Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Meghan Markle ma coraz gorsze relacje z rodziną? Jej wujek komentuje z goryczą: "Awansowała społecznie i nas zostawiła"

116
Podziel się

80-letni Mike Markle sądzi też, że Meghan jest zazdrosna o pozycję Kate i za wszelką cenę chce jej dorównać. Myślicie, że jej rodzina kiedyś w końcu przestanie roztrząsać problemy na łamach tabloidów?

Wujek Meghan Markle raczej nie ma o niej dobrego zdania.
Wujek Meghan Markle raczej nie ma o niej dobrego zdania. (East News)
bCOXYiMl

Meghan Markle nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. W październiku księżna Sussex wyznała w jednym z wywiadów, że brytyjska prasa mocno dała jej się we znaki i nie mogła liczyć na wsparcie, którego bardzo potrzebowała. Mimo tego dramatycznego komentarza szybko się przekonała, że wciąż nie może liczyć na współczucie, o które wyraźnie zabiegała.

Od czasu pamiętnego dokumentu o księżnej Meghan dla telewizji ITV, w jej życiu zmieniło się raczej niewiele. Źródła z otoczenia rodziny królewskiej nadal zgodnie twierdzą, że Meghan i Harry nie są lubiani przez resztę rodziny, a księżna Sussex wciąż ma opinię osoby, delikatnie mówiąc, trudnej.

bCOXYiMn

Wizerunku Meghan Markle zapewne nie poprawi też najnowszy wywiad jej wujka, Michaela. 80-letni były dyplomata postanowił uciąć sobie pogawędkę z brytyjskim Daily Mail, a tematem jego rozmowy była oczywiście żona księcia Harry'ego. Mike Markle wyznał między innymi, że awans społeczny wyraźnie uderzył Meghan do głowy.

Myślę, że tak się właśnie dzieje, kiedy nagle awansujesz społecznie i próbujesz dorównać innym. Pewnie jest zła i zazdrosna o Kate, a wszystko z powodu pochodzenia - mówi Michael Markle.

Choć od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu, wujek księżnej Sussex pokusił się też o wnikliwą analizę jej charakteru.

W wielu aspektach Meghan jest bardzo niedojrzała. Widać to po tym, jak się zachowuje - nie tylko w stosunku do rodziny, ale też innych ludzi. Jest władcza i apodyktyczna, bo tak ją wychował mój brat. Mocno w nią inwestował, dużo bardziej niż w pozostałe z jego dzieci - wyznał.

bCOXYiMt

80-letni Mike przyznał też, że, podobnie jak wielu innych członków rodziny, nie dostał zaproszenia na ślub Meghan z księciem Harrym.

Nie zaprosiła wielu osób, więc nie czułem się z tym źle, nie byłem w tym przypadku dyskryminowany. Wiadomo, że byłoby miło, gdyby zaprosiła kogoś z rodziny. Nie rozumiem jej postępowania, ale nie rozmawiamy ze sobą. Nie wiem co bym jej powiedział, nawet gdybym mógł do niej napisać. To do niej należy pierwszy krok - powiedział Michael.

Swoją rozmowę z tabloidem Michael Markle zakończył też dość smutną puentą.

Meghan awansowała społecznie i po prostu nas zostawiła. Tak się czuję - skwitował.

bCOXYiMu

Też jesteście ciekawi czy rodzina Meghan Markle kiedyś zrozumie, że tabloidy to niekoniecznie dobre miejsce do roztrząsania problemów rodzinnych?

