Dymek
|
aktualizacja

Majdany życzą trudnego poranka i witają Nowy Rok w klimacie lat 20. "Tadeusz kocha bale!"

408 reakcji
0
0
408
Podziel się

Podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem wraz z "Pączkiem i Pysiulą" bawiła się również Paulina Krupińska, a nawet i... Katarzyna Cichopek.

Majdany życzą trudnego poranka i witają Nowy Rok w klimacie lat 20. "Tadeusz kocha bale!"
(Instagram.com, Instagram)

Sylwester 2019/2020 już za nami. Niektórzy Nowy Rok przywitali z wielką pompą, inni na spokojnie zasiedli w kapciach przez telewizorami. Do tej drugiej grupy z pewnością zaliczyć nie można Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy 2020 rok powitali na wykwintnym balu w Zakopanem. Jak przystało na "Pączka i Pysiulę", obszernej relacji na Instagramie oczywiście nie zabrakło.

Nie mamy wątpliwości, że ten Sylwester był dla nich wyjątkowy szczególnie z jednego powodu. Już za klika dobrych miesięcy gang Majdanów się powiększy, gdyż na świecie pojawi się syn Radzia i Małgoni.

Miniony rok Majdany mogą więc zaliczyć do udanych. Gdy więc przyszedł czas, by się z nim pożegnać, nie mogło obyć się bez luksusów. Radzio i Małgosia wybrali się do jednego z zakopiańskich hoteli, gdzie zorganizowany został szykowny bal. Sądząc po instagramowej relacji Rozenek, tańcom nie było końca. Wielki fanem balów okazał się też i Tadeusz, dziewięcioletni syn Małgorzaty.

Małgorzata i Radosław w przerwie od zabaw na parkiecie postanowili za pośrednictwem Instagrama złożyć fanom noworoczne życzenia.

"W lata 20. wkraczamy w klimacie lat 20., życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny jak dla nas. Szampańskiej zabawy i trudnego poranka. Do siego roku".

Co ciekawe, na zakopiańskim balu wraz z Majdanami bawiły się też między innymi Paulina Krupińska oraz Katarzyna Cichopek. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

408
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(408)
Atynan Goni
4 tyg. temu
O dziwo Malgonia bardzo ładnie wygląda. Fajnie że mają możliwość spędzenia sylwestra w ten sposób i to razem z dziećmi.
Lilianna
4 tyg. temu
Zazdroszcze p. Gosi I nie wiem pod jaka gwiazda czy w jakim czepku, trzeba sie urodzic , zeby pieniadze tak naturalnie kleily sie do czlowieka jak do p. Majdan.
Edi
4 tyg. temu
Nowy rok i znowu oni
polo
4 tyg. temu
ładna babka, każdy by chciał, żeby pozostałe kobiety w tym wieku tak wyglądały, niestety nie wyglądają...
Pansa
4 tyg. temu
Malgonia szczescia i duzo zdrowka
Najnowsze komentarze (408)
Old
3 tyg. temu
A muszą się przyjaźnić, by spotkać się na jednym balu sylwestrowym? My kiedyś zupełnie niespodziewanie spotkaliśmy... sąsiadów!
Mr. Bear
4 tyg. temu
Na te wszędobylskie insekty - tylko Azotox lub dobrej jakości środek bakteriobójczy. Dość już ! Precz z Majdanami !
Babcia Frania
4 tyg. temu
Wszystkie gwiazdy które błędną do Zakopać a nóż będzie się można pokazać i może napiszą,byle co aby pisali.Normalny dziki zachód.
Schrek
4 tyg. temu
Gdzie demokracja ?
Schrek
4 tyg. temu
Rzeczywiście ,, Wielk Szał. Zwaliło mnie z nóg. Nie moę się podnieść z zachwytu. Pomóżcie wstać.
Ewka
4 tyg. temu
Ludzie , wam zazdrość i zawiść ( dwie cechy narodowe) mózgi wyżarły. Niech ludzie żyją jak chcą , byle nie krzywdzili innych. Państwo M. to naprawdę pracowici ludzie. Weźcie się do roboty, a może wasz los też się inaczej potoczy.
.....
4 tyg. temu
Oni sami sa jak bardzo trudny poranek
Lika
4 tyg. temu
I w takim wieku można zajść w ciążę. Znam kobietę co urodziła w wieku 56lat.Kto pisze głupoty na ich temat to tylko zazdrość, każdemu się należy.
Hhhhhhhhh
4 tyg. temu
Porażka z niej i jego z niej gwiazda jak z koziej pipki trąba
Iwa
4 tyg. temu
Majdanom urodzi dziecko surogatka Przeciez ona udaje ciążę
Gabriela
4 tyg. temu
Nie ma żadnej ciąży. To stara baba co ma 53 lata. i wodę z mózgu ludzia robi i zgadzam się z Paniami ze Sugoratke wynajęli. Patrzyłam na wszystkie zdjęcia Goski i faktycznie każdy dzień brzucha jest inny. Nawet w sylwestra w Zakopanem możecie tez dostrzec ze jest nie widoczny.
Nina
4 tyg. temu
Rozenek ma 53 lata prawie. Nie ma żadnych 41, ona chce się odmlodzic i wymyśla swój wiek tak samo jest z ciąża której nie ma. Surogatke wynajęli bo nie mogła juz zajść w ciążę na swój wiek.
Barbie
4 tyg. temu
Bosze jak na ta stara babe patrzę co wszystkim mówi ze ma 41 lat a tak naprawdę ma 53 prawie to normalnie śmiać mi się chce z niej. Takiej szopki i udawanej ciąży nigdy nie widziałam co u majdanowej. Surogatke wynajęli a wy jej gratulacje składacie. Nie powalilo Was. Ludzie ona ma prawie 53 lata jaka ciąża.Nie mam zanikow pamięci co mówiła kilka tyg. Temu. Wiec pysiula nie ładnie tak zmyskac i kłamać bo Bozia język upierdoli.
wojtek
4 tyg. temu
Czy one wszystkie trzy szyły sukienki z jednej beli materiału i u tego samego krawca czy krawcowe ?
...
Następna strona