Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Mandaryna dyplomatycznie o piątej żonie Wiśniewskiego: "Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich"

103
Podziel się

Mandaryna, druga żona Michała Wiśniewskiego, przyznaje, że ma zdecydowanie lepsze stosunki z jego trzecią żoną niż z piątą.

Mandaryna dyplomatycznie o piątej żonie Wiśniewskiego: "Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich"
Mandaryna mówi o piątej żonie Michała Wiśniewskiego, Poli (AKPA)
bDIJORsR

Michał Wiśniewski, najbardziej kochliwy amant polskiej sceny, niedługo powita na świecie swoje piąte dziecko. Gwiazdor i jego obecna żona, fotografka Pola Wiśniewska wybrali już imiona dla juniora. Maluch będzie się nazywać Falco Amadeus.

Oczekując narodzin swego kolejnego potomka, Wiśnia stara się być dobrym tatą dla swoich starszych dzieci. Z dwóch byłych związków wokalista wychowuje trzy córki i syna. Jego najstarsze dzieci ze związku z Mandaryną, Xavier i Fabien to już nastolatki. Jak powiedziała ostatnio w wywiadzie ich mama, oboje informację o kolejnym dziecku Michała przyjęli z pewnym zaskoczeniem.

bDIJORsT

Tymczasem Mandaryna jest zdania, że szczęście Michała jest warunkiem do tego, by cała jego patchworkowa rodzina była zadowolona. Z tego też powodu była partnerka czerwonowłosego piosenkarza trzyma kciuki za jego miłosne relacje.

Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. Im bardziej on jest szczęśliwy, tym bardziej cała ta patchworkowa rodzina też jest szczęśliwa - podsumowała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post Mandaryna.

Zobacz także: Mandaryna poprawia fryzurę Annie Świątczak
bDIJORsZ

Marta Wiśniewska dodała, że nie utrzymuje z piątą żoną Michała, tajemniczą Polą, zażyłych relacji.

Jest sympatyczną osobą. Nie mam z nią jakichś relacji wielce przyjacielskich. Dla mnie najważniejsze, żeby Michał był szczęśliwy. (...) Trzymamy za niego kciuki, bo jest nam bliską osobą. A jeśli w tym momencie uszczęśliwia go Pola, no to fajnie. Ja im życzę jak najlepiej - powiedziała.

Przy okazji była gwiazda zespołu Ich troje zdradziła, że o wiele lepiej dogaduje się ze swoją bezpośrednią "następczynią", Anną Świątek, z którą Wiśniewski ożenił się po rozstaniu z Martą.

bDIJORta

My pracujemy razem, ja się z Anią bardzo kumpluję. I Eti i Vivi, Xavier i Fabbka tworzą taki naprawdę fajny, rodzinny team. My też w tym wszystkim uczestniczymy. Z Anią się przyjaźnimy, kumplujemy. Mamy dość podobne poczucie humoru, podobne flow, w którym się rozumiemy. Rzeczywiście w Sylwestra byliśmy z Anią, Michałem i było fajnie - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post kulisy funkcjonowania patchworkowej familii Mandaryna.

Wspaniale?

bDIJORtb
bDIJORtu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
gość
4 tyg. temu
Ten to dobry. Narozwodził się niby, a w sumie to żyje jak w haremie XD
Zuza
2 miesiące temu
Fabienne a mówią Fabka. To po co takie wyszukane imię.
Uuu
2 miesiące temu
Niziny społeczne i ich wynurzenia
bDIJORtv
123
2 miesiące temu
Rodzina szczęśliwa kiedy ojciec szczěśliwy bo inaczej to zatruje wszystkim życie ....patologia po prostu
Jaa
2 miesiące temu
To nie jest normalne.
Lena
2 miesiące temu
Nie Fabien, tylko Fabienne. To jest żeńskie imię.
Monika
2 miesiące temu
Spoko, z 10-tą będzie już na pewno przyjaciółką.
Jaa
2 miesiące temu
A ona nadąża z kim mam dzieci? To normalne że 5 żona? Chory kraj!!!
Czujna
2 miesiące temu
Ja Mandarynę bardzo lubię. Pomimo tego że ma cukrzycę- jest cięzko chora, nie poddała się, wychowała dzieci, które otrzymują nagrody Ministerstwa oraz jest zadbana, szczupła.
Love
2 miesiące temu
Co zrobisz ze on taki kochliwy.Nic nie zrobisz 🤣🤣🤣
Dolores
2 miesiące temu
Lepiej byc pierwszą lub ostatnią niż jedną z wielu.Aczkolwiek tu nigdy nie wiadomo kto będzie tą ostatnią
Eda
2 miesiące temu
Spoko dogada się z 11 żoną , trzeba czekać.
EEE
2 miesiące temu
W TAKICH SYTUACJACH NAJLEPSZE KONTAKTY , TO TE NIEISTNIEJĄCE.
bDIJORtn
❤️❤️❤️
2 miesiące temu
Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Tylko Jezus jest drogą do nieba. W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9): PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE...... Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
...
Następna strona
bDIJORtP