Trwa ładowanie...
Paww
|

Michał Wiśniewski, Izabella Łukomska-Pyżalska i Cezary Pazura. Oto gwiazdy, które doczekały się licznego potomstwa (ZDJĘCIA)

63
63
Podziel się

Rodziny wielodzietne postanowili założyć również Zbigniew Zamachowski, Małgorzata Socha oraz lider zespołu Arka Noego. "Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę". Komu udało się pobić rekord?

1
 / 12
Michał Wiśniewski, Izabella Łukomska-Pyżalska i Cezary Pazura. Oto gwiazdy, które doczekały się licznego potomstwa (ZDJĘCIA)
Michał Wiśniewski, Izabella Łukomska-Pyżalska i Cezary Pazura. Oto gwiazdy, które doczekały się licznego potomstwa (ZDJĘCIA)
(Instagram)
0
0

Rodziny wielodzietne nie cieszą się w Polsce dużą popularnością. Wielu parom z obawy o sytuację ekonomiczną trudno zdecydować się na jedno dziecko, a co dopiero wziąć na siebie odpowiedzialność za wychowanie kolejnych pociech. W Polsce obecnie najliczniejszą rodziną wielodzietną są państwo Nelecowie z Małopolski, którzy wychowują siedem córek i ośmiu synów.

Co prawda w show biznesie nie znajdziemy tak licznej rodziny, jednak niektórzy polscy celebryci są na dobrej drodze do pobicia rekordu. Sporą gromadką dzieci może pochwalić się oczywiście Michał Wiśniewski. Bizneswoman Izabella Łukomska-Pyżalska znana jest z odchowania pokaźnej drużyny urwisów. Podobnie jak Zbigniew Zamachowski czy Cezary Pazura.

2
 / 12
Michał Chorosiński i Dominika Figurska

Michał Chorosiński i Dominika Figurska opiekują się szóstką dzieci. W 2020 na świat przyszło ich najmłodsze dziecko. Para kilka lat temu przeżywała poważny kryzys w małżeństwie. Dominika rozpoczęła romans z 10 lat starszym reżyserem, z którym zaszła w ciążę. Michał Chorosiński uznał dziecko za swoje, a jak twierdzi aktorka z pomocą jednej ze świętych, udało jej się odbudować rodzinę.

Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem - opowiadała Dominika w jednym z wywiadów gwiazda.

3
 / 12
Izabella Łukomska-Pyżalska

Izabella Łukomska-Pyżalska wielokrotnie podkreśla, że wychowanie szóstki dzieci to praca na kilka etatów. Miliarderka jest mamą trzech córek i trzech synów. Ze względu na pracę oraz liczne obowiązki sama nie byłaby w stanie ze wszystkim sobie poradzić. Izabella Łukomska-Pyżalska nie ukrywa, że korzysta ze wsparcia męża, opiekunki lub prywatnego kierowcy.

Wstaje o 6.30-40. Odprowadzam dzieci do szkoły i przedszkola. Sprzątam, pracuję. Raz lub dwa razy w tygodniu idę na szybki trening: joga i stretching czy siłownia. Obiady częściowo gotujemy w domu, częściowo zamawiamy gotowe. Po południu w rozwożeniu dzieci na zajęcia pomaga nam kierowca - opowiedziała w wywiadzie dla WP Parenting.

4
 / 12
Cezary Pazura

Najstarsza córka Cezarego Pazury z pierwszego małżeństwa skończyła niedawno 33 lata. Obecnie aktor związany jest z Edytą Pazurą, z którą wychowuje trójkę dzieci, Amelię, Ritę i Antoniego. Para, choć nie stroni od publikowania rodzinnych zdjęć, to stara się odizolować pociechy od show biznesu.

Amelia zadaje czasem pytania związane z show-biznesem. Najczęściej chyba te: "Dlaczego ja nie mogę, a inni mogą?!". Mowa tu o dwóch rzeczach: profilu na Instagramie i kanale na YouTubie. Przynajmniej na razie tego nie może, bo póki możemy rozkładamy nad nią parasol ochronny - powiedziała w wywiadzie dla Vivy Edyta Pazura.

