Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|
aktualizacja

Nie tylko Maja Ostaszewska. Te gwiazdy też wolą żyć bez ślubu: Kinga Rusin, Magdalena Boczarska i inne (ZDJĘCIA)

256
Podziel się:
256
Podziel się:

Niektóre znane pary tworzą udane związki bez ślubu, przekonując, że "papierek" niczego w ich relacjach nie zmieni. Tak jest w przypadku Kingi Rusin i Marka Kujawy czy Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Zobaczcie, komu jeszcze nie spieszy się przed ołtarz.

1
 / 14
Nie tylko Maja Ostaszewska. Te gwiazdy też wolą żyć bez ślubu: Kinga Rusin, Magdalena Boczarska i inne (ZDJĘCIA)
Nie tylko Maja Ostaszewska. Te gwiazdy też wolą żyć bez ślubu: Kinga Rusin, Magdalena Boczarska i inne (ZDJĘCIA)
Te gwiazdy nie zdecydowały się pobrać (AKPA, Getty Images)
0
0

Ostatnio Maja Ostaszewska otworzyła się na temat relacji z Michałem Englertem. Aktorka, która z operatorem filmowym doczekała się dwójki pociech: 15-letniego Franciszka i 13-letniej Janiny, ujawniła, dlaczego do tej pory nie wzięli ślubu. Okazuje się, że początkowo chciała w ten sposób wyrazić swój "bunt" przeciwko temu, że w Polsce nie wszyscy mogą się pobrać, a teraz już po prostu nie czuje szczególnej potrzeby, by wychodzić za mąż.

Ostaszewska i Englert nie są oczywiście jedyną znaną parą, która przez lata nie zdecydowała się sformalizować związku. Do grona tych, którzy mimo wielu spędzonych razem lat, a niekiedy także i wspólnych dzieci, jak dotąd nie powiedzieli sobie "tak", zaliczyć można m.in. Kingę RusinMarka Kujawę, Magdalenę BoczarskąMateusza Banasiuka czy Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza.

Jeżeli chodzi o zagraniczne gwiazdy, ślubu dotychczas nie wzięli np. Goldie HawnKurt Russell oraz Eva MendesRyan Gosling.

Zobaczcie, kto jeszcze żyje na "kocią łapę".

2
 / 14
Kinga Rusin i Marek Kujawa

Jedną z gwiazd, które nie wierzą, że sformalizowanie związku miałoby w czymś im pomóc, jest Kinga Rusin. Była żona Tomasza Lisa w udzielonym kilka lat temu wywiadzie przekonywała, że zarówno ona, jak i jej ukochany doskonale odnajdują się w relacji, w której nie nazywają siebie nawzajem mężem i żoną: "My o instytucji małżeństwa myślimy dokładnie tak samo. (...) Bardzo kochamy naszą niezależność i myślę, że to gwarantuje naszemu związkowi taką dla nas atrakcyjność. Nikt z nas nie ma poczucia, że sprawuje jakąś władzę nad drugą osobą. W każdym człowieku jest taka pokusa" - mówiła. Mimo to ostatnio prezenterka zachwycała się na Instagramie plażą, na której "mogłaby wziąć ślub"...

3
 / 14
Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz

Choć aktorka jest związana z Harasimowiczem już od dwóch dekad, jak dotąd nie zdecydowali się na oficjalne powiedzenie sobie "tak". Kilka lat temu w rozmowie z "Faktem" Grażyna stwierdziła, że do ślubu jej "dalej niż bliżej". Wyznała też: "Decyzję już podjęliśmy. Żadnego ślubu nie bierzemy, bo tak jest fajnie, a on niczego i tak by nie zmienił". I fajnie?

4
 / 14
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Podobne zdanie w tej kwestii ma Boczarska. W jednym z wywiadów cytowanych przez portal "Express Ilustrowany" aktorka stwierdziła, że śluby brane w filmach i serialach w zupełności jej wystarczą: "Na planach filmowych wychodziłam za mąż co najmniej pięć razy. Różnie się to kończyło. Myślę, że kobiety pragną przede wszystkim partnerstwa i miłości, a w marzeniu o białej sukni jest trochę próżności. Oczywiście, pewnie, że pięknie jest przysięgać sobie miłość przed ołtarzem, ale w naszym przypadku to dziecko buduje rodzinę" - powiedziała mama prawie pięcioletniego Henryka, którego doczekała się ze związku z Banasiukiem.

