Droppa
|
aktualizacja

Naburmuszona Marina przyczłapała na mecz Polska-Słowenia w kurtce za 15 tysięcy i koszulce z własną facjatą. Mistrzyni marketingu? (FOTO)

272
Podziel się

Celebrytka stwierdziła, że sportowa rozgrywka będzie idealną okazją do zareklamowania swej muzycznej twórczości. Udana zagrywka czy strzał w kolano?

Naburmuszona Marina przyczłapała na mecz Polska-Słowenia w kurtce za 15 tysięcy i koszulce z własną facjatą. Mistrzyni marketingu? (FOTO)
(ONS.pl, ons.pl)

Mając już najwyraźniej po dziurki w nosie plotek na temat rzekomego lenistwa, które rozkwitło po związaniu się z Wojciechem Szczęsnym, Marina Łuczenko wróciła niedawno na dobre do pracy w show biznesie. Na antenie TVN możemy oglądać ją w kontynuacji 39 i pół, a na wszystkich najważniejszych platformach muzycznych zagościł jej nowiutki singiel News, na którym zresztą wspomniała o naszej pięknej, wieloletniej relacji.

Fanom, odzwyczajonym od jakiejkolwiek aktywności Mariny, trzeba jednak w jakiś sposób przypomnieć o jej niebywałych talentach, dlatego gwiazda korzysta z każdej możliwej okazji, aby wypromować swoją najnowszą twórczość. Takowa nadarzyła się w ostatni wtorek podczas meczu Polska-Słowenia. Marina przybyła na trybuny widowiska, aby dopingować z synkiem Liamem (NIE "LAJAMEM") męża Wojciecha. Zdając sobie jednak sprawę, że większość aparatów paparazzi będzie zwrócone na loże VIP, a nie na murawę, wokalistka postanowiła kuć żelazo póki gorące i przyodziała t-shirt z wydrukowanym wizerunkiem swojej osoby. Musimy przyznać, że to dość nietypowy strój kibica, jednak doceniamy innowacyjne zacięcie.

Listopadowa aura nie sprzyja co prawda paradowaniu w krótkim rękawku, wokalistka była więc zmuszona narzucić na ramiona masywną, srebrną kurtkę Fendi, której cena wynosi skromne 15 tysięcy złotych. Niestety, ani droga odzież wierzchnia, ani nawet towarzystwo Liama nie było w stanie poprawić humoru Mariny, na której twarzy non stop panowało wyraźne naburmuszenie. Nawet w momentach chwilowego uśmiechu spojrzenie gwiazdy zdawało się sugerować wybitne znużenie. Wierzymy, że było to najpewniej spowodowane wiarą, jaką Marina pokłada w umiejętności swego męża. Jest ona tak przekonana o jego wprawie w blokowaniu strzałów do bramki, że zawczasu przewidziała już korzystny dla Polaków wynik meczu, stąd też rozgrywka nie przysporzyła jej jakichkolwiek emocji.

