Witek
|

Małgorzata Rozenek znów majstrowała przy zdjęciach? Zawiedzione fanki: "Piękna stylizacja, ale te krzywe szafki psują wszystko…" (FOTO)

166
Podziel się

Myślicie, że "Perfekcyjna" w końcu zainwestuje w grafika?

Małgorzata Rozenek znów majstrowała przy zdjęciach? Zawiedzione fanki: "Piękna stylizacja, ale te krzywe szafki psują wszystko…" (FOTO)
(East News)

Małgorzatę Rozenek z pewnością można zaliczyć do grona tych celebrytek, które przywiązują dużą wagę do publikowanych w sieci treści. Profil celebrytki opływa w starannie wyselekcjonowane zdjęcia. Nawet domowe, "spontaniczne" fotografie "Perfekcyjnej" ukazują ją niemal bez żadnej skazy. Niestety, raz na jakiś czas Małgoni zdarza się przesadzić i w efekcie zaprezentować internautom wyraźnie "podrasowane" publikacje. Zdarzyło się jej między innymi niefortunnie wydłużać sobie nogi, co skutkowało powyginaną podłogą czy nienaturalnie poszerzoną framugą drzwi.

Choć niedawno donosiliśmy, że Instagram chcąc walczyć z fake newsami, zamierza usuwać retuszowane zdjęcia, ta informacja najwyraźniej nie dotarła do Rozenek. 41-latka po raz kolejny zamieściła w sieci zdjęcie, które wprawiło w konsternację jej fanów. Celebrytka pochwaliła się domową sesją sprzed wyjścia na galę tygodnika Piłka nożna. Choć w większości komentarzy pod najnowszymi fotografiami żony Radka możemy przeczytać słowa zachwytów nad jej ciążowymi kształtami, niektóre z internautek zauważyły, że ich idolka znów korzystała z Photoshopa.

"Na drugim zdjęciu szafki falują", "Odbicia w szybie zapomniała Pani przerobić"," Szafki się Pani wykrzywiły trochę od przeróbki zdjęć", "Piękna stylizacja, ale te krzywe szafki psują wszystko…", "I po co oszukiwać kobiety w ciąży? Ja nic do Pani nie mam, ale przerabianie zdjęć i pokazywanie, jaką się ma niby idealną figurę w ciąży, jest passe" - oburzają się fanki.

Pojawiły się też głosy, że ciężarna Gosia podobna jest do niektórych amerykańskich gwiazd:

"Przypomina mi Pani w tej kreacji Kim Kardashian", "Czy to Kim Kardashian?", "Khloe Kardashian?", Wow, jak Beyonce - czytamy.

Jak myślicie, na której z nich wzorowała się celebrytka?

KOMENTARZE
(166)
xiiii
2 tyg. temu
no to co z tą aktualizacją instagrama ? :D
Uwaga!Powaga!
2 tyg. temu
Babcia Dodospad z Dodolnopłuka będzie koncertować w muszli klozetowej w Potworkach Nieudolnych. Nie spuszczajcie jej bez biletów do bidetu! Musi najpierw okazać żółte papiery i brązowy medal za skoki w odchody stylem dodowolnym!
Dagmara
2 tyg. temu
Ładnie (nie dlatego że czarne wyszczupla)
zdradek
2 tyg. temu
Kompleks porzuconej przez Radzia dla Perfekcyjnej Małgorzaty zrobił ze srulowej Dodosiurkowej wraka nietrzymającego moczu, stolca i gazów, co wyraźnie widać, na szczęście nie czuć, gdy czyta się te liczne pełne żalu wypociny srulowej Dobździny i jokera, który jej rowa podciera. A potem wspólnie płaczą upokorzone dodosiurki, gdy te ich wymioty lądują w szambie i muszą znowu się w tym mazać liżąc sobie rany.
co jest?
2 tyg. temu
a co u qpy Robaczewskiej, jakaś wstydliwa się zrobiła, du*pa jej obwisła , gęba skisła i ropa ze szpary trysła
Najnowsze komentarze (166)
lol
2 tyg. temu
zdecydowanie najlepiej wygląda naturalnie jak na ostatnim zdjęciu, bez kilograma tapety na facjacie
emi
2 tyg. temu
wybrakowana, nie potrafi naturalnie zajśc w ciążę
adam
2 tyg. temu
Majdan sztywniak jak zawsze. Nie pasują mu garnitury, gra nie swoją rolę. Sztuczny jest.
ccb
2 tyg. temu
Brzydka kobieta i na dodatek oszukuje. Nieładnie.
oko
2 tyg. temu
Znowu powieka jej opada.
Lola
2 tyg. temu
To jej ostatnie podrygi, jak się urodzi dziecko to nie będzie czasu na wdzięczenie się do publiczności
Z.E.B.
2 tyg. temu
Ten pokaz tylka ,to co to ma byc????
M.A.G.e
2 tyg. temu
To taka "nasza mona liza"!!!!
Isa
2 tyg. temu
... że też się nie wstydzi pokazywać krzywych zdjęć !!!
hik
2 tyg. temu
próżność nie zna granic.
Maja
2 tyg. temu
Bałabym się ubrać taką kilometrową sukienkę będąc w ciąży, a gdyba tak ktoś przydepnął?, a gdyby się tak potknąć...spore ryzyko...
Mimi
2 tyg. temu
Cudowna jak Kim Kardaschian. Super babeczka!!!!!!!
Dolores
2 tyg. temu
Taka dama i nosi wisiorek w kształcie pistoletu ? Co on niby ma oznaczać i symbolizować ??
Jarząbek
2 tyg. temu
Gosia pięknie pachnie i cudowna z niej dziewczyna :)
...
Następna strona