5
 / 14
Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Znanej pływaczki też nie ciągnie do stawania na ślubnym kobiercu. Żona Pawła i mama Marceliny oraz Grzegorza jak dotąd nie wyszła za mąż m.in. z powodów ekonomicznych. "Ślub nie jest mi potrzebny do szczęścia. Za dużo kosztuje!" - żartowała w "Kwarantanna Live", dodając: "Wolę te duże koszty przeznaczyć na dzieci i inne rzeczy. A ze znajomymi zawsze mogę się napić". Rozsądnie?

6
 / 14
Eva Mendes i Ryan Gosling

Aktorski duet też mimo wychowywania dwójki wspólnych pociech, nie sformalizował tego, co ich łączy. Eva w jednym z wywiadów stwierdziła, że według niej małżeństwo jest... nudne. Ciekawy pogląd?

7
 / 14
Goldie Hawn i Kurt Russell

Inną hollywoodzką parę, mogącą pochwalić się imponującym stażem (40 lat razem), tworzą Hawn i Russell. Według aktorki w ich przypadku brak ślubu okazał się zbawienny: "Gdybym za niego wyszła, już dawno bylibyśmy po rozwodzie" - mówiła kilka lat temu w programie "Loose Women".

8
 / 14
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Patrycja i Jacek tworzą duet już od 16 lat. W tym czasie doczekali się syna, jednak nie zdecydowali się pobrać. Kilka lat temu co prawda pojawiły się doniesienia o tym, że artystka poważnie myśli o ślubie kościelnym, na planach się skończyło.

9
 / 14
Anna Wyszkoni i Maciej Durczak

Swego czasu plotkowano także o zamążpójściu Anny Wyszkoni. Choć chęci ewidentnie są, wokalistka i jej partner jak dotąd nie podjęli żadnych kroków, a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. "Kiedy dokładnie odbędzie się ślub, tego nie wiem. Mamy to w planach, ale jak na razie nie ma żadnych konkretów. Jeszcze nawet nie myśleliśmy o takich rzeczach, jak rezerwacja sali czy muzyka, jaka miałaby być na wesele. Ale wiem na pewno, że nie chcielibyśmy typowo polskiego ślubu. Chcielibyśmy trochę zaszaleć! Ale jeszcze nie wiemy jak" - mówiła w rozmowie z "Faktem" w 2017 roku.

10
 / 14
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Rodzice bliźniaków Jana i Franciszka również nie zdecydowali się oficjalnie przyrzekać sobie miłości i wierności. Aktorski duet pozostaje w związku od 2003 roku.

11
 / 14
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Para wychowuje razem syna i córkę. Choć nie stanęli na ślubnym kobiercu, oboje mają za sobą rozwody. Nie chcą ryzykować?

12
 / 14
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Sensu w formalnych ślubowaniach nie widzi także Olejnik. Dziennikarka, która ma za sobą już jedno małżeństwo, z Ziółkowskim zdecydowała się nie mówić sobie "tak". W związku pozostają od 1996 roku. Imponujący staż?

13
 / 14
Oprah Winfrey i Stedman Graham

Oprah i Stedman są parą już od ponad trzech dekad. Choć w 1992 roku planowali ceremonię ślubną, ostatecznie postanowili z tego pomysłu zrezygnować. Tak czy siak, wyszło im na dobre.

