Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac. Baby
|

Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej matki "Dziewczynka z kieliszkami". "Bardzo trudna i PRZYKRA LEKTURA"

155
Podziel się

Piosenkarz pokazał na Instagramie zdjęcie swoich rodziców. "Wielka miłość do grobowej deski ale jakim kosztem..." - napisał.

Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej matki "Dziewczynka z kieliszkami". "Bardzo trudna i PRZYKRA LEKTURA"
Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej mamy (ONS, Instagram)
bDIGIFSJ

Relacja Michała Wiśniewskiego i jego matki jest dość skomplikowana. Przez chorobę alkoholową Grażyny Wiśniewskiej, Michał spędził dzieciństwo w domu dziecka, a później w rodzinie zastępczej. Gdy wokalista był u szczytu popularności, jego chwiejąca się na nogach mama pokazywała archiwalne zdjęcia syna dziennikarzom i w zamian za alkohol udzielała wywiadów. W końcu z pomocą rodziny udało się jej wyjść z nałogu. Wiśniewski postawił jej ultimatum i obiecał, że jeżeli pójdzie na odwyk pozwali odnowi z nią kontakt i pozwoli spotykać się ze swoimi dziećmi.

Dzięki tej interwencji Grażyna Wiśniewska nie pije już od 16 lat. Ma bardzo dobre relacje z Michałem i przyznaje, że nie może sobie wybaczyć tego, jak zaniedbywała go w dzieciństwie. W ramach rozliczenia się z przeszłością postanowiła napisać książkę, w której poruszy m.in. temat walki z nałogiem.

bDIGIFSL

Michał Wiśniewski postanowił zareklamować na Instagramie dzieło matki. Pokazał czarno-białe zdjęcie swoich rodziców i napisał kilka słów na temat ich relacji.

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski ale jakim kosztem... O tym już niedługo w książce mamy: "Dziewczynka z kieliszkami". Bardzo trudna i przykra lektura, ale za to wiele tłumaczy - wyznał.

W wywiadzie z Małgorzatą Ohme z 2018 roku Grażyna Wiśniewska opowiedziała nieco o trudach, z którymi się zmagała.

bDIGIFSR

Jest mi bardzo żal siebie, całe życie miałam pod górkę. Moja mama piła i była straszną furiatką, była nieobliczalna, panicznie się jej bałam. A później bałam się męża. Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy - mówiła.

Przeczytacie książkę Dziewczynka z kieliszkami?

bDIGIFSS
bDIGIFTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Remix
3 miesiące temu
Te kieliszki to on po niej przejął.
zacharia80
3 miesiące temu
Tak! Przeczytam.
Sebo88
3 miesiące temu
Przeczytam książkę , podobne doświadczenia , chciała bym poznać po prostu przyczyny czemu czasem jest tak że alko jest ważniejsze niż wszystko w około, do dziś nie jestem w stanie tego zrozumieć. Szkoda mi tych wszystkich, którzy cierpieli z tego powodu i tych wszystkich pijących którzy eh ... zmagając się z tak straszną chorobą nie widzieli nic... Wszystkim życzę zdrowia, zdrowych relacji, wybaczenia, zrozumienie, tym pijącym nawrotu do normalności i normalnego życia, żebyście zdążyli doświadczyć że życie jest i potrafi być piękne ❤️
bDIGIFTn
677
3 miesiące temu
ładni rodzice.Szkosa Michała
TEKLA
3 miesiące temu
Faktycenir szkoda bo byli piekni sliczna mloda para
Poeta
3 miesiące temu
To widzę że w czasach pandemii Pudalek spowiada!
Terra
3 miesiące temu
Michał to klon ojcja swojego, szok. A mama - kawał roboty. Po tylu latach nałogu i takich akcjach przestała pić... Pogratulować
Gosc
3 miesiące temu
Ale dzieci Mandaryny podobne do dziadków! Syn szczególnie czysty dziadek !
Poeta
3 miesiące temu
Dwanaście groszy - tyle kosztuje piosenka Kazika a Michała z Łodzi, że ho ho ho ho!
Lux
3 miesiące temu
Śliczna Para Młoda
Poeta
3 miesiące temu
Gdyby nie Michał z Łodzz to piosenki by były na poziomie Kazika!
Poeta
3 miesiące temu
Michał jest the best, Kazik to mu może gitarę nosić a Sławek Ś. to mu nie może gitary nosić!
Lola
3 miesiące temu
Myślę że będzie ciekawa,przeczytam
bDIGIFTf
gość
3 miesiące temu
Wielki szacunek dla Michała i brawo dla mamy za ciężką walkę z chorobą ❤️❤️
...
Następna strona
bDIGIFTH