Trwa ładowanie...
Szumeralda
|
aktualizacja

Monika Olejnik ŚWIECI DEKOLTEM podczas wypadu do paryskiego muzeum

649
Podziel się:
649
Podziel się:

Monika Olejnik wybrała się ostatnio do muzeum i podzieliła się relacją w mediach społecznościowych. Podczas kontemplowania sztuki zaprezentowała dwie stylizacje. W jednej z nich wyeksponowała dekolt.

1
 / 11
Monika Olejnik świeci dekoltem podczas wypadu do muzeum
Monika Olejnik świeci dekoltem podczas wypadu do muzeum
Monika Olejnik świeci dekoltem podczas wypadu do muzeum (Facebook, Instagram)
0
0

Monika Olejnik przez lata pracy dziennikarskiej zyskała rozpoznawalność, którą dziś chętnie wykorzystuje w mediach społecznościowych. Pokazuje tam kulisy swoich zawodowych aktywności i wyjazdów. 68-latka często pojawia się na wydarzeniach kulturalnych i dzieli się swoimi refleksjami na Instagramie. Ostatnio pokusiła się o komplement skierowany do Heleny Englert, która wcieliła się w rolę Ofelii w "Hamlecie" wyreżyserowanym przez jej ojca w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Dziennikarka nie boi się odważnych stylizacji, które prezentuje nie tylko podczas branżowych wydarzeń, ale także na co dzień. Stołeczni paparazzi regularnie spotykają ją na ulicach. Niedawno załatwiała codzienne sprawunki uzbrojona w buty za 8 tysięcy złotych. Zamiłowanie do mody widać także na Instagramie gospodyni "Kropki nad i".

Monika Olejnik wybrała się ostatnio do muzeum w Paryżu i podzieliła się w mediach społecznościowych kilkoma przemyśleniami na temat dzieł autorstwa Davida Hockneya. Podczas relacji z artystycznych uniesień zaprezentowała dwie stylizacje. Podziwiała obrazy odziana w czerwoną sukienkę, dzięki której wyeksponowała dekolt. Look dopełniła pasującą kolorystycznie chustą na głowę. Miała na sobie też czarną falbaniastą kreację z prześwitami i uzupełniła ją kolorową apaszką.

Fajne stylówki?

