Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Mandaryna dyplomatycznie o piątej żonie Wiśniewskiego: "Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich"

102
Podziel się

Mandaryna, druga żona Michała Wiśniewskiego, przyznaje, że ma zdecydowanie lepsze stosunki z jego trzecią żoną niż z piątą.

Mandaryna dyplomatycznie o piątej żonie Wiśniewskiego: "Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich"
Mandaryna mówi o piątej żonie Michała Wiśniewskiego, Poli (AKPA)
bDyKPUsB

Michał Wiśniewski, najbardziej kochliwy amant polskiej sceny, niedługo powita na świecie swoje piąte dziecko. Gwiazdor i jego obecna żona, fotografka Pola Wiśniewska wybrali już imiona dla juniora. Maluch będzie się nazywać Falco Amadeus.

Oczekując narodzin swego kolejnego potomka, Wiśnia stara się być dobrym tatą dla swoich starszych dzieci. Z dwóch byłych związków wokalista wychowuje trzy córki i syna. Jego najstarsze dzieci ze związku z Mandaryną, Xavier i Fabien to już nastolatki. Jak powiedziała ostatnio w wywiadzie ich mama, oboje informację o kolejnym dziecku Michała przyjęli z pewnym zaskoczeniem.

bDyKPUsD

Tymczasem Mandaryna jest zdania, że szczęście Michała jest warunkiem do tego, by cała jego patchworkowa rodzina była zadowolona. Z tego też powodu była partnerka czerwonowłosego piosenkarza trzyma kciuki za jego miłosne relacje.

Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. Im bardziej on jest szczęśliwy, tym bardziej cała ta patchworkowa rodzina też jest szczęśliwa - podsumowała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post Mandaryna.

Zobacz także: Mandaryna poprawia fryzurę Annie Świątczak
bDyKPUsJ

Marta Wiśniewska dodała, że nie utrzymuje z piątą żoną Michała, tajemniczą Polą, zażyłych relacji.

Jest sympatyczną osobą. Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich. Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. (...) Trzymamy za niego kciuki, bo jest nam bliską osobą. A jeśli w tym momencie uszczęśliwia go Pola, no to fajnie. Ja im życzę jak najlepiej - powiedziała.

Przy okazji była gwiazda zespołu Ich troje zdradziła, że o wiele lepiej dogaduje się ze swoją bezpośrednią "następczynią", Anną Świątek, z którą Wiśniewski ożenił się po rozstaniu z Martą.

bDyKPUsK

My pracujemy razem, ja się z Anią bardzo kumpluję. I Eti i Vivi, Xavier i Fabbka tworzą taki naprawdę fajny, rodzinny team. My też w tym wszystkim uczestniczymy. Z Anią się przyjaźnimy, kumplujemy. Mamy dość podobne poczucie humoru, podobne flow, w którym się rozumiemy. Rzeczywiście w Sylwestra byliśmy z Anią, Michałem i było fajnie - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post kulisy funkcjonowania patchworkowej familii Mandaryna.

Wspaniale?

bDyKPUsL
bDyKPUsM
bDyKPUte
KOMENTARZE
(102)
Nancy
3 dni temu
Wszystko wygląda tak cukierkowo,że chyba będę chciała zostać żona numer 6
fakt!
3 dni temu
"Anną Świątek, z którą Wiśniewski ożenił się po rozstaniu z Martą" - Anna Świątek to autorka książek dla dzieci i nigdy nie była żoną Wiśniewskiego! A po rozstaniu z Martą to Wiśniewski ożenił się z Anną ŚwiątCZAK! ŚWIĄTCZAK!!!
xxxx
3 dni temu
"dogaduje się ze swoją bezpośrednią "następczynią", Anną Świątek" - bezpośrednią "następczynią" to była Anna ŚwiątCZAK! ŚWIĄTCZAK!!! P.ismaku Sima, nie pisz b.zdur!!!
bDyKPUtf
???
3 dni temu
Ile "artykułów" stworzy jeszcze p.ismak Sima z tylko JEDNEJ rozmowy Mandaryny z serwisem Jastrząb Post!???
???
3 dni temu
Ile "artykułów" stworzy jeszcze p.ismak Sima z tylko JEDNEJ rozmowy Mandaryny z serwisem Jastrząb Post!???
Najnowsze komentarze (102)
Zuza
2 dni temu
Fabienne a mówią Fabka. To po co takie wyszukane imię.
Uuu
3 dni temu
Niziny społeczne i ich wynurzenia
123
3 dni temu
Rodzina szczęśliwa kiedy ojciec szczěśliwy bo inaczej to zatruje wszystkim życie ....patologia po prostu
Jaa
3 dni temu
To nie jest normalne.
Lena
3 dni temu
Nie Fabien, tylko Fabienne. To jest żeńskie imię.
Monika
3 dni temu
Spoko, z 10-tą będzie już na pewno przyjaciółką.
Jaa
3 dni temu
A ona nadąża z kim mam dzieci? To normalne że 5 żona? Chory kraj!!!
Czujna
3 dni temu
Ja Mandarynę bardzo lubię. Pomimo tego że ma cukrzycę- jest cięzko chora, nie poddała się, wychowała dzieci, które otrzymują nagrody Ministerstwa oraz jest zadbana, szczupła.
bDyKPUsX
Love
3 dni temu
Co zrobisz ze on taki kochliwy.Nic nie zrobisz 🤣🤣🤣
Dolores
3 dni temu
Lepiej byc pierwszą lub ostatnią niż jedną z wielu.Aczkolwiek tu nigdy nie wiadomo kto będzie tą ostatnią
Eda
3 dni temu
Spoko dogada się z 11 żoną , trzeba czekać.
EEE
3 dni temu
W TAKICH SYTUACJACH NAJLEPSZE KONTAKTY , TO TE NIEISTNIEJĄCE.
❤️❤️❤️
3 dni temu
Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Tylko Jezus jest drogą do nieba. W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9): PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE...... Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
Eli z Mazur
3 dni temu
A mnie nie obchodzi ,kto z kim ,ile razy , 🙃 ważne aby pudelek miał o czym pisać, kocham te komentarze
...
Następna strona
bDyKPUtz