Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle najbardziej NIELUBIANĄ księżną w rodzinie królewskiej

138
Podziel się

Z przeprowadzonych wśród Brytyjczyków ankiet jasno wynika, że księżna nie cieszy się ich sympatią. Zaskoczeni?

Meghan Markle najbardziej NIELUBIANĄ księżną w rodzinie królewskiej
bCGRbYXp

Odkąd Meghan Markle dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, emocje wokół jej osoby rosną tak naprawdę z dnia na dzień. Choć chciałoby się powiedzieć, że napisano o niej już wszystko, tabloidy nie przestają nas zaskakiwać kolejnymi doniesieniami z życia Amerykanki. Budzi kontrowersje, bo według niektórych, przez swoje poglądy nie pasuje do roli żony księcia.

Fakt jest jednak taki, że tą żoną właśnie jest. Fala hejtu ze strony najczęściej brytyjskich brukowców nasiliła się w momencie, gdy poinformowano, że Meghan i Harry spodziewają się dziecka. W ostatnim głośnym wywiadzie księżna przyznała, że gdy jej przyjaciele z USA cieszyli się jej szczęściem, ci z Wielkiej Brytanii ostrzegali: Brytyjskie tabloidy cię zniszczą. Jak wiadomo, media mają spory wpływ na społeczeństwo. Magazyn Metro postanowił więc przeanalizować, jaki stosunek do członków rodziny królewskiej mają Brytyjczycy. Wyniki badań są jasne - Meghan nie cieszy się ich sympatią.

bCGRbYXr

Na 1005 ankietowanych 41% tylko oceniło księżną Sussex pozytywnie. Co dość istotne, najgorzej Meghan wypadła wśród starszej części społeczeństwa, osób w przedziale wiekowym 55-63. Tym samym Markle zajęła drugie miejsce w rankingu najbardziej nielubianych członków rodziny królewskiej. "Zwycięzcą" okazał się oskarżony o gwałt książę Andrzej.

Myślicie, że w ten sposób Meghan Markle płaci cenę za bycie sobą?

bCGRbYXx
bCGRbYXS
KOMENTARZE
(138)
Gość
8 miesięcy temu
Jak umrze to bedzie najbardziej lubiana. Jak Diana.
gość
8 miesięcy temu
A czego się spodziwała? To bardzo specyficzna instytucja która ma konkretne przywileje ale też obowiązki i zobowiązania którymi płaci za wygodne życie. Nie bez powodu królowa to matka na rodu. Niejedno wycierpiała (śmierć ojca, zdrady męża, nałogi siostry, nieudane związki dzieci i skandale), ale nigdy się nie skarżyła, nigdy nie robiła szopki a Markle sama się tam pchała i płacze w telewizji bo jej nikt nie zapytał czy się dobrze czuje. Aha... Brytyjczycy nie lubią jak ktoś rusza monarchię która reprezentuje dawno minioną świetność
Gość
8 miesięcy temu
Tacy dziennikarze jak wy niszczyli Diane teraz niszczą ją..szkoda mi jej.
bCGRbYXT
gość
8 miesięcy temu
Zacytuję Lady Campbell - Hollywood istnieje zaledwie 117 lat. Monarchia przetrwała wieki. Jeśli Meghan zaakceptuje fakt, że jest tylko trybikiem w całej machinie monarchii której sercem jest królowa wszytsko będzie w porządku. Jeśli będzie dalej uparcie łamać zasady i będzie chciała być gwiazdą swojego show, dojdzie do katastrofy.
gość
8 miesięcy temu
Beka z ludzi piszących "dajcie jej spokój". Zdecydowała się poślubić i zostać osobą PUBLICZNĄ co oznacza że będzie w mediach już zawsze tak jak jej mąż i szwagier którzy już w brzuchu matki byli na celowniku prasy. Tak teraz będzie wyglądać życie u boku księcia. Widziały gały co brały. Skoro ją to dziwi to nie jest zbyt bystra i obeznana w świecie.
Najnowsze komentarze (138)
Ważka
8 miesięcy temu
Chciała sławy za wszelką cenę tak jak Diana i podobnie jak ona chce walczyć z Windsorami. Jest skazana na klęskę bo wyrzekła się własnej rodziny a na dworze będzie zawsze obcym elementem pozornie "zaakceptowanym" po to aby ocieplić wizerunek royalsów z przyzwoleniem na poślubienie przez księcia, który nigdy nie będzie następcą tronu.
Gość
8 miesięcy temu
Może nie ogarniam do końca, bo nie czytam każdego njusu o Megan, ale... co takiego ona właściwie zrobiła, że te brytyjskie tabloidy i prasa tak się na niej uwiesiły? Całkiem serio pytam, bo brakuje mi tego kluczowego elementu w tym storyline XD
gość
8 miesięcy temu
41% to niezle.
gość
8 miesięcy temu
nie lubiana bo nie podaza slepo za " tradycja", dla mnie reaguje normalnie.
Gość
8 miesięcy temu
Szkoda mi jej, nie moze odetchnac spokojnie, tylko media caly czas ja hejtuja
Gość
8 miesięcy temu
Nic dziwnego, spragniona uwagi damulka ;)
Nik
8 miesięcy temu
Uwielbiam ją jest bardzo inteligenta a do twgo śliczna co jak zwykle budzi zazdrość
gość
8 miesięcy temu
szkoda ze nie moze odpowiedziec na te ankiete .. fock u :)
bCGRbYXL
Gość
8 miesięcy temu
Ja bardzo lubię Meghan, boje się o to, że będzie tak jak z Diana... Reporterzy to hieny :)
gość
8 miesięcy temu
Uwielbiam Meghan !
Gość
8 miesięcy temu
Nie zaskoczeni.Bo Brytyjczycy to 100% rasiści
gość
8 miesięcy temu
najfajniejsza, przynajmniej nie zblazowana jak większość tych nadętych, niesłusznie uprzywilejowanych "dam"
gość
8 miesięcy temu
raczej za nie bycie sobą.......
gość
8 miesięcy temu
angole to rasisci i zakompleksione nieroby
...
Następna strona
bCGRbYYn