Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac.
Baby
|

Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej matki "Dziewczynka z kieliszkami". "Bardzo trudna i PRZYKRA LEKTURA"

155
Podziel się

Piosenkarz pokazał na Instagramie zdjęcie swoich rodziców. "Wielka miłość do grobowej deski ale jakim kosztem..." - napisał.

Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej matki "Dziewczynka z kieliszkami". "Bardzo trudna i PRZYKRA LEKTURA"
Michał Wiśniewski zapowiada książkę swojej mamy (ONS, Instagram)
bDXXejyZ

Relacja Michała Wiśniewskiego i jego matki jest dość skomplikowana. Przez chorobę alkoholową Grażyny Wiśniewskiej, Michał spędził dzieciństwo w domu dziecka, a później w rodzinie zastępczej. Gdy wokalista był u szczytu popularności, jego chwiejąca się na nogach mama pokazywała archiwalne zdjęcia syna dziennikarzom i w zamian za alkohol udzielała wywiadów. W końcu z pomocą rodziny udało się jej wyjść z nałogu. Wiśniewski postawił jej ultimatum i obiecał, że jeżeli pójdzie na odwyk pozwali odnowi z nią kontakt i pozwoli spotykać się ze swoimi dziećmi.

Dzięki tej interwencji Grażyna Wiśniewska nie pije już od 16 lat. Ma bardzo dobre relacje z Michałem i przyznaje, że nie może sobie wybaczyć tego, jak zaniedbywała go w dzieciństwie. W ramach rozliczenia się z przeszłością postanowiła napisać książkę, w której poruszy m.in. temat walki z nałogiem.

bDXXejzb

Michał Wiśniewski postanowił zareklamować na Instagramie dzieło matki. Pokazał czarno-białe zdjęcie swoich rodziców i napisał kilka słów na temat ich relacji.

Łódź, luty 1971. Okazało się, że jestem ślubnym dzieckiem, yeah! Wielka miłość do grobowej deski ale jakim kosztem... O tym już niedługo w książce mamy: "Dziewczynka z kieliszkami". Bardzo trudna i przykra lektura, ale za to wiele tłumaczy - wyznał.

W wywiadzie z Małgorzatą Ohme z 2018 roku Grażyna Wiśniewska opowiedziała nieco o trudach, z którymi się zmagała.

bDXXejzh

Jest mi bardzo żal siebie, całe życie miałam pod górkę. Moja mama piła i była straszną furiatką, była nieobliczalna, panicznie się jej bałam. A później bałam się męża. Do Michała mam respekt. Czuję żal i wstyd. Ja tak strasznie narozrabiałam, ciężko tak spojrzeć mu w oczy po tym wszystkim. Nie mogę sobie ciągle tego wybaczyć i on na pewno też mi nie wybaczy - mówiła.

Przeczytacie książkę Dziewczynka z kieliszkami?

bDXXejzi
bDXXejzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Szkoda
6 miesięcy temu
Bardzo ładne to zdjecie rodzicow! Ładni, młodzi ludzie, a zycie pozniej swoje.......
aaa
6 miesięcy temu
stylowa byla jak jackie Kennedy
Brawo
6 miesięcy temu
Super ze nie pije !
bDXXejzD
Gość
6 miesięcy temu
Czy Polska jest DDA? Dzieci alkoholików wchodzą w dorosłość w poczuciu, że się nie liczą
Mola
6 miesięcy temu
Mój ojciec też pił. Na szczęście mama nie zawsze.mieliśmy obiad ciepły dbała o nas tylko szkoda że były awantury wysłała nas za ojcem po barach musiałam go szukać. Bili się ciągły strach czy ojciec przyjdzie trzeźwy. I niestety ja nie piję ale furiatka ze mnie jest taki agresor zwlaszcza jak mąż wypije to wtedy robie się agresywna tak że dda jest nie chodzę na terapie chociaż powinnam trauma na całe życie choć teraz jak dzieci są to stara się człowiek żeby nie kłócić się przy nich bo wiem co sama przeżyłam. Dlatego drodzy rodzice nie niszcie dzieciom dzieciństwa i życia jak macie ciagotki do imprez i alkoholu to nie zencie się i bądźcie singlami tak będzie lepiej
Najnowsze komentarze (155)
Remix
6 miesięcy temu
Te kieliszki to on po niej przejął.
zacharia80
6 miesięcy temu
Tak! Przeczytam.
Sebo88
6 miesięcy temu
Przeczytam książkę , podobne doświadczenia , chciała bym poznać po prostu przyczyny czemu czasem jest tak że alko jest ważniejsze niż wszystko w około, do dziś nie jestem w stanie tego zrozumieć. Szkoda mi tych wszystkich, którzy cierpieli z tego powodu i tych wszystkich pijących którzy eh ... zmagając się z tak straszną chorobą nie widzieli nic... Wszystkim życzę zdrowia, zdrowych relacji, wybaczenia, zrozumienie, tym pijącym nawrotu do normalności i normalnego życia, żebyście zdążyli doświadczyć że życie jest i potrafi być piękne ❤️
677
6 miesięcy temu
ładni rodzice.Szkosa Michała
TEKLA
6 miesięcy temu
Faktycenir szkoda bo byli piekni sliczna mloda para
Poeta
6 miesięcy temu
To widzę że w czasach pandemii Pudalek spowiada!
Terra
6 miesięcy temu
Michał to klon ojcja swojego, szok. A mama - kawał roboty. Po tylu latach nałogu i takich akcjach przestała pić... Pogratulować
Gosc
6 miesięcy temu
Ale dzieci Mandaryny podobne do dziadków! Syn szczególnie czysty dziadek !
bDXXejzv
Poeta
6 miesięcy temu
Dwanaście groszy - tyle kosztuje piosenka Kazika a Michała z Łodzi, że ho ho ho ho!
Lux
6 miesięcy temu
Śliczna Para Młoda
Poeta
6 miesięcy temu
Gdyby nie Michał z Łodzz to piosenki by były na poziomie Kazika!
Poeta
6 miesięcy temu
Michał jest the best, Kazik to mu może gitarę nosić a Sławek Ś. to mu nie może gitary nosić!
Lola
6 miesięcy temu
Myślę że będzie ciekawa,przeczytam
gość
6 miesięcy temu
Wielki szacunek dla Michała i brawo dla mamy za ciężką walkę z chorobą ❤️❤️
...
Następna strona
bDXXejzX