Im dalej w las, tym saga Kubanowo & Maria Jeleniewska robi się coraz ciekawsza. Rozstanie influencerów miało przebiegać w atmosferze wzajemnego szacunku, ale zamiary szybko spaliły na panewce, a para zaczęła podgryzać się w mediach społecznościowych.
Kubanowo oskarżył nawet Jeleniewską o zdradę, czemu ona zaprzeczyła, natomiast tiktokerka wyraźnie sugerowała, że to ona go "stworzyła" - to znaczy, że jej zawdzięcza swoją internetową karierę, a także kpiła z jego wokalnych popisów.
Teraz na jaw wychodzą kolejne brudy na Kubanowo. Jeleniewska opowiedziała bowiem, jak otrzymała od (wówczas) partnera rocznicowy prezent - bilety na jej wymarzony koncert The Weeknd (na którym bawiło się wiele polskich gwiazd: Gosia Rozenek-Majdan z Radziem, Bart Pniewski, córki Omenah Mensy i Rafała Brzoski...) , natomiast dostała je jedynie w postaci symbolicznej. A z racji że się rozstali przed wydarzeniem - Kuba bilety sobie zatrzymał. Auć?
Zobacz: Tomasz Fornal "elegancko" wyjaśnia, czy ma dziewczynę: "P*JEBAŁO?". Co na to Marysia Jeleniewska?
WIDEOKuba Nowosiński o trudnym czasie po ROZSTANIU. "Priorytetyzuję swoje zdrowie psychiczne" [WIDEO]
Jeleniewska dała się oszukać na bilety na The Weeknd
Influencerka wyjaśniła, że The Weeknd to jeden z jej ulubionych artystów i że należała do topki jego słuchaczy na Spotify. Dodała, że bardzo czekała na tegoroczny koncert, gdyż na poprzednim nie mogła być ze względu na to, że nagrywała "Mafię IRL" Friza. Marzenie miało się spełnić - Jeleniewska dostała bilety na koncert jako prezent na rocznicę od Kubanowo. Zdążyli się jednak rozstać, więc influencer... po prostu przywłaszczył sobie niewykorzystany prezent. Oj, Kuba, Kuba... Ten kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera.
Dostałam ten prezent z okazji rocznicy. Ale bez kodu kreskowego. Przynajmniej wyciągnęłam z tego lekcję. Już więcej nikt mnie tak nie zrobi w bambuko. Tak samo jak dostałam wycieczkę do Japonii, ale bez kupionego biletu. Kiedyś sama sobie zorganizuję tego tripa, bo to było moje marzenie
Influencerka dodała, że miała to szczęście, że została zaproszona na koncert przez markę i mogła nawet zabrać ze sobą osobę towarzyszącą i że finalnie wszystko się udało i wybawiła się świetnie. Kubanowo natomiast na The Weeknd zaprosił swoją mamę. Miło?