KOMENTARZE
(272)
Ika
3 miesiące temu
Wy jesteście naburmuszeni kobieta z dzieckiem na ręku malutkim a może zmęczona jest nikt na to nie wpadł.
NEWS !!!
3 miesiące temu
STOP HEJT ? Twoje zdanie jest wazne, ale nie moze ranic innych ?????? A WY CO ROBICIE JAK WYPISUJECIE TAKIE IDIOTYCZNE ARYTKULY ? SAMI HEJTUJECIE. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
3 miesiące temu
"Przyczłapała i facjata" i kto tu nawołuje do hejtu.
gość
3 miesiące temu
ma taki wschodni styl,ale dajcie już spokój kobiecie,chciała się bogato wydać,był to dla niej priorytet,ustawiła się,jezdzi po świecie dzięki Wojtkowi,może się polansować,szkoda tylko,że mężczyzni zawsze lecą na warunki zewnętrzne i biorą takie udawane księżniczki za żony
lorenna
3 miesiące temu
Jak mozna miec tyle forsy i tak beznadziejnie sie ubierac? Bazar!
Najnowsze komentarze (272)
fmj
2 miesiące temu
Piszecie STOP HEJT- by nie hejtować w komentarzach- a sami co robicie...? To wy hejtujecie i robicie nagonkę na podstawie jednego zdjęcia- a wszyscy wiemy jak można być opatrznie zrozumianym na podstawie zdjęć. Jestem skłonna uznać że Marina miała rację mówiąc, że w redakcji "pudelka" pracuje ktoś kto ją znał z czasów szkolnych i jej nie znosi. Kobieto- z redakcji, zapomnij, jesteś już dorosła, nie pielęgnuj tej nienawiści..., bo co... była ładniejsza i nadal jest ładniejsza np. od wszystkich innych wags, a przecież ona nóg jej nie podstawiają. Jak zwykle media apelują o pokój, a same sieją zamęt.
Kubson
3 miesiące temu
Powiek tylko tyle że 3 tysiące kosztuje ta kurtka i to że robi miny nie oznacza że jest naburmuszona ja też mogę zrobić artykuł o np. Marcinie gortacie jak gra i robi przy tym miny bo to naturalne i też mogę napisać ,, Naburmuszony Gortat gra w koszykówkę!”
czytelnik
3 miesiące temu
wstyd takie artykuły czytają dzieci jak wam nie wstyd
czytelnik
3 miesiące temu
wstyd takie tytuły dawac czytają dzieci czego wy uczycie
gosc
3 miesiące temu
ladna jest
moj nick
3 miesiące temu
Atakowaliście ją gdy była w ciąży - nic chyba nie zmyje takiej hańby. Gdyby ktoś szczuł na moją mamę pewnie prędzej czy później chciałabym się odegrać - uważajcie, bo zło zawsze wraca. Zastanówcie się nad sobą i nad tym jakimi jesteście ludźmi!
Betoven
3 miesiące temu
Wiecznie naburmuszona - to chyba już klasyk :D
Marcia
3 miesiące temu
Jak bardzo zapatrzonym w siebie trzeba być żeby chodzić w bluzie ze swoją podobizną ??? Teraz przez pół roku to będzie jej jedyny outfit... Tak to jest jak się bawi za pieniądze męża :D
Szok
3 miesiące temu
Ale Wy jesteście załośni... do pięt jej nie dorastacie. Zazdrość i jeszcze raz zazdrość. Wiele wiecej wart jej talent i wrażliwość niż ten cały mecz. Jesteście najgorszym portalem plotkarskim jaki znam
Iga
3 miesiące temu
Ja nie wiem jak można nie mieć w sobie za grosz empatii i wstydu. Wasze artykuły są tak żenujące i słabe jakby pisały je dzieci z podstawówki. Co z tego, że Marina założyła bluzke ze swoją podobizną? Co was obchodzi ile kosztuje kurtka?
Fendi
3 miesiące temu
Jakbyście mieli majątek w setkach tysięcy albo milionach kurteczka za 15k nie robiłaby na was żadnego wrażenia:) Pozdrawiam i więcej dystansu
Olix
3 miesiące temu
Ten artykuł sięgnął totalnego dna. Nigdy już na pudelka nie wejdę. Żenada.
Natalia
3 miesiące temu
Po tym artykule nigdy więcej już nie otworzę żadnego artykułu tej redakcji. To jest szczyt chamstwa.
Kiki
3 miesiące temu
Szczerze mówiąc jesteście portalem który do takich sytuacji się przyczepia bo uwielbiacie plotkowac okej, że przyczepiliscie się do koszulki i do wyrazu twarzy to jeszcze bym zrozumiał,ale co was interesuje ile kosztuje jej kurtka, pracuje w show biznesie więc to chyba normalne, że nie wszystkie jej ciuch będą kosztować maksymalnie 100 zł.
...
Następna strona