14
 / 14
Maja Ostaszewska i Michał Englert
KOMENTARZE
(256)
Xyz
rok temu
Dajcie spokój, w kółko te same tematy. Jeden chce ślubu, drugi nie chce. Jeden chce mieć dzieci, a drugi nie. I nikomu nic do tego. Każdy decyduje o sobie.
LOLOLO
rok temu
One są bogate więc to jest zupełnie inna sytuacja. Zwykła polska Kaśka czy Beata ma pracę za 2,3 tysiące. Jak pojawi się dziecko to jest ono w większości na jej głowie. Gacie faceta do prania, gotowanie, spacerki, nieprzespane noce, choroby. 90% na głowie kobiety, a zarobku wcale przez kilka lat, potem do żadnej wymagającej pracy się takiej kobiety nie weźmie bo ciągle zwolnienia bo dziecko ma to czy tamto. Kobiety, myślcie rozsądnie. Najpierw ślub, potem dzieci. Zostajesz w domu? Super, ale połowa zarobionego majątku ma być Twoja, bo jesteś matką i utrzymujesz całą rodzinę pod względem organizacyjnym, rodzisz i wychowujesz dzieci. Ja jestem żoną i mam dzieci, wiem co mówię. Mój mąż jest porządnym facetem, ALE kto wie co będzie. Ten papierek jest dla kobiety i nie dajcie sobie wmówić, że bez niego będzie tak samo albo nawet lepiej (XD) Nie, on daje tylko plusy kobiecie ( chyba że to kobieta dużo więcej zarabia czy zdradza, wyjątek potwierdza regułę). Taka Gabryśka naogląda się celebrytek i wydaje jej się, że też tak może, będzie niezależna i wolna. No nie, nie, nie, życie to życie.
Dhh
rok temu
Żona Pawła i mama Marceliny oraz Grzegorza jak dotąd nie wyszła za mąż - ten co pisze nie myśli.
Trącony
rok temu
Ja żyję bez ślubu z plakatem z Marylą Rodowicz od lat, ale ostatnio zaczęła nalegać na zalegalizowanie związku. Co robić?
Ania
rok temu
To w końcu Otylia jest żoną czy nie? Już się pogubiłam...
Najnowsze komentarze (256)
Anulka
rok temu
Przecież Markowska nie jest z Kopczyńskim i Brodzik z Wilczakiem ;) jakieś stare info macie
Gość
rok temu
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński pisaliście o ich rozstaniu? o co kaman pudi?
Obłok Oorta
rok temu
" I tak gołębie ( Columba livia), gdy nie mogą otrzymać pożądanego pokarmu, dziobią wtedy ziemię, nawet gdy nie znajduje się tam nic, co by się nadawało do spożycia. Nie tylko oddają się machinalnemu dziobaniu , ale nawet wygładzają sobie przy tym piórka". Tego typu zachowanie, niemające nic wspólnego z czynnością podstawową , częste w sytuacjach wywołujących frustrację czy konflikt , nazwane jest CZYNNOSCIA ZASTĘPCZĄ ..../A. Houellebecq, Cząstki elementarne, fragment
Obłok Oorta
rok temu
" I tak gołębie ( Columba livia), gdy nie mogą otrzymać pożądanego pokarmu, dziobią wtedy ziemię, nawet gdy nie znajduje się tam nic, co by się nadawało do spożycia. Nie tylko oddają się machinalnemu dziobaniu , ale nawet wygładzają sobie przy tym piórka". Tego typu zachowanie, niemające nic wspólnego z czynnością podstawową , częste w sytuacjach wywołujących frustrację czy konflikt , nazwane jest CZYNNOSCIA ZASTĘPCZĄ ..../A. Houellebecq, Cząstki elementarne, fragment
Katka
rok temu
Nìe ma co zaglądać im do szaf, to sa prywatne sprawy. Małżeństwo tez moze byc niewypalem, tak bylo u Rusin a teraz odzyla i ma się super. Albo można w ogóle bez i nigdy nie brać ślubu
Ale
rok temu
Pań Englert jest niezbyt urodziwy, ale może sympatyczny?
Ona
rok temu
To tak jak Jarek z kotem Też są szczęśliwi bez ślubu
Milena
rok temu
Pani Kinga z Panem Markiem gwiazdorsko wyglądają:-)))
Jolka
rok temu
nikogo to nie powinno interesować a tym bardziej dziwić
Jaga
rok temu
Pamiętam, że była kiedyś kampania - co prawda zupełnie niezwiązana z tematem ślubu, ale coś w tym jest: Żona bez "Ż" to tylko ONA... i to jest prawda...
DLACZEGO?
rok temu
nie ma zdjęciach Cichopkowej i Kurzajewskiego
heeehe
rok temu
Wolna miłość i wolny karp! A co z dorszami, płastugami płotkami i starymi sumami?
Co kto lubi
rok temu
Ja mam męża i „Nikt z nas nie ma poczucia, że sprawuje jakąś władzę nad drugą osobą” także różnie to bywa. Mi się wydaje jednak, że brak decyzji o ślubie jest spowodowany tym, ze jedna ze stron obawia się, że będzie musiała się czymś dzielić (czasem, pieniędzmi, majątkiem) ze będzie trzeba iść na kompromisy. A w takim związku jest się ciagle na „stand by” bo jest obawa, ze łatwiej z dnia na dzień odejść - i trzeba się „starać”. Zamiast wieść sobie fajne życie. W małżeństwie tez trzeba p sobie dbać, zabiegać, wspierać sie. Wystarczyłaby szczera rozmowa albo dwie i już małżeństwo jest udane.
maris
rok temu
To tylko łaty po dziurach, a nie żadne związki. Łaty , bo nie chciało się tym ludziom naprawić tego , co zepsuli w pierwszym związku i w kolejnym . To cienkie Bolki i tyle.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zofia Zborowska z ciążowym brzuchem buszuje po sklepach i delektuje się lodem (ZDJĘCIA)

W oczekiwaniu na narodziny drugiego dziecka Zofia Zborowska zorganizowała sobie ostatnio wypad do centrum stolicy. Krążącą po centrum handlowym aktorkę przyuważył paparazzo.
9.