5
 / 12
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski tuż po przywitaniu na świecie piątej pociechy, już rozmyślał o przyjściu na świat kolejnego potomka. Obecnie piosenkarz zajmuje się wychowywaniem dwóch synów i trzech córek. Czy jego rodzina się jeszcze powiększy?

6
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie wychowują trójkę dzieci. Tadeusz i Stanisław są synami celebrytki z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Gosia dopilnowała, by jej patchworkową rodzinę łączyły dobre i ciepłe relacje. Wielokrotnie podkreśla, jak ważne jej dla niej wychowanie synów na zaradnych mężczyzn.

Tadeusz uwielbia się śmiać z moich stylizacji. Przypomina mi zawsze, że kiedyś chodziłam tak, a kiedyś inaczej. U nas jest bardzo jasny podział. Stanisław jest bardzo kulturalny i był taki od urodzenia. Nie wiem, po kim on to ma. Jest niezwykle stonowany, empatyczny. Potrafi zachować się w każdej sytuacji. A Tadeusz jest łobuzem w domu, ale bardzo słodkim i z ogromną charyzmą. Bardzo lubi mi dogryzać, ja to uwielbiam - powiedziała w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

7
 / 12
Zbigniew Zamachowski

Zbigniew ZamachowskiAleksandrą Justą ma czwórkę dzieci: Marię, Antoniego, Tadeusza i Bronisławę. Związek z Moniką Richardson przyczynił się do konfliktu ojca z dziećmi, które buntowały się przeciwko wylewności dziennikarki na łamach kolorowych czasopism.

Tuż przed ślubem pary, córka aktora wystosowała nawet list do dziennikarki, prosząc, by nie nazywała ich swoją rodziną. Rozstanie Zamachowskich przyczyniło się jednak do ocieplenia relacji z pociechami, które pomagały aktorowi w wyprodzce od byłej partnerki.

To moje życie fajnie się potoczyło. Na różnych płaszczyznach, mimo wielu turbulencji. Mam czworo cudownych, fantastycznych, mądrych dzieci, z których troje jest już – nominalnie przynajmniej – dorosłych. Najmłodsza córka jest niezwykle utalentowana i mam nadzieję, że ten talent spożytkuje fajnie - wyznał w wywiadzie dla Kobieta.pl.

8
 / 12
Robert Friedrich

Robert Friedrich i jego żona Dobrochna, mają siódemkę dzieci: Marię, Viktorię, Różę, Franciszkę, Brunona, Henia oraz Urbana. Założyciel zespołu Arka Noego jest również dziadkiem jedenaściorga wnucząt. Lider katolickiego zespołu zaskoczył wyznaniem, że wolał sam nauczać swoje dzieci na temat Boga niż posyłać je na lekcje religii w szkole.

Te piosenki nigdy nie moralizowały. Moje dzieci nie chodziły na religię w szkole, sprawy wiary wolałem dzieciom przekazywać sam, bazując na moim doświadczeniu a niewyuczonej teologii - powiedział w wywiadzie dla Gali.

9
 / 12
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest matką piątki dzieci. Ze związku z Pawłem Królikowskim ma dwie córki Julię i Marcelinę, oraz trzech synów: Ksawerego, Jana i Antoniego. Aktorka od zawsze marzyła o wielkiej rodzinie i przez lata godziła ze sobą pasję do aktorstwa oraz utrzymywaniu domowego ogniska.

Rodzina i dzieci zawsze były dla mnie priorytetem. Nie powiem, że to jest łatwe i nikogo nie namawiam, ale mi się życie właśnie tak ułożyło. Planowaliśmy z Pawłem dużą rodzinę, chcieliśmy mieć dzieci, byliśmy otwarci na dzieci i na to, co przyniesie los - wyznała w wywiadzie dla opoka.pl.

10
 / 12
Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Karolina Malinowska i Olivier Janiak mają trzech synów: Christiana, Fryderyka i Juliana. Celebryci chętnie angażują pociechy w kampanie reklamowe oraz ciągną na rodzinne sesje zdjęciowe do kolorowych pism. W wywiadach rzekach chętnie opowiadają o wychowywaniu dzieci oraz wartością, które im wpajają. Malinowska pochwaliła się, że jej najstarszy syn, Fryderyk tak bardzo przejmuje się losem innych, że pieniądze otrzymane z okazji komunii świętej przeznaczył na prezenty dla czwórki dzieci.

Macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jaka cię w życiu spotyka, ale i wymaga wielu wyrzeczeń. Więc kiedy przeglądam wspaniałe zdjęcia dziewczyn, myślę o tym, co by było, gdyby moje życie potoczyło się inaczej - wyznała Karolina Malinowska w jednym z wywiadów.

11
 / 12
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest mamą trzech pociech, dwóch córeczek oraz synka. Celebrytka zdecydowała się na późne macierzyństwo, jednak to pozwoliło jej poukładać swoje życiowe priorytety, Dziś przede wszystkim jest spełnioną mamą, która na pierwszym miejscu stawia rodzinę, a dopiero później karierę.

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu - powiedziała w wywiadzie dla Vivy.

12
 / 12
Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka jest mamą czwórki dzieci. Najmłodsze z nich przyszło na świat w 2013 roku, a pozostałe pociechy stawiają już pierwsze kroki w dorosłym życiu. Prezenterka wielokrotnie podkreślała, że sukcesem zgranej rodziny jest przede wszystkim organizacja i nauczenie dzieci brania odpowiedzialności za swoje obowiązki.

Zawsze mogę liczyć na moje starsze dzieci. Mąż też pomaga. W rodzinie wielodzietnej nie ma takiej sytuacji, że ktoś leży. Każde dziecko ma swoje obowiązki. Mój starszy syn, żeby wyjechać na obóz, za który zapłaciłam, musiał przez dwa tygodnie przez sześć godzin zajmować się najmłodszym Frankiem. Dzięki temu mogłam w tym czasie zająć się swoją pracą. Takie wychowanie uczy dzieci szacunku do pieniędzy i pracy drugiego człowieka - wyznała w rozmowie z Super Expressem.

