Magdalena Boczarska, Julia Pietrucha, Piotr Adamczyk i inni brylują na premierze serialu "Langer"

20 maja w Warszawie odbyła się premiera nowego serialu SkyShowtime. Na miejsce wpadły twarze znane z show-biznesu, które zapozowały na ściance. Przyszli między innymi Magdalena Boczarska, Julia Pietrucha, Piotr Adamczyk.

1 z 9Gwiazdy na premierze serialu: Magdalena Boczarska, Julia Pietrucha, Piotr Adamczyk

Gwiazdy na premierze serialu
Gwiazdy na premierze serialu © KAPiF

Wszelkiego rodzaju eventy stały się jednym z głównych punktów w grafikach gwiazd. Znani licznie gromadzą się na pokazach mody, imprezach, a także premierach. Jest to dla nich okazja do tego, aby zgarnąć odrobinę uwagi w mediach.

Tym razem polscy celebryci mieli okazję wpaść na premierowy pokaz serialu SkyShowtime "Langer". Na miejscu zjawili się między innymi Boczarska, Pietrucha i Adamczyk. Zobacz, jak zaprezentowali się na ściance.

Tego wieczora nie mogło zabraknąć między innymi Magdaleny Boczarskiej. Aktorka zaprezentowała się w brązowej midi z marszczeniami oraz pomarańczowych butach na niskim obcasie. Wpadła również Julia Pietrucha, która zachwyciła w długiej sukience, pokrytej w całości czerwonymi cekinami. Na ściance zapozował również odziany w szary garnitur Piotr Adamczyk.

Zobacz, kto jeszcze wpadł na premierę "Langera".

2 z 9Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska © KAPiF | KAPIF.pl

3 z 9Julia Pietrucha

Julia Pietrucha
Julia Pietrucha © KAPiF | KAPIF.pl

4 z 9Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk © KAPiF | KAPIF.pl

5 z 9Jakub Gierszal

Jakub Gierszal
Jakub Gierszal © KAPiF | KAPIF.pl

6 z 9Mila Jankowska

Mila Jankowska
Mila Jankowska © KAPiF | KAPIF.pl

7 z 9Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz
Remigiusz Mróz © KAPiF | KAPIF.pl

8 z 9Kamil Nożyński

Kamil Nożyński
Kamil Nożyński © KAPiF | KAPIF.pl

9 z 9Łukasz Palkowski

Łukasz Palkowski
Łukasz Palkowski © KAPiF | KAPIF.pl
Wybrane dla Ciebie