Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

Nicole Kidman zabrała 16-letnią córkę na kolejną celebrycką imprezę. Sunday Rose powtórzy sukces mamy?

149
Podziel się:
149
Podziel się:

Zdaje się, że 16-letnia córka Nicole Kidman ma apetyt na wielką sławę. Kilka miesięcy temu Sunday Rose zadebiutowała na wybiegu, a ostatnio przyciągała spojrzenia fotoreporterów, brylując z mamą na pełnej celebrytów imprezie "W Magazine".

1
 / 6
Nicole Kidman zabrała 16-letnią córkę na kolejną celebrycką imprezę. Sunday Rose powtórzy sukces mamy?
Nicole Kidman zabrała 16-letnią córkę na celebrycką imprezę
Nicole Kidman zabrała 16-letnią córkę na celebrycką imprezę (Getty Images)
0
0

Nicole Kidman od kilku kilku dekad figuruje w świecie show-biznesu jako jedna z bardziej rozchwytywanych aktorek. Gwiazda umocniła swoją pozycję w Hollywood dzięki niespotykanemu perfekcjonizmowi i ogromnemu poświęceniu zawodowym zobowiązaniom. Choć od pewnego czasu częściej skupiano się na wyglądzie 57-latki, aniżeli jej imponującym osiągnięciom, ostatnio Kidman znów jest na fali. Wszystko za sprawą jej występu w głośnym filmie "Babygirl", który zebrał przychylne opinie krytyków i już obsypywany jest nagrodami.

Prywatnie Nicole Kidman jest matką czworga dzieci, a jedna z jej latorośli już wkroczyła na salony. Mowa o 16-letniej Sunday Rose, która w październiku zadebiutowała na wybiegu, otwierając pokaz Miu Miu podczas paryskiego Tygodnia Mody. Choć jej pierwsze kroki w świecie modelingu spotkały się z mieszanymi reakcjami w mediach społecznościowych, nastolatka zdaje się być zdeterminowana i gotowa na podbój show-biznesu.

Ostatnio Sunday Rose znów miała okazję ogrzać się w blasku fleszy. Wraz ze znaną mamą wybrała się bowiem na wystawną imprezę "W Magazine" w Chateau Marmont w Los Angeles. Młoda modelka zaprezentowała się w stylowym błękitnym zestawie, przyciągając spojrzenia gości, w tym największych gwiazd Hollywood. Nicole Kidman również prezentowała się olśniewająco - aktorka przywdziała niebieską koszulę, czarne, szerokie spodnie i szarą, oversize'ową marynarkę.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Nicole Kidman i jej córki. Sunday Rose podbije świat mody?

2
 / 6
Nicole Kidman z córką
3
 / 6
Nicole Kidman z córką
4
 / 6
Nicole Kidman z córką
5
 / 6
Nicole Kidman z córką
6
 / 6
Nicole Kidman z córką
KOMENTARZE
(149)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Alex
rok temu
Niby fajna, niby podobna, a jednak nie to...
undefined
rok temu
Kidman już wszystko ma zrobione. Wszystko. Przerażajaca woskowa twarz. Btwi na rozległym jak pas startowy czole, nienaturalnie gęste
Ala.
rok temu
Trochę przaśna uroda
Oki D.
rok temu
Jej imię brzmi jak tradycyjny angielski niedzielny obiad - sunday roast.
gosia
rok temu
daleko córce do matki
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Ghh
rok temu
Caly ojciec. Jesli zrobi kariere w show biz to tylko na nazwisku
ona
rok temu
niedługo roboty i kontraktów zabraknie dla tych wszystkich nepo-dzieci... oni wszyscy utalentowani, wszyscy skazani na sukces....
Hę?
rok temu
Wszystko ładnie pięknie, tylko dlaczego młoda założyła rajstopy pod piżamę??🤨
POP
rok temu
Hm... normalne kobiety jakich wiele... bez przesady, rzecz gustu.
Gosia
rok temu
Nie powtórzy, ładniejsze na co dzień
NAJNOWSZE KOMENTARZE (149)
LOL
rok temu
o matko!!! Kto to dziecko ubral?
tragedia
rok temu
Kidman tragedia twarzowo-sztuczna, zaś córka - ubrać się w rajstopy i na to tego typu spodenki + top - kolejna tragedia....córka na tatę podana
APARAT
rok temu
ta starsza pani ze zdjecia nosi skarpety do sandalow ;(
BEZ TRYBU
rok temu
KIEDY POKARZECIE NAWROCKIEGO I JEGO LODÓWKĘ ??
BRAWO !!
rok temu
BRAWO KRYZSZTOF CIECIURA W SEJMIE , poseł PiS ...
wujek
rok temu
.. no NIE. nudna uroda a nicole to juz woskowa twarz.. obie słabo wygladaja.
Kto je z domu...
rok temu
Przebierańcy!!!! hahahaha. Uciecka z płonącego LA- prosto w piżamie i co było pod ręką. Kidman jak figura woskowa. Młoda podobna do Ojca.
Frank
rok temu
Czas by zaszła w ciążę i urodziła dziecko. macica 16 latki gotowa na zapłodnieie.
Lola
rok temu
Śliczna dziewczyna jak mama brawo tak trzymac
Rafał
rok temu
Muzeum figur woskowych
nie do śmiech...
rok temu
kiedyś ludzie obawiając się obciachu , pilnowali by wyglądać właściwie, nawet ci, którzy eksperymentowali z modą. Dziś nazywają to stylizacja. To wieśniackie i obciachowe wygląda gorzej niż lump
Calvin
rok temu
Starsza już siebie nie przypomina a, młodszą przeciętna
Katarzyna B.
rok temu
Córka pójdzie do poprawki...
ErEs
rok temu
Piżamy zapomniała zdjąć
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.