bCOXYiMv
bCOXYiMO
KOMENTARZE
(116)
Addd
9 miesięcy temu
Moim zdaniem prawdę powiedział, tylko niekoniecznie zdają sobie sprawę z tego jakim echem się to ciągnie za Megan, nie dziwię się że tez może mieć tego dość. Jej rodzina poprostu nie nie ma klasy, a ona stara się to tuszować w nieudolnie, dlatego się nie umieją dogadać.
Aajax
9 miesięcy temu
Ta jej amerykańska rodzinka jest wstrętna.
Tttt
9 miesięcy temu
Dziwna rodzina
bCOXYiMP
Xyz
9 miesięcy temu
Czemu oni to publicznie roztrząsają? Nie mogą między sobą o tym gadać tylko muszą się prasie zwierzać?
kivk
9 miesięcy temu
Przypominam, że całą tę szopkę rozpoczęła Meghan opowiadając łzawą historyjkę o tym jak nigdy nie miała prawdziwej rodziny i jak sama musiała pracować na utrzymanie co było kłamstwem. Rodzina zareagowała po tym jak Harry zaczął to powtarzać w mediach. Miała rodzinę a ojciec inwestował w nią mnóstwo pieniędzy i rozpieszczał. Kiedy dobrze im się wiodło była oczkiem w głowie a potem kiedy z bliżyła się do świata celebrytów o którym marzyła to zaczęła odcinać się od rodziny. Potem od dawnych przyjaciół. więc coś jest na rzeczy.
Najnowsze komentarze (116)
Kasia
7 miesięcy temu
Megan to cwana kobieta. Harry jeszcze pożałuje tego ślubu i małżeństwa. Skłóciła jego z rodziną królewską na wzór swojej rodziny. To zła kobieta.
WujekSamoZło
8 miesięcy temu
To jej sprawa z kim z rodziny chce utrzymywać kontakt. Widocznie oni nie są warci kontaktu i tyle. Z tego co było pisane jej ojciec wcale nie dbał o nią i jej matkę. Gdyby było tak dobrze jak mówi rodzina że strony ojca byłoby wszystko ok. Oni kłamią o czym świadczy że zawsze nich rewelacje są w tabloidach.
Małgorzata
9 miesięcy temu
Boże, wuj siedzi przy domowym basenie i jeszcze narzeka. Aż tak jej zazdroszczą, Boże. Co ona ma zrobić? Zabrać ich do Pałacu? Współczuję tej Meghan.
Dana
9 miesięcy temu
Megan jest małą cwaniara dla niej liczy sie tylko kasa ....jest pusta i prozna
Pff
9 miesięcy temu
Rodzina rodziną, czy myślicie, że mając takie geny, środowisko i wychowanie można nagle być cudownym i zupełnie innym od pozostałych krewnych? Może mają częściowo rację.
Xxx
9 miesięcy temu
Można ją lubić bądź nie, ale patrząc na to co oni wyprawiaja, to nie dziwota , ze ich zostawiła.
gość
9 miesięcy temu
Rodzina Adamsów! Nie jestem jej fanką, ale wiem też, że kiedy stawiasz granice to najbardziej się z tego powodu awanturuja, ci którzy potencjalnie najbardziej skorzystaliby na braku tych granic.
Trakenka
9 miesięcy temu
Pomiędzy tym co robi a deklaruje Meghan jest wielka różnica. Jest piękna, zgrabna , świetnie ubiera się i ładnie uśmiecha się do ludzi ale to nie wystarczy aby być szanowanym członkiem rodziny. Bycie członkiem rodziny królewskiej to oznacza wiele wyrzeczeń. Meghan powinna tak zachowywać się aby nie być nieustannie tematem prasy plotkarskiej. Bezwzględnie powinna dołożyć starań aby naprawić relacje ze swoją rodziną. Szkoda, że tego nie rozumie. Czerpanie korzyści finansowych z podatków poddanych również zobowiązuje do określonych zachowań. Meghan tego zupełnie nie rozumie. Kate jest po prostu bardziej inteligentna i ma lepszych doradców.
bCOXYiMH
Isabell
9 miesięcy temu
okropna rodzinka, wspolczuje Megan
Taka prawda
9 miesięcy temu
Mając taką rodzinę wcale jej się nie dziwię.
Kaja
9 miesięcy temu
Rodzinka Megan to Harry dziecko i ona.Co to za rodzina jak ma przez nich same przykrości i tylko szkalują.Myślę że jej rodzina zazdrości. zamiast się cieszyć.
Kaja
9 miesięcy temu
Rodzinka Megan to Harry dziecko i ona.Co to za rodzina jak ma przez nich same przykrości i tylko szkalują.Myślę że jej rodzina zazdrości. zamiast się cieszyć.
no taaaak
9 miesięcy temu
w Ameryce to teraz wszyscy rodzina z Meghan a wcześniej to pewnie jej nawet nie zauważali
gosc
9 miesięcy temu
nigdy nie zasiadzie na tronie wiec robi co chce. a rudy ja kocha i broni jej jak moze.
...
Następna strona
bCOXYiNj