Droppa
|
aktualizacja

Fundacja Rihanny przekazała 5 MILIONÓW DOLARÓW na walkę z koronawirusem!

42
Podziel się

Piosenkarka z Barbadosu dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się wesprzeć służbę medyczną w zmaganiach przeciwko groźnemu patogenowi.

Fundacja Rihanny przekazała 5 MILIONÓW DOLARÓW na walkę z koronawirusem!
Rihanna (fot. Getty)

Coraz więcej gwiazd aktywnie zaczyna przyłączać się w walce z koronawirusem. Swoje wsparcie zaoferowała też właśnie Rihanna, której fundacja Clara Lionel przeznaczy na szczytny cel 5 milionów dolarów.

Odpowiadamy na COVID-19, rozdzielając granty o łącznej wartości 5 milionów dolarów, aby zaopatrzyć społeczności w niezbędne stroje ochronne, medyczny ekwipunek i sprzęt oraz zapewnić dostęp do żywności w wielu krajach i regionach - czytamy na instagramowym profilu Clara Lionel Foundation.

Rihanna założyła fundację w 2012 roku, aby uczcić pamięć swoich dziadków. Organizacja zajmuje się sponsorowaniem edukacji i dbaniem o odpowiednie zaopatrzenie służb ratunkowych na całym świecie.

Spośród zachodnich gwiazd walkę z koronawirusem wsparli już między innymi Justin Timberlake i Donatella Versace. W Polsce środki na walkę z szalejącym patogenem przeznaczyli m.in. Robert i Anna Lewandowscy oraz Kasia Tusk.

KOMENTARZE
(42)
Dziękujemy
1 tyg. temu
Wielkie dzieki od całego świata !!! Razem zwalczymy ta epidemie !!!
Ola
1 tyg. temu
Każda pomoc ważna ale pisanie o Tuskównie przy Lewandowskich to chyba nieporozumienie. Może lepiej wspomniec o Kulczyk czy Błaszczykowskim
Karola
1 tyg. temu
Razem pokonamy virusa !!! Trzymajcie się wszyscy !!!
Pati
1 tyg. temu
Brawo!
ARJA
1 tyg. temu
Skoro mają i dają no to super!
Najnowsze komentarze (42)
A4545
7 dni temu
Proszę was tylko o pokorę
Kto Ma
7 dni temu
Fajnie ale co to jest w morzu tego co zarabia
Szyszy
7 dni temu
Rihanna wymiata !!! 👌🥂
Magda
7 dni temu
W Polsce to Ewa Minge wspiera dzielnie, a pisanie o Kasi Tusk jest chore... ona 10% ze sprzedaży przeznaczyła, w dwie godziny 10 tys. złoty uzbierała, to ile zarobiła? 100 tys. przez 2 godziny. Mogła po prostu zbiórkę ogłosić, albo tak jak Ewa Minge, sama dokłada do interesu I szyje maski. To jest pomoc bezinteresowna. A nie jakaś Kasia Tusk, która rozkręca swój biznes na chorobie.
Indzekszyn
1 tyg. temu
Cos mi sie wydaje is ci co przeznaczaja kaske na Walke z Koronką nie zostana zaszczepieni.Co za tym idzie beda wolni.
Dziękuję!
1 tyg. temu
Państwo Starakowie zakupią 100 respiratorów dla szpitali. To koszt około 7 milionów złotych. Pierwsze z nich trafią do szpitali już w kwietniu. Dostarczą też posiłki do warszawskich szpitali.
LULU
1 tyg. temu
Lewandowscy i Kasia Tusk?????? oni przekazani niewiele w porównaniu do Dominiki Kulczyk
Ala
1 tyg. temu
Szejk z Abu Dhabi przekazał 11.5 mln na walke z koroną dla Chorwacji🥺
Woj
1 tyg. temu
Tam gwiazdy dają pieniądze a u nas gwiazdy estrady płaczą że nie mają za co żyć wstyd
Ela
1 tyg. temu
Dziękujemy
Hahah
1 tyg. temu
W 2003 padly tysiace ludzi od upalow ktore trwaly tydzien. I nikt swiata nie zamknal. Zygac mi sie juz od tych glupot chce
Vosc
1 tyg. temu
W taki sposób zarabiają elity świata !!! Te pieniądze nigdy nie trafia do potrzebujących. Bill Gates zarobi. Dalej publikujcie zdj z dzieciństwem na fb.
Gosciowa
1 tyg. temu
Nie znam się na tym, więc może ktoś mi wytłumaczy, czy przekazując pieniądze z fundacji to to samo, jakby dała z własnej kieszeni?
gość
1 tyg. temu
to niech walczą z tym koronawirusem to ja w końcu będę mogła walczyć z fobią społeczną !!!