Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Majdany życzą trudnego poranka i witają Nowy Rok w klimacie lat 20. "Tadeusz kocha bale!"

383
Podziel się

Podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem wraz z "Pączkiem i Pysiulą" bawiła się również Paulina Krupińska, a nawet i... Katarzyna Cichopek.

Majdany życzą trudnego poranka i witają Nowy Rok w klimacie lat 20. "Tadeusz kocha bale!"
(Instagram.com, Instagram)
bCXBDZHF

Sylwester 2019/2020 już za nami. Niektórzy Nowy Rok przywitali z wielką pompą, inni na spokojnie zasiedli w kapciach przez telewizorami. Do tej drugiej grupy z pewnością zaliczyć nie można Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy 2020 rok powitali na wykwintnym balu w Zakopanem. Jak przystało na "Pączka i Pysiulę", obszernej relacji na Instagramie oczywiście nie zabrakło.

Nie mamy wątpliwości, że ten Sylwester był dla nich wyjątkowy szczególnie z jednego powodu. Już za klika dobrych miesięcy gang Majdanów się powiększy, gdyż na świecie pojawi się syn Radzia i Małgoni.

bCXBDZHH

Miniony rok Majdany mogą więc zaliczyć do udanych. Gdy więc przyszedł czas, by się z nim pożegnać, nie mogło obyć się bez luksusów. Radzio i Małgosia wybrali się do jednego z zakopiańskich hoteli, gdzie zorganizowany został szykowny bal. Sądząc po instagramowej relacji Rozenek, tańcom nie było końca. Wielki fanem balów okazał się też i Tadeusz, dziewięcioletni syn Małgorzaty.

Małgorzata i Radosław w przerwie od zabaw na parkiecie postanowili za pośrednictwem Instagrama złożyć fanom noworoczne życzenia.

"W lata 20. wkraczamy w klimacie lat 20., życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny jak dla nas. Szampańskiej zabawy i trudnego poranka. Do siego roku".

bCXBDZHN

Co ciekawe, na zakopiańskim balu wraz z Majdanami bawiły się też między innymi Paulina Krupińska oraz Katarzyna Cichopek. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

bCXBDZHO
bCXBDZIi
KOMENTARZE
(383)
Atynan Goni
9 miesięcy temu
O dziwo Malgonia bardzo ładnie wygląda. Fajnie że mają możliwość spędzenia sylwestra w ten sposób i to razem z dziećmi.
Lilianna
9 miesięcy temu
Zazdroszcze p. Gosi I nie wiem pod jaka gwiazda czy w jakim czepku, trzeba sie urodzic , zeby pieniadze tak naturalnie kleily sie do czlowieka jak do p. Majdan.
Edi
9 miesięcy temu
Nowy rok i znowu oni
bCXBDZIj
polo
9 miesięcy temu
ładna babka, każdy by chciał, żeby pozostałe kobiety w tym wieku tak wyglądały, niestety nie wyglądają...
Pansa
9 miesięcy temu
Malgonia szczescia i duzo zdrowka
Najnowsze komentarze (383)
Old
8 miesięcy temu
A muszą się przyjaźnić, by spotkać się na jednym balu sylwestrowym? My kiedyś zupełnie niespodziewanie spotkaliśmy... sąsiadów!
Mr. Bear
9 miesięcy temu
Na te wszędobylskie insekty - tylko Azotox lub dobrej jakości środek bakteriobójczy. Dość już ! Precz z Majdanami !
Babcia Frania
9 miesięcy temu
Wszystkie gwiazdy które błędną do Zakopać a nóż będzie się można pokazać i może napiszą,byle co aby pisali.Normalny dziki zachód.
Schrek
9 miesięcy temu
Gdzie demokracja ?
Schrek
9 miesięcy temu
Rzeczywiście ,, Wielk Szał. Zwaliło mnie z nóg. Nie moę się podnieść z zachwytu. Pomóżcie wstać.
Ewka
9 miesięcy temu
Ludzie , wam zazdrość i zawiść ( dwie cechy narodowe) mózgi wyżarły. Niech ludzie żyją jak chcą , byle nie krzywdzili innych. Państwo M. to naprawdę pracowici ludzie. Weźcie się do roboty, a może wasz los też się inaczej potoczy.
.....
9 miesięcy temu
Oni sami sa jak bardzo trudny poranek
Lika
9 miesięcy temu
I w takim wieku można zajść w ciążę. Znam kobietę co urodziła w wieku 56lat.Kto pisze głupoty na ich temat to tylko zazdrość, każdemu się należy.
bCXBDZIb
Hhhhhhhhh
9 miesięcy temu
Porażka z niej i jego z niej gwiazda jak z koziej pipki trąba
Iwa
9 miesięcy temu
Majdanom urodzi dziecko surogatka Przeciez ona udaje ciążę
Gabriela
9 miesięcy temu
Nie ma żadnej ciąży. To stara baba co ma 53 lata. i wodę z mózgu ludzia robi i zgadzam się z Paniami ze Sugoratke wynajęli. Patrzyłam na wszystkie zdjęcia Goski i faktycznie każdy dzień brzucha jest inny. Nawet w sylwestra w Zakopanem możecie tez dostrzec ze jest nie widoczny.
Nina
9 miesięcy temu
Rozenek ma 53 lata prawie. Nie ma żadnych 41, ona chce się odmlodzic i wymyśla swój wiek tak samo jest z ciąża której nie ma. Surogatke wynajęli bo nie mogła juz zajść w ciążę na swój wiek.
wojtek
9 miesięcy temu
Czy one wszystkie trzy szyły sukienki z jednej beli materiału i u tego samego krawca czy krawcowe ?
Eryk
9 miesięcy temu
Ale macie o kim pisać 🤣🤣 , koń by się uśmiał, jakby zobaczył te wasze pokraki , ale wy piszecie "gwiazdy" ......hahahahaha !!!!
...
Następna strona
bCXBDZID