Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Maciej z "Love Island" odpiera zarzuty Oliwii o znęcanie się: "CHCE PIENIĄŻKI DOSTAĆ. Teraz idę na siłkę"

57
Podziel się

Czy ich "wielka miłość" skończy się na sali sądowej? Mamy nadzieję, że tam również Polsat wyśle swoje kamery!

Maciej z "Love Island" odpiera zarzuty Oliwii o znęcanie się: "CHCE PIENIĄŻKI DOSTAĆ. Teraz idę na siłkę"
(Fot. Instagram)
bCHEmzVh

Maciej i Oliwia byli niewątpliwie jedną z najciekawszych par, których perypetie dane nam było obserwować podczas emisji pierwszego sezonu polskiej edycji Love Island. Wyspa Miłości. Jeszcze w trakcie trwania programu para zdawała się pałać do siebie gorącym uczuciem, na którego drodze stanęły jednak rozbierane sesje zdjęciowe Oliwki i jej rzekomo wysokie wymagania jeśli chodzi o zasobność portfela potencjalnych absztyfikantów.

Wcale nie mniej ciekawie zrobiło się, gdy "zakochani" opuścili już egzotyczną Wyspę Miłości. Ich związek kilkakrotnie się rozpadał tylko po to, aby aspirujący celebryci mogli ponownie się zejść, wywołując tym samym lawinę medialnych spekulacji. Ostatecznie "wielkie uczucie" zakończyło się wraz z opublikowaniem przez Macieja serii zrzutów ekranu, mocno sugerujących, że Oliwia utrzymuje się w Londynie głównie ze środków hojnych darczyńców, a nie własnej pracy. Wyraźnie oburzona dziewczyna skontrowała oskarżenia byłego partnera w ostatnią środę, zapowiadając, że składa do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uporczywego nękania i psychicznego znęcania się przez Macieja Szewczyka.

bCHEmzVj

Na reakcję podejrzanego nie trzeba było długo czekać. Fani prędko zalali jego instagramowe konto pytaniami dotyczącymi zarzucanych mu czynów, które Maciej skwitował jako próbę łatwego zarobku ze strony byłej sympatii.

"Jakiś adwokat może wpadł na pomysł, żeby zarobić. Dodała jego dane, żeby zrobić mu reklamę. Po co kontakt do niego, jak to nasza sprawa"? - zapytał retorycznie, jakby był kompletnie nieświadomy faktu, że na przestrzeni ostatnich tygodni to on sam upubliczniał kulisy ich związku.

Szewczyk zapewnił też, że niedługo przysiądzie do komputera, aby dokładnie spisać swoją wersję wydarzeń. Na tę chwilę jest jednak zbyt zajęty budowaniem "bicków".

bCHEmzVp

"Jutro na spokojnie wypiszę sobie wszystkie fakty i wam opowiem całą tę historię na spokojnie. Teraz idę na siłkę, bo trzeba trening zrobić. Ona nie ma nic do stracenia tym zawiadomieniem, a może pieniążki dostać" - czytamy na instagramowym profilu Macieja.

Absolwent Love Island stwierdził nad to, że nie może skupiać się w tym momencie na swojej byłej, ponieważ nowy rok jest jego szansą na dalszy rozwój. Domniemamy, że znowu chodzi o rozwój kolejnych partii mięśni, ponieważ z mediów społecznościowych celebryty można wywnioskować, iż szykuje się on do objęcia roli trenera osobistego.

"Ja to już ignoruję. Skupiłem się na sobie. Mam w tym roku wiele do osiągnięcia".

bCHEmzVq

Czy tak piękne uczucie może skończyć się na sali sądowej? Czy byli kochankowie zdobędą się na załatwienie sprawy polubownie? Już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka tej telenoweli!

bCHEmzVr
bCHEmzVK
KOMENTARZE
(57)
Anonim
6 miesięcy temu
Absolwent Love Island xD boskie!
Julia
6 miesięcy temu
Ten typ jak dla mnie ma coś z głową...
Mara
6 miesięcy temu
Te pozowane zdjęcia chłopie żenada
bCHEmzVL
Nick
6 miesięcy temu
Ładna dziewczyna. Gdyby mnie było stać, też bym sobie taką kupił.
666
6 miesięcy temu
Ten gość to kondon typowy a ona niech zarabia jak chce może mieć sponsorów i nikomu nic do tego
Najnowsze komentarze (57)
Mysia
6 miesięcy temu
Sorry, ale ten Maciek to nie ma równo pod sufitem... Zostałam zmieszana z błotem bo napisałam cos co nie do końca mu się spodobało... widać jaki szacunek ma koleś do kobiet... tylko współczuć...
Hahaha
6 miesięcy temu
Wielka gwiazda, która pracowała w sklepie sprzedajac spodnie, a pozniej pracowal na strefie przy taśmie. Legnica pozdrawia 😅
gdhg
6 miesięcy temu
ona zalosna, bez niczego co by przyciagalo uwage, a on ciota nie facet!
Gucha
6 miesięcy temu
Ludzie jak widzę co piszecie to ręce opadają żałośni to wy tutaj jesteście! @@ Jak można pisać o kimś kogo się zna tylko z mediów społecznościowych a nie rozmawialoesu się z nim anie przez chwile !! I oceniać jaką jest osobą Brak słów do waszych wypowiedzi pewnie większości z was to psobie zaufane w sobie lub z kompleksami żenada!
Kent
6 miesięcy temu
Szlafrok 😍😂
Koliii
6 miesięcy temu
Obrzydliwy gościu, spodziewam się,że ma niespelnione braki w osobowości. Polecam psychiatrę
...
6 miesięcy temu
Jakie pieniążki prostaczku wy ją z pełną świadomością wciągacie w jakieś wymyślone bagno w Polsce właśnie po to żeby nie wyjechała zarabiać na siebie dziewczyna bo nie możecie patrzeć na ludzi którzy nie są tak samo puści jak wy
wodz
6 miesięcy temu
On jest psycholem, kto oglądał LI to wie, że miał problem sam ze sobą.
bCHEmzVD
Nick
6 miesięcy temu
Ładna dziewczyna. Gdyby mnie było stać, też bym sobie taką kupił.
Xxx
6 miesięcy temu
Prawdziwy mężczyzna nie zachowuje się tak ty poprostu jesteś odp.sobie na to pytanie i roboty się chyc żenada
Mma
6 miesięcy temu
To jest sprawa karna. On nie jest podejrzanym aż prokurator nie postawi zarzutów. Takiej roli procesowej nie „dostaje się”, bo ktoś złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Nie ma żadnych pieniążków do zdobycia - to sprawa m.in. o stalking. Nie ma mowy o ugodzie, bo to nie jest sprawa cywilna. Tu prokurator może albo sprawę umorzyć albo skierować akt oskarżenia.
deedees
6 miesięcy temu
Mam nadzieję że za to bekniesz Maciuś. Już w programie pokazałeś jaki z ciebie delikatny "dżentelmen". Psycha zwichrowana, co chwila huśtawki nastrojów, agresja. Potem to żałosne upublicznianie prywatnych spraw waszego związku. Ale czuję, że szambo dopiero wybije gdy "przysiądziesz do komputera". Bardzo dobrze, będą kolejne dowody przeciw tobie
Inap
6 miesięcy temu
Mi się wydaje,ze to z nią jest coś nie tak
Mraumrau
6 miesięcy temu
Olivia pamiętaj. Nigdy nie ufaj kolesiowi ktory mowi: " pieniążki"...
...
Następna strona
bCHEmzWf