2
 / 11
Fotki w muzeum
3
 / 11
Fotki w muzeum
4
 / 11
Fotki w muzeum
5
 / 11
Fotki w muzeum
6
 / 11
Fotki w muzeum
7
 / 11
Fotki w muzeum
8
 / 11
Fotki w muzeum
9
 / 11
Fotki w muzeum
10
 / 11
Fotki w muzeum
11
 / 11
Fotki w muzeum
KOMENTARZE
(649)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Zbigniew C.
6 miesięcy temu
Żaden dekolt już nie POmoże
dokładnie
6 miesięcy temu
łooooo matko
Jurand ze Spy...
6 miesięcy temu
Szukała miejsca dla siebie na pobyt stały.
Wacek
6 miesięcy temu
Zasłoń kobieto te wiszące ciało, bo mnie zemdliło przy śniadaniu
Mariusz C.
6 miesięcy temu
A kto to jest 😁?? Takie osoby nie mają wstydu i honoru 🐊
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Sas
6 miesięcy temu
Trochę pokory pani Olejnik, żeby się tak ubrać to trzeba być młodym i mieć jędrne Ciało A nie zmarszczki i zwisy
Dziwne
6 miesięcy temu
zamiast patrzeć na obrazy to gapi się w obiektyw ! Biedna , sama w w muzeum..
Krakuska
6 miesięcy temu
Kyrie elejson kobieto opanuj się
Róża
6 miesięcy temu
Kolekcja Magdy Butrym dla hm to jest czysty poliester xD
Michał
6 miesięcy temu
Niech sobie nosi, co chce, bo to jest jej prawo. Ale to jest po prostu niesmaczne!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (649)
666
6 miesięcy temu
super ciuszki!
Hehe
6 miesięcy temu
Wyglada groteskowo w tych rożach i te wiecznie potargane włosy nawet jak sa uczesane.
Polak
6 miesięcy temu
Wylansowaliście to to to i macie Czego beczycie przecież to połaczenie niewychowanej rozwydrzonej kobiety i chamskich odzywek i zachowań w tym wydaniu Nazywa to sie w telewizji "gwiazda" lub "celebrytka"
Polak
6 miesięcy temu
Wylansowaliście to to to i macie Czego beczycie przecież to połaczenie niewychowanej rozwydrzonej kobiety i chamskich odzywek i zachowań w tym wydaniu Nazywa to sie w telewizji "gwiazda" lub "celebrytka"
fan
6 miesięcy temu
Sama wygląda jak eksponat muzealny a strój z różami na Niej Ohyda
beka
6 miesięcy temu
Rozpaczliwie oszukuje samą siebie, że jest młoda, a jest babcią, która powinna odpoczywać po "ciężkiej pracy" na emeryturze.
to ja
6 miesięcy temu
zazdroscicie jej
Monika A.
6 miesięcy temu
ona myśli że ile ma lat? chyba jej się pomieszało
mann
6 miesięcy temu
Atencjuszka, snobka, ukończyła studia rolnicze, bo na inne się nie dostała, a potem - wykorzystała wszystkie koneksje, żeby dostać się do radia (małżeństwo z Grzegorzem Wasowskim, który szybko ją zostawił), a potem kuła żelazo póki gorące, wkręciła się do telewizji, kuta na cztery nogi, lecz pozbawiona inteligencji i klasy. Jej klasa - to mocne plecy i silne łokcie.
Tow. Szmacian...
6 miesięcy temu
Przecież dla babci pokazanie się jest sensem jej życia. To ją nakręca. Jeszcze przyjdzie pokazać się na pogrzebie syna Lecha Wałęsy, wszak przez wiele lat życia poznała wiele osobistości i tak łatwo nie zrezygnuje z pokazania się.
człowiek z na...
6 miesięcy temu
Nie przepuści takiej okazji, żeby nie pokazać się na pogrzebie syna Wałęsy. Przecież ludzie muszą ją podziwiać, taka jest empatyczna i wrażliwa na ludzką krzywdę.
człowiek
6 miesięcy temu
Jeżeli nie ma inteligencji, ani poczucia humoru, to musi pokazać się od najgorszej strony, uważając, że jest atrakcyjna dla mężczyzn. Tutaj przynajmniej widać jej sromotę, a tak apelowała do kobiet "badajcie się . Cóż za hipokryzja.
korba
6 miesięcy temu
Ależ ona jest niska! Dlaczego fotoshopuje zdjęcia? Kompleksy starszej, niskiej i pomarszczonej w peruce...
Koneser
6 miesięcy temu
Dwa w jednym
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji z gali Kobieta Roku Glamour: Krzan w fikuśnych spodniach, Doda w figach...

Jeśli mowa o kreacjach zaprezentowanych na wtorkowej gali Kobieta Roku Glamour, niestety nie wszyscy uczestnicy wykazali się wyczuciem stylu. Zajrzyjcie do naszego rankingu najlepszych i najgorszych stylizacji z imprezy.
9.

Tak Kim Kardashian świętowała 45. urodziny: biust ściśnięty gorsetem i zabawa w klubie ze striptizem

Najsłynniejsza celebrytka świata spędziła urodziny w pracy, a później udała się na szaloną imprezę. Kim Kardashian świętowała 45. urodziny w Paryżu i postanowiła zabalować w słynnym klubie ze striptizem. Znane koleżanki zafundowały jej też bardzo oryginalny tort.
8.

Karol Nawrocki i Marta Nawrocka zjawili się na gali wręczenia nagród konkursu chopinowskiego

Prezydent RP Karol Nawrocki z żoną Martą pojawił się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncercie laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Para prezydencka postawiła tego wieczoru na eleganckie, czarne stylizacje.
7.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
6.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
5.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
4.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
3.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
2.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
1.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.