Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Maffashion znów uderza w "koronasceptyczną" Violę Kołakowską: "A może wyślemy panią DO POMOCY W SZPITALACH?"

143
Podziel się:

Blogerka modowa kolejny raz postanowiła skomentować szkodliwe wywody matki dzieci Tomasza Karolaka. Myślicie, że tym razem Violka jej odpowie?

Maffashion znów uderza w "koronasceptyczną" Violę Kołakowską: "A może wyślemy panią DO POMOCY W SZPITALACH?"
Maffashion znów odpowiada Violi Kołakowskiej (East News)
bEKAzlYR

Pandemia koronawirusa wciąż sieje postrach na całym świecie. Każdy dzień to kolejne informacje o nowych przypadkach chorych na COVID-19, a liczba zgonów w poszczególnych krajach regularnie rośnie. Choć efekty działania patogenu są widoczne gołym okiem, to nadal nie brakuje osób, które próbują bagatelizować związane z nim zagrożenie.


Zobacz: Viola Kołakowska ZNOWU leci w kulki z koronawirusem: "Ta pandemia zabija, ALE STRESEM


Do tego grona należy między innymi naczelna polska "koronasceptyczka" Viola Kołakowska (z domu Kołek). Jeszcze niedawno matka dzieci Tomasza Karolaka skupiała się na kwestionowaniu decyzji WHO o ogłoszeniu pandemii, a w środę postanowiła się zbuntować i namawiać swoich obserwujących do wychodzenia z domu. W tym celu stworzyła hasztag #wychodzezdomuzebyprzezyc i zachęca wszystkich do tego, aby - tu cytat - "przerwać tę paranoję".


Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem "Wychodzę z domu, żeby przeżyć". Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. (...) Zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej - napisała Viola na Instagramie.


Przypomnijmy: Buntownicza Viola Kołakowska namawia do WYCHODZENIA z domów: "Najwyższa pora, żeby PRZERWAĆ TĘ PARANOJĘ"


Fanką natchnionych przemyśleń Violi od początku nie była Maffashion, która skrytykowała już jej poprzednią wypowiedź na temat ludzi gromadzących w domach papier toaletowy. Przypomnijmy, że zdaniem matki dzieci Tomka Karolaka ludzie wykupujący z marketów materiały pierwszej potrzeby "mają w głowach kiszoną kapustę", a na odchodne rzuciła im jedynie pieszczotliwie, że ich "pogięło".


Teraz blogerka postanowiła odnieść się do nowego pomysłu Violi, który zakłada właśnie namawianie ludzi do wychodzenia z domu. Swoimi przemyśleniami na temat wpisu "koronasceptyczki" pochwaliła się na Instastories i - jak nietrudno się domyślić - nie były to słowa uznania czy poparcia.


A może tak wyślemy panią V. do pomocy w szpitalach, aby odciążyć personel od obowiązków i pracy przy zarażonych przypadkach? - zapytała dość wymownie, udostępniając post Violi.


Niestety, w przypadku Violi nie jesteśmy przekonani, czy były to dobry pomysł - trudno w końcu walczyć z koronawirusem, nie wierząc w testy i samą pandemię...


Podburzona Viola Kołakowska ponownie odpływa do alternatywnej rzeczywistości: "NIE MA TESTÓW NA KORONAWIRUSA! Zgarną zdrowych i zamkną z chorymi!"


Odklejona Viola Kołakowska częstuje obserwujących kolejnymi "mądrościami". Twierdzi, że pandemia koronawirusa... NIE ISTNIEJE! "OBUDŹMY SIĘ WSZYSCY"

bEKAzlYT
bEKAzlYZ
bEKAzlZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Aha
2 lata temu
Ten wirus jedno na pewno zrobil - zweryfikowal kyo jest jakim czlowiekiem. Niestety, egoizmu nie da sie wyzbyc nawet gdy mozna przez to narazic czyjes zycie
Bleble
2 lata temu
Brawo! Doskonały pomysł!
kasia
2 lata temu
Ludziom nigdy się nie dogodzi....kazali siedzieć w domach żeby ich ochronić to im źle.... Gdyby mieli chodzic do pracy to by krzyczeli ze się ich zdrowie i zycie naraża......A tym co się nudzą w domach proponuję wolontariat w szpitalu....
bEKAzlZv
Gość
2 lata temu
Zakaz wychodzenia z domu nie jest po to żeby wirus sobie "poszedł", ot tak gdzieś się rozpłynął, bo takiej możliwości nie ma (najprawdopodobniej większość z nas się zarazi, a przebieg choroby może być u każdego inny od lekkiego po ciężki), chodzi o to żeby rozłożyć w czasie ilość zachorowań, szczególnie tych o ciężkim przebiegu, bo w razie nagłego i w dużej liczbie zachorowań szpitale i personel nie będą w stanie pomóc, bo nie będzie jak to się mówi - "masy przerobowej" nie starczy łóżek i personelu, no ale nie ma takiego kraju w którym dałoby się zapewnić wszystko wszystkim w takim czasie na 100%. Starajmy się więc jeżeli możemy zostać w domu.
Pielęgniarka
2 lata temu
Pani Viola powinna zostać ukarana sporą grzywną za coś takiego, tak żeby to odczuła. Bo potem przez takie swoje olewactwo, brak wiedzy i jeszcze o zgrozo, namawiając jeszcze ludzi do tego, sama wyląduje u mnie w szpitalu i będzie kolejna sytuacja gdy trzeba zajmować się kimś założonym lub podejrzanym. A proszę pamiętać, że oprócz wirusa żadne inne choroby się nie zatrzymały, więc przez niewydolność systemu cierpią ludzie.
Najnowsze komentarze (143)
ika
2 lata temu
Ta pani wiola to nie kołek ale" bezmózgowiec" będąc osobą publiczną , a i myślę że wykształconą nie zakwalifikowała się do ludzi zdrowo myślących.Pani wiolu co powie pani dzieciom jak im coś się stanie bo na temat pani rozumowania szkoda słów.
walensa
2 lata temu
Nic ładnego, nic mądrego...............
?????????
2 lata temu
Co to za jedna?
wiocha
2 lata temu
wiola kolek
wiocha
2 lata temu
wiola kolek
wiocha
2 lata temu
wiola kolek
wiocha
2 lata temu
wiola kolek
prawda
2 lata temu
Brzydka, stara. - BEZTALENCIE.
bEKAzlZn
w temacie
2 lata temu
TA kolek TO TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!
Serio
2 lata temu
Na kasę do biedronki
Pola
2 lata temu
Wiola daj spokój za dużo kotletow wciągnęłas
To idiotka
2 lata temu
Niech kołek jedzie do Włoch we do Hiszpanii i tam chodzi aż wychodz
Majka
2 lata temu
Bardziej niż słowa celebrytek, oraz tych którzy podają liczbę zgonów z powodu grypy jako argumentu ze Covid to nic takiego, trafiają do mnie słowa lekarzy i wirusologów. Dziękuje za uwagę.
Hehehe
2 lata temu
No cóż, nazwisko zobowiązuje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKAzmag
bEKAzmah
bEKAzmai
bEKAzmaj
bEKAzmak
bEKAzlZP