały kolejne pokolenia tej chorej rodzinki) i za wasze pieniądze kupują sobie takie pałeczki. Gdybyście zbojkotowali to zasuwałyby na zmywaku i bynajmniej w fartuchu i kamaszach a te sztuczne cyce przydałyby się do wycierania umytych naczyń :)
Najnowsze komentarze (468)
ikea
2 lata temu
wchodzę tu tylko poto zeby poczytać wasze komentarze które sa extra fajne :)
xaxa
2 lata temu
Tylko za 2 tysiące ? Dlaczego nie za 20 tysięcy ? Jak się zarazi i wykorkuje to przynajmniej weźmie sobie do krematorium te droższe pałeczki !
gonzo
2 lata temu
takimi pałeczkami to ja rozpalam w kominku
TOMASZ
2 lata temu
TO KPINA TAKA NIBY BOGATA A TAKA TANIZNE BIERZE ZA 2000 ZL,EURO ROZUMIEM :),W MOSKWIE NIKT BOGATY BY TEGO NIE KUPIL,ZBYT TANDETNE:)
iga
2 lata temu
Strach ,że takie pustaki ze zrobionymi wargami na glonojada Wam si,ę podobają.Powinny powiększyć sobie mózgi bo mają je w śladowych ilościach, a pieniądze zarobiły na głupich facetach takich jak one ze wścieklizną pewnego narządu ...........
ula
2 lata temu
luksusowa cichodajka, tak faceci sobie dobierają laleczki
Chyba
2 lata temu
sie nudzi, to gada glupoty i robi zdjecia zeby sie soba zachwycac.
Kylie
2 lata temu
Następnym razem pokażę wam moje nowe dildo (w akcji) za 7 tys. dolarów.
bFdPQuLv
Amanda
2 lata temu
pałeczki za dwa tysiące to nie luksus, a prostactwo
rtv
2 lata temu
gardzę
Lui
2 lata temu
Ludzie skąd was tyle jadu? Nie znacie jej osobiście, nie wiecie jaka jest. Skoro ma pieniądze to niech robi z nimi co chce, każdy w życiu ma pustą kartę i pracuje na to żeby coś osiągnąć, jeden ma lepiej a drugi gorzej. Żenująca jest na zazdrość w kom.
Alan
2 lata temu
Mózg wyżarty przez botoks..
zzz
2 lata temu
Fuj
Maćko
2 lata temu
Ludzie, trochę litości! No bo CZYM ona ma się chwalić, jeśli Bozia nie dała ani urody, ani talentu, ani inwencji, ani rozumu... To jej pozostają do "chwalenia się" tylko te pieniądze... :o(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPQuMo
bFdPQuMp
bFdPQuMq
bFdPQuMr
bFdPQuMs
bFdPQuLX