Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Rozenek broni posądzanej o retuszowanie zdjęć Anny Lewandowskiej: "Po to są social media, żeby się nimi bawić" (WIDEO)

218
Podziel się

"Wszyscy wiemy, że to zależy od światła, ustawienia, tego, czy się zjadło obfity obiad..." - tłumaczy obeznana w sieci celebrytka.

Małgorzata Rozenek broni posądzanej o retuszowanie zdjęć Anny Lewandowskiej: "Po to są social media, żeby się nimi bawić" (WIDEO)
Małgorzata Rozenek broni Anny Lewandowskiej (Instagram)
bCYYXLJx

Od kilku tygodni Małgorzata Rozenek relacjonuje w sieci swój powrót do formy sprzed ciąży. Celebrytka, która w czerwcu po raz trzeci została mamą, chętnie chwali się nagraniami z domowych treningów, jednocześnie nie ukrywając, że odzyskanie dawnej sylwetki nie jest łatwym zadaniem.

Pozbywanie się nadprogramowych kilogramów stało się nawet pomysłem na kolejne show z udziałem mamy Henryka. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, w lutym na ekranie zadebiutuje program, w którym Małgosia będzie odchudzała się na oczach widzów.

bCYYXLJz

W rozmowie z reporterem Pudelka "Perfekcyjna" zdradziła, że płaskie brzuchy chwilę po porodzie, jakie potrafią pokazywać jej koleżanki po fachu, zawsze są dla niej dużym zaskoczeniem.

Nie wiem, jak kobiety to robią, że rodzą i mają płaskie brzuchy... - zastanawiała się Rozenek, zapowiadając, że w nowym programie zamierza pokazać swoje fotografie z pierwszych tygodni po urodzeniu Henia:

Przez pierwszy miesiąc wyglądałam tak, jakbym była w ósmym miesiącu ciąży - wspomina szczera celebrytka.

bCYYXLJF

42-latka odniosła się także do ostatnich zdjęć Anny Lewandowskiej wykonanych przez paparazzi, na których według niektórych nie wygląda tak, jak na Instagramie.

Wszyscy wiemy, że zależy to od światła, ustawienia, tego czy się zjadło obfity obiad, czy nie... - tłumaczy, wymieniając różne czynniki solidarna z trenerką Gosia i apeluje:

Nie oceniajmy się zbyt surowo. Po to są te social media, żeby się nimi bawić.

Ma rację?

bCYYXLJG

Zobaczcie wideo.

Małgorzata Rozenek: "Nie wiem, jak kobiety to robią, że rodzą i mają płaskie brzuchy"

bCYYXLJH
bCYYXLKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(218)
Anb
2 tyg. temu
Małgosiu to nie jest zabawa social mediami tylko ludźmi!! Ania sprzedaje produkty, promując je swoim ciałem- przerobionym w photoshopie. Czego się tu spodziewać po tych produktach?
Porażka
2 tyg. temu
One wszystkie by chciały wyglądać tak jak na insta Ale rzeczywistość jest inna 😂
××××
2 tyg. temu
Nie ma racji To oszustwo
bCYYXLKb
gość
2 tyg. temu
Zabawa nie koniecznie równa się oszustwo.
Jqpola
2 tyg. temu
Nie ma na świecie idealnej kobiety, a my z trudem próbujemy do tego dążyć... żeby przypodobać się każdemu. Boimy się krytyki. Ostatnio uświadomiłam sobie, ze muszę żyć w zgodzie ze sobą, a to co uważają inni zepchnąć na dalszy plan, ale brać tez z tego lekcje i samodoskonalic się....
Najnowsze komentarze (218)
Joanna
1 tyg. temu
Bawić się fotkami na SM to mogę ja, żeby nie pokazać swoich rozstępów a nie osoba, która swoje ciało traktuje jako inwestycję biznesową.
Dobry Duszek
1 tyg. temu
Fajnie, fajnie, szkoda tylko, ze klamanie zawsze bedzie zle, mimo cudownych tlumaczen. A przerabianie swoich zdjec to zwykle oszustwo, zwłaszcza kiedy jest sie twarza swojej marki, na ktorej sie zarabia.
Lisek
1 tyg. temu
Swój swojego zawsze bronić będzie. Nie ma co się oszukiwać, tylko naiwniacy łykają to, że one na tych aranżowanych fotkach wyglądają tak, jak wyglądają w rzeczywistości.
ULALA
1 tyg. temu
CHCIAŁYBY WYGLĄDAĆ W RZECZYWISTOŚCI JAK NA INSTAGRAMIE HEHE
ULALA
1 tyg. temu
CHCIAŁYBY WYGLĄDAĆ W RZECZYWISTOŚCI JAK NA INSTAGRAMIE HEHE
klozetowa
1 tyg. temu
Ty się babcia nie podlizuj bo tak nigdy nie będziesz Pani Lewandowskiej koleżanką. Możesz najwyżej zostać ich sprzątaczką bo Tylko do tego się nadajesz.
gosc
1 tyg. temu
babcia mocno przerabia foty, wiec broni celebrytek
Nsjd
1 tyg. temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji
bCYYXLJT
Rozbawiony
1 tyg. temu
Nawet kłamać nie potrafisz.
qwd
1 tyg. temu
Pani Rozenek przypomina mi Bukę.
Ola
1 tyg. temu
Sama wszystko poprawia to wie
Uop
1 tyg. temu
Po to są celebryty żeby się z nich cieszyć i śmiać . Lubić ich i nie lubić .
Gosc
1 tyg. temu
Gośka ty z dzieckiem się lepiej pobaw !!
Dorota
1 tyg. temu
Z twarzą jak widać można na serio. I z Goni R-M przechodzimy płynnie do Caitlyn Marie Jenner
...
Następna strona
bCYYXLKv