Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Dumna jak paw Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień małego Henryczka: "Z tej okazji mama umyła głowę"

552
Podziel się

Żona Radosława Majdana pochwaliła się nie tylko świeżą jak fiołki koafiurą, ale i nową "sesją zdjęciową" z najmłodszym synkiem. Uroczo?

Dumna jak paw Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień małego Henryczka: "Z tej okazji mama umyła głowę"
Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień małego Henryczka (Instagram @m_rozenek)
bCHzSdAl

Wszyscy, którzy myśleli, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan po narodzinach długo wyczekiwanego synka dadzą Polakom nieco od siebie odpocząć, mogą czuć się rozczarowani. "Pączek i Pysiula" zostali wprawdzie przed tygodniem rodzicami, ale to nie oznacza, że zniknęli z mediów społecznościowych. Wręcz przeciwnie - ich aktywność w ostatnich dniach zaskakuje, biorąc pod uwagę niemałą życiową rewolucję.

Małgorzata Rozenek nie odmówiłaby sobie więc przyjemności uczczenia pierwszego po narodzinach synka mini-jubileuszu. W środę minął dokładnie tydzień, odkąd mały Henryk Majdan pojawił się na świecie. Z tej okazji Małgonia pochwaliła się na Instagramie kolejną serią zdjęć z maluszkiem, którą opatrzyła zabawnym opisem:

bCHzSdAn

Dziś Henryczek - #DzidziuśMajdana - skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę, a co! Jak szaleć, to szaleć. Postanowiliśmy również, w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją - małe, a cieszy.

Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Z ciąży zrobiła medialne wydarzenie

Warto zauważyć, że nie tylko świeża koafiura Rozenek świadczy o poważnym podejściu Majdanów do uwiecznienia kolejnych kamieni milowych Henryka w mediach społecznościowych. Sam "Dzidziuś Majdana" także pozował w odpowiedniej stylizacji - ubrany w t-shirt marki Ralph Lauren, za który trzeba zapłacić ponad 120 złotych.

bCHzSdAt

Myślicie, że Małgorzata i Radosław będą nas raczyli takimi sesjami co tydzień?

bCHzSdAu
bCHzSdAO
KOMENTARZE
(552)
Długopis
3 tyg. temu
Ona wygląda młodziej niż moja 21 letnia siostra :O brawo, grafiku!
elka
3 tyg. temu
ja po urodzeniu dziecka , po cesarskim myślałam, że wyzionę ducha. Całe dni i noce na nogach. synek wrzeszczał, a ja płakałam, To było 2 m wyjęte z zycia, a jak patrzę na to co Pani Majdanowa pokazuje, to sobie myślę, albo ja byłam nieporadna, nieprzygotowana, albo ONA zyje w innym świecie...
Mim
3 tyg. temu
Sesja w stylu: "siadaj tu, patrz w obiektyw, uśmiech, jeszcze dajcie coś na kolana, może być dzieciak i jakieś kwiaty z tyłu. No i coś dla równowagi, nie ma drugiego dzieciaka, stojącego? To niech będzie żyrafa."Tylko dlaczego na ostatnim zdjęciu jest Siwiec???
bCHzSdAP
Brawo
3 tyg. temu
Ależ się ktoś naprodukował nad tym zdjęciem !!!! BRAWO FOTOGRAF ona za chwile będzie wyglądać jak Henio😂🤣
gość
3 tyg. temu
Razem pięknie wyglądają !
Najnowsze komentarze (552)
gosc
3 tyg. temu
jakie przerobki filtry do massakra
marta
3 tyg. temu
dziecko sliczne.
Kata
3 tyg. temu
Jak można tydzień włosów nie myć? Przecież takie dziecko przesypia prawie cały dzień. Ja to się nudziłam jak moja młoda się urodziła, a byłam z nią sama i normalnie zajmowałam się domem, gotowałam itd. a zawsze byłam pomalowana, wykąpana i w wyprasowanych ciuchach.
Ojciec
3 tyg. temu
Wow wow normalnie coś niesamowitego Pani Rozwne urodziła dziecko i wszyscy się podniecają.Nie wiadomo dlaczego - parcie na szkło Pani Majdan ciągniecie kasy czy może chodzi ze to dziecko dziadka „pana w podeszłym wieku”. Co to za pseudo zawód „celebryta” haha.
biba
3 tyg. temu
Śliczny synek! Szkoda że od urodzenia na pokaz, że mamusia tak zarabia, ale cóż...
Gość
3 tyg. temu
Do pierwszych ząbków jeszcze parę miesięcy. Do pierwszych kroków jeszcze parę miesięcy. Była już pierwsza kupka. Gdzie zdjęcie brudnego pampersa? Czemu cała Polska nie widziała kupki Henia? Takie zaniedbanie u PERFEKCYJNEJ! Małgonia ogarnij się. Czekamy na zdjęcie.
Kris
3 tyg. temu
Kurde dobrze wyglada po porodzie czy cesarce . Jak ona to robi?
gość
3 tyg. temu
czym karmione dzieciątko? własną piersią? ma siły kobieta żeby już tak dobrze wyglądać. gratulacje!
bCHzSdAH
PAWEŁ+
3 tyg. temu
Strach się bać, jak Heniek skończy rok.
Lolo
3 tyg. temu
Henryczek śliczny ....... Ale George nie mniej słodki ....... A Gonia napewno photoshopowana bo buźka coś za szczupła porównując ze zdjęciami zrobionymi przez paparazzich ...... Co nie zmienia faktu, że wygląda bardzo ładnie 😋
gość
3 tyg. temu
Razem pięknie wyglądają !
m-m
3 tyg. temu
oj coś duży ten Heniutek na tygodniowe dziecko
ddd
3 tyg. temu
I znowu 50 odcinek komedii
wer
3 tyg. temu
A ja myślałem, że tatuś kupił mu mercedesa
...
Następna strona
bCHzSdBj