Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle i Kate Middleton ZERWAŁY ZE SOBĄ KONTAKT? "Nie rozmawiały od czasu "Megxitu""

86
Podziel się

Amerykański tabloid twierdzi, że Kate i Meghan niespecjalnie zależy na podtrzymaniu dotychczasowych relacji. Jesteście zaskoczeni?

Meghan Markle i Kate Middleton ZERWAŁY ZE SOBĄ KONTAKT? "Nie rozmawiały od czasu "Megxitu""
Kate Middleton i Meghan Markle nie utrzymują kontaktu (EASTNEWS)
bDnlvxyt

Meghan Markle i książę Harry w mijających dniach zdominowali światowe media. Słynny "Megxit", który miał być dla Sussexów szansą na więcej prywatności, przyniósł im ostatecznie jeszcze większy rozgłos. O ile Meghan i Harry nie wyglądają na strapionych nagłą uwagą ze strony prasy, to nieco mniej komfortowo czują się zapewne pozostali członkowie słynnej brytyjskiej rodziny.

Zamieszanie wokół "Megxitu" okazało się tak duże, że przez moment media zapomniały o księżnej Kate, która w międzyczasie oczywiście pokornie wykonywała swoje dworskie obowiązki. Sytuacja zmieniła się jednak po wyprowadzce Meghan i Harry'ego do Kanady, gdzie rzekomo izolują się od mediów. Dzięki tej decyzji Kate Middleton od niedawna znów może więc grać pierwsze skrzypce.

bDnlvxyv

Choć dla wielu Meghan i Kate były jak ogień i woda, to nie brakowało też stwierdzeń, że między księżnymi nawiązała się swego czasu nić porozumienia. Niestety wygląda na to, że kiełkująca przyjaźń została raz na zawsze pogrzebana właśnie przez słynny "Megxit". Jak donosi Us Weekly, Kate i Meghan nie rozmawiały ze sobą od czasu słynnego ogłoszenia i raczej nie mają już takich planów.

Nie rozmawiały ze sobą od czasu wyjścia Meghan i Harry'ego z szeregów rodziny królewskiej. Meghan czuje się teraz wolna i nigdy nie była szczęśliwsza. Jest zadowolona z tego, że tak szybko udało jej się opuścić Londyn - twierdzi źródło tabloidu.

Co więcej, Sussexowie podobno byli zadowoleni z tego, jak szybko i sprawnie załatwiono tę sprawę. Meghan i Harry bali się bowiem, że procedura "Megxitu" będzie trwała miesiącami.

bDnlvxyB

Wiedzieli, że nie zachowają tytułów, ale szybkie tempo "Megxitu" było dla nich pozytywnym zaskoczeniem. Myśleli, że potrwa to dużo dłużej - donosi informator Us Weekly.

Warto wspomnieć, że o kiepskich relacjach Kate i Meghan mówiło się już od dawna. Zdaniem tabloidów to właśnie niechęć Middleton do wybranki Harry'ego miała być powodem jego późniejszego sporu z bratem, księciem Williamem. Sama Kate nigdy nie skomentowała tych doniesień, jednak media wielokrotnie donosiły, że ona i Meghan praktycznie ze sobą nie rozmawiają.

Myślicie, że to już definitywny koniec ich znajomości?