Gigi Hadid i Bradley Cooper PUBLICZNIE wymieniają czułości. Robi się między nimi coraz poważniej? (ZDJĘCIA)

Romans Bradleya Coopera i młodszej od niego o 20 lat Gigi Hadid nabiera rumieńców. Aktor i modelka regularnie widywani są podczas romantycznych randek w Nowym Jorku. Pasują do siebie?
8.

Córka Izy Macudzińskiej z "Królowych życia" rośnie jak na drożdżach! Eliza przeszła TOTALNĄ METAMORFOZĘ (ZDJĘCIA)

Wszyscy pamiętamy malutką Elizkę, córkę Izabeli Macudzińskiej, jak przemykała przed kamerami "Królowych życia". Od czasu zdjęcia z programu z anteny dziewczyna sporo się zmieniła. Poznalibyście ją jeszcze?
7.

Borys Szyc łamie przepisy na mieście. Zaparkował na zakazie, aby następnie zawrócić na podwójnej ciągłej (ZDJĘCIA)

Podczas ostatniego wypadu na miasto Borys Szyc najwidoczniej zapomniał nieco o przepisach ruchu drogowego. Aktor zaparkował auto w niedozwolonym miejscu, a później wykonał manewr zawracania na podwójnej ciągłej.
6.

Gwiazdy brylują na premierze spektaklu: Katarzyna Skrzynecka, Edyta Zając, Katarzyna Bosacka (ZDJĘCIA)

Na premierze spektaklu "Rodzinne piekiełko" nie zabrakło znanych twarzy. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Katarzyna Skrzynecka w sukience z głębokim dekoltem i Edyta Zając w odważnym kombinezonie. Na ściance pozowała też Katarzyna Bosacka.
5.

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny": Malwina Wędzikowska, Paulina Krupińska i Katarzyna Zillmann z partnerką (ZDJĘCIA)

W środę wieczorem odbyła się polska premiera drugiej części filmu "Diuna". Na wydarzeniu nie zabrakło rodzimych celebrytów. Zobaczcie, kto najlepiej zaprezentował się na ściance.
4.

Paweł Królikowski odszedł cztery lata temu. Rodzina odwiedziła jego grób w rocznicę śmierci (ZDJĘCIA)

27 lutego minęły cztery lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Liczna rodzina uczciła jego pamięć, spotykając się przy grobie aktora. Na miejscu niespodziewanie pojawili się paparazzi.
3.

TYLKO NA PUDELKU: Tak wygląda apartament mieszkanki Złotej 44: salon z widokiem, marmurowa łazienka, luksusowe dodatki (ZDJĘCIA)

Mieszkanka Złotej 44 oprowadziła Pudelka po wnętrzach swojego apartamentu na 45. piętrze. Izabela Tomaszewska może pochwalić się salonem i sypialnią z widokiem na stolicę oraz pokaźną kolekcją markowych dodatków.
2.

56-letni David Guetta i jego młodsza o 24 lata CIĘŻARNA ukochana przyłapani na CZUŁOŚCIACH. DJ pochwalił się imponującą formą (ZDJĘCIA)

56-letni David Guetta i jego młodsza o 24 lata ukochana, wkrótce powitają na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę. Ostatnio paparazzi przyłapali parę na jednej z plaży na Florydzie. Miłość kwitnie?
1.

Znane pary z DUŻĄ RÓŻNICĄ WIEKU. Rekordzistów dzieli prawie 50 lat: Cieślak i Miszczak, Kondrat i Turnau, Tuchlińska i Wojciechowski (ZDJĘCIA)

Jak pokazują liczne przykłady, wiek nie jest żadną przeszkodą w budowaniu udanych związków. W polskim show-biznesie nie brak par z dużą różnicą wieku, które udowadniają, że miłość nie patrzy na cyfry w peselu.