KOMENTARZE
(63)
Emu
rok temu
Po co tu osoby z 3 dzieci??? To niby ma byc ten fenomen i wielodzietnosc, bo to raczej norma. 5, 6 czy kto tam mial 7 to jest cos.
Tula
rok temu
Co w tym zestawieniu robią Rozenek i Socha? Troje dzieci to nie jest jakoś szczególnie dużo. W takim razie na listę trzeba wrzucić jeszcze np. Justynę Steczkowską i jej siostrę Magdę, Natalię Kukulską, Marylę Rodowicz, Krystynę Jandę, Annę Seniuk, żony Piotra Kraśki i Michała Żebrowskiego...
Lilis
rok temu
Wiśnia to dzieci ma pewnie na wszystkich kontynentach
Piotr
rok temu
Gwiazdą to jest mąż Łukomskiej………
Borsuk
rok temu
Nie podoba mi się co Bosacka mówi o rodzinie. Dzieciństwo powinno być beztroskie a nie tylko obowiązki i obowiązki.
Najnowsze komentarze (63)
Brawo:)
11 miesięcy temu
P. Michał Chorosiński to wspaniały aktor. W filmie Lombard życie pod zastaw gra popisowo. Brawo:)
Ari
rok temu
Trojka dzieci to dużo ?przecież wiele gwiazd w Polsce tak ma również zwyczajnych par np. moja koleżanka ma dwójkę rodzeństwa albo babcia kolegi z klasy miała 9 dzieci
Rogacz
rok temu
Figurska chyba zapomniała dodac że to 5 to nie ślubnego !!!.Obciach !!!.
1999
rok temu
Man 1 I absolutnie starczy !!!.Czekam tylko jak skonczy 18 lat !!! W końcu bende wolna !!!.Nigdy więcej dzieci !!! Za zadne pieniądze !!!.
Seth
rok temu
Rozenkowa zapłaciła mojemu koledze 10 tysięcy za te 5000 lajków!
Terri
rok temu
Moja babcia miała 14 dzieci
Perfect Lady
rok temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś/coś w kim/czym można się zakochać, czy o kim/czym można fantazjować, no może jak robi się z niego oklapłego balona. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Kochamy Gosię
rok temu
Gosia z Radkiem czytają i pewnie też piszą komentarze na pudelku i cały czas wyśmiewają Dodę, poprzedniczkę Gosi. To z Gosią zdradzał Radek Dodę i zawsze z Dody kpili razem z Gosią, a Doda by życie oddała za niego i taka wdzięczność, rzucił jej jak siedziała na Mokotowskiej dwa złotĘ, co za upokorzenie dla Dody, na całą Polskę wstyd, że piszą i zdjęcia robiO jak Radek wspomaga seniorkię Dodę drobnymi. Żal mi Dody, co za publiczna potwarz od Radka, tym bardziej, że znowu nie powiedział jej 'czeźdź', a ona mu Bóg zapłać wyszeptała omdlewając z poniżenia. :D
unodue
rok temu
haha, dziadek kuba ma okazję zaistnieć jako moralny decydent.. na groźnej Rozenkowej, żałosne, jak to Radzio mówi odnośnie tanich prowokacji babci Dody, zdradzając (haha) przy okazji jej prawdziwą płeć- że nie odpowiada na jej desperackie zaczepki, bo nie kopie się leżącego, a dziadek Kuba jak widać sam czuje się też leżący i atakowany przez groźną Rozenek. Zagraj to jeszcze raz Kubas, mamy z ciebie taki ubaw, że Sama Szatan się chowa, bo też leje z ciebie, jej żarliwego obrońcy w peruce.
Hkt
rok temu
To jeszcze nic!Nie wszyscy wiedza ile JA mam dzieci.
...
rok temu
3 dzieci to ma być rodzina wielodzietna...
ZENUJACE
rok temu
500+ IM SIE NALEZY , NIECH PLACA NA NICH CI PRACUJACY A ONI BEDA DALEJ DZIECIOROBAMI
Ten poziom
rok temu
No i teraz, skoro już są na tym świecie jako dobry przykład, zapodadzą wszystkim dzieciom preparat, który nazwali szczepionką. Brawo na nasza polska inteligencjo.
xell
rok temu
Po co pchać dzieci do tego cyrku na ziemi?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Anita Werner. Jest elegancko i minimalistycznie (ZDJĘCIA)

Anita Werner jest ulubienicą telewidzów. Prowadzone przez nią "Fakty" w TVN przyciągają rzesze fanów, z którymi prezenterka utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. I to właśnie tam pokazuje, jak mieszka.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy 19. urodzin Allana Krupy. Całusy z mamą, papieros przed klubem (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór Allan Krupa z rodziną i przyjaciółmi świętował swoje 19. urodziny. Impreza odbyła się w modnym warszawskich klubie, a wśród gości bawili się między innymi Edyta Górniak.
8.

Magdalena Narożna odsłania płaski brzuch przed studiem "Pytania na śniadanie" (ZDJĘCIA)

W niedzielę Magdalena Narożna gościła w studiu "Pytania na śniadanie". Celebrytka pojawiła się w programie w podkreślającym sylwetkę garniturze i krótkim topie. Na antenie opowiedziała zaś o kulisach swojej przemiany.
7.

Reni Jusis świętuje 49. urodziny z ekipą "Azji Express"! Balowali do białego rana... (ZDJĘCIA)

Reni Jusis w sobotni wieczór zorganizowała swoje 49. urodziny. Na imprezie nie zabrakło gwiazd najnowszej edycji "Azji Express", a wśród atrakcji tego wieczoru znalazło się m.in. wspólne oglądanie czwartego odcinka show. Fajna zabawa?
6.

Marina z Liamem odwiedzili Wojtka Szczęsnego: makijaż w mercedesie wartym FORTUNĘ i torebka za ponad 30 tysięcy złotych... (ZDJĘCIA)

Trenerski debiut Fernando Santosa nie był niestety udany. Polska reprezentacja nie popisała się w meczu pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2024. Zawodnicy kilka dni przed spotkaniem z Czechami mogli jednak liczyć na wsparcie pełnych nadziei kibiców i bliskich.
5.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
4.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
3.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
2.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
1.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?