bDnlvxyC
bDnlvxyD
bDnlvxyW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Anick
10 miesięcy temu
Ja ze swoją bratową nie rozmawiałam jeszcze dłużej i mam wrażenie, że między nami jest dobra relacja:) każda z nas ma swoje zycie, obowiazki, znajomych... zreszta kto moze wiedzieć czy rzeczywiście one kontaktują sie ze soba czy nie...?
Tttttt
10 miesięcy temu
Nie jestem zaskoczona, to tylko bratowe, są dla siebie obcymi ludźmi, różnymi charakterami i nie muszą się lubić.
gość
10 miesięcy temu
Przecież one są dla siebie obcymi kobietami więc dlaczego miałyby utrzymywać kontakt? Tym bardziej że jedna mieszka za oceanem.
bDnlvxyX
Edyta
10 miesięcy temu
Mam 28 lat i jestem dziewicą
Ania
10 miesięcy temu
Megan utrzymuje kontakty tylko z osobami które w jakiś sposób mogą okazać się przydatne Ponadto nie lubi przegrywać a z Kath przegrała w sondażach to było dla niej szokiem bo myślała że wszyscy będą nią zachwyceni Na swój pierwszy ślub , który wzięła na Jamajce nie zaprosiła nikogo z rodziny Nawet własnej matki z którą podobno ma świetne relacje. Widocznie nie była jej wtedy do niczego potrzebna
Najnowsze komentarze (86)
gosc
8 miesięcy temu
pochodza z takich samych kregow spolecznych i takiez same zamiary , nie musza sie kontaktowac . dla dobra sprawy nie musza . nie widze w tym niczego zlego
wolkar
10 miesięcy temu
srata tata koło zadka mi to lata..
ciekawski
10 miesięcy temu
To żadna tajemnica, że Kate uważała Harrego za swoją maskotkę. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, na których oczka jej się śmiały do mężowego brata a całą fizycznością okazywała drapieżną zachłanność wobec Harrego. Nic więc dziwnego, ze od początku nie akceptowała Megan. A swoją drogą to ciekawi mnie jak duży miała udział w rozsiewanych o Megan plotach i tzw przeciekach pałacowych.
Krul
10 miesięcy temu
Dzika powinna nadal banany w sawannie prostować jak jej dziadunio.
xyz
10 miesięcy temu
jest coś w Kate nieprawdziwego a sztuczny wieczny uśmiech jest nie do akceptacji...wolę Megan, czarne nazywa czarnym a białe białym
gość
10 miesięcy temu
a kogo te angielskie krowy obchodzą niech angole się przejmują
gabon
10 miesięcy temu
Meghan jest piękną wyważoną osobą natomiast Kate owszem ma urodę ale widać tę jej sztuczność to udawanie i być może za to jest lubiana,natomiast Meghan jest sobą jest prawdziwa a przy tym ma klasę, ,nie ma w niej tej napompowanej sztuczności na pokaz i dlatego jej nie lubią.Tworzą piękną parę z księciem i tego nie mogą widać im wybaczyć,bo są piękni a zarazem zwyczajnie prości i normalni.
Verayher
10 miesięcy temu
Markle jest aktywna i sama kształtuje swoje życie. Middleton jest pasywna i pozwala robić z siebie marionetkę.
bDnlvxyP
Atom
10 miesięcy temu
Kolorowa wprowadziła zamęt w rodzinie a hary (zobaczycie) wkońcu się znią rozwiedzie.
Atom
10 miesięcy temu
Kolorowa wprowadziła zamęt w rodzinie a hary (zobaczycie) wkońcu się znią rozwiedzie.
obiektyw
10 miesięcy temu
Meghan osiagnela to co chciała sława ,kasa,pewnie lepsze role, mam wrażenie ze za chwilę Harry juz nie będzie potrzebny tylko czy on sobie zdawał sprawę w co sie ładuje...
Ona
10 miesięcy temu
Wyobraźcie sobie sytuacje w której wasz mąż czy żona przyprowadzają do domu nową żonę i mówią teraz będzie z nami mieszkać a cała rodzina przychodzi i mówi jaka ona piękna jaka sliczna a ty zostajesz w cieniu niezauważona. Co czujesz? Gdyby miedzy nimi przed ślubem była przyjaźń gdyby się lubiały to byłoby inaczej. To po prostu zazdrość.
elle
10 miesięcy temu
Meghan niestety nie ma dobrych relacji z nikim, tylko z wybranymi osobami u których może coś zyskać. Nie utrzymuje kontaktu z rodziną, byłym mężem itd. To moim zdaniem o czymś świadczy. Kate można lubić lub nie, ale idealnie wypełnia swoje obowiązki. Jest stworzona do tej roli. Megxit to moim zdaniem pomysł Królowej, ale pozwoliła M i H wyjść z twarzą.
filppm
10 miesięcy temu
Jednym słowem co kraj to obyczaj.
...
Następna strona
bDnlvxzr