Trwa ładowanie...
Paww
|

Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)

60
Podziel się:
60
Podziel się:

W historii 25. edycji "Tańca z Gwiazdami" udało się odkryć taneczne antytalenty wśród celebrytów. Wyjątkowo niskie noty otrzymali swego czasu między innymi Natalia Siwiec, Michał Szpak czy Oliwia Bieniuk. Byli gorsi od Rutkowskiego?

1
 / 17
Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)
Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)
Przypominamy najgorsze występy w historii "Tańca z gwiazdami" (AKPA)
0
0

Za nami pierwszy odcinek najnowszej, już trzynastej, edycji "Tańca z Gwiazdami". Taneczne zmagania celebrytów już wywołały spore zamieszanie i oburzenie wśród fanów show. Z programem pożegnał się Łukasz Płoszajski, ale część widzów miała jednak chęć pożegnać zupełnie kogoś innego. Krzysztof Rutkowski praktycznie przez większość czasu na parkiecie stał lub próbował się bujać. Nie zebrał wysokich not od jurorów, jednak głosy widzów zadecydowały, że prześlizgnął się dalej. Detektyw tłumaczył słabe oceny od jury śledztwem, które obecnie prowadzi, a które - jego zdaniem - jest powiązane z Iwoną Pavlović...

Sztywne ruchy Rutkowskiego nie są jednak odosobnionym przypadkiem w historii programu. 25 edycji show pokazało, że niektórzy celebryci nie mogą pochwalić się poczuciem rytmu. Przykładem jest Mariusz Pudzianowski, który przez swoją nieporadność stał się maskotką programu i doszedł aż do finału. Wyjątkowo złym występem może pochwalić się również Justyna Żyła oraz Ilona Felicjańska. Przemysław Saleta i Michał Szpak też rozczarowywali na parkiecie...

Przypomnijcie sobie wszystkie antytalenty w "TzG". Byli gorsi od Rutkowskiego?

2
 / 17
Justyna Żyła

Na podium najgorszych występów w historii "Tańca z Gwiazdami" stoi Justyna Żyła. Udział w aż pięciu odcinkach zapewnił jej Tomasz Barański, który ze wszystkich sił starał się pomóc Justynie na parkiecie.

Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie - stwierdziła Iwona Pavlović na antenie.

Rutkowski zasłużył, że w pierwszym odcinku został porównany właśnie do niej?

3
 / 17
Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski szturmem zdobył parkiet "Tańca z Gwiazdami". Choć jego kroki nie miały za wiele wspólnego z rytmem, to kulturyście udało się dostać do finału programu. Widzowie pokochali starania siłacza, który stał się maskotką programu.

4
 / 17
Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski w poniedziałek zadebiutował w najnowszej edycji tanecznego show. Jego bujanie z prawej nóżki na lewą dogoniło poczynania Justyny Żyły. Jury stwierdziło, że na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawił się ktoś jeszcze gorszy od niej. Nieporadne ruchy detektywa odbiły się oczywiście na punktacji...

5
 / 17
Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź zaskarbił sobie sympatię widzów oryginalnymi pomysłami na występ. Strona techniczna jego układów nie oczarowała jednak jurorów, którzy bardzo surowo oceniali celebrytę-chirurga.

6
 / 17
Natalia Siwiec

Natalii Siwiec lepiej wychodzi taniec na imprezie w Tulum, niż popisy przed kamerami w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka okazała się być dość oporna na naukę tańca towarzyskiego.

"Taniec z gwiazdami" to była przepiękna przygoda, która zakończyła się dwoma dniami wylanych łez. Nie spodziewałam się, że będę zdolna do czegoś takiego - przyznała po programie.

Faktycznie to takie wyrzeczenie?

7
 / 17
Przemysław Saleta

Przemysław Saleta z przechadzania się po parkiecie uczynił swój znak rozpoznawczy. Jurorom podczas spacerów przy muzyce ciężko było dostrzec jakiekolwiek kroki taneczne. Na wyjątkowo opornego partnera w tańcu narzekała Izabela Janachowska.

Słyszałam, że Przemek podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" ruszał się jak kloc. I teraz, niestety, jest podobnie - mówiła z żalem Izabela.

8
 / 17
Michał Szpak

Jurorzy byli wyjątkowo surowi dla Michała Szpaka, który w programie nie zbierał najwyższych not. W jednym z odcinków Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że gdyby mogła, dałaby mu minusowe punkty.

Najgorsze jest dla mnie to, że nie rozumiesz, co tańczysz. To jest niestety widoczne gołym okiem - mówił Piotr Galiński.

Szpak próbował się odgryźć, udzielając wywiadu dla "Super Expressu". Ostatecznie udało mu się wytańczyć w programie piąte miejsce.

Jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego, co widzę, chce uświadomić widzów programu, że to, co robię, jest nie do końca dobre, i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie - powiedział Szpak.

9
 / 17
Paweł Nastula

Płynności i delikatności w tanecznych pląsach brakowało także Pawłowi Nastuli. Średnia ocen, które otrzymał za wszystkie tańce, wyniosła... 23,5 punktu. Sportowiec dzięki sympatii widzów odpadł dopiero w siódmym odcinku.

10
 / 17
Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska wyprosiła produkcję o udział w tanecznym show. Była modelka najwyraźniej przeceniła swoje umiejętności i od profesjonalnych jurorów zbierała zaledwie noty sięgające trzech punktów.

Choć na parkiecie towarzyszył jej Robert Kochanek, to jej występy uznane było za drewniane.

Jak tu powiedzieć, żeby Ci nie powiedzieć. Tańce latynoamerykańskie to nie twoja działka - mówiła Pavlović w odcinku, w którym po salsie Ilona pojechała do domu.

11
 / 17
Michał Koterski

Misiek Koterski również próbował obudzić w sobie króla parkietu. Jego noty nie przekraczały jednak nawet 25 punktów. Jurorzy dowcipkowali, że był jedynym uczestnikiem programu, który od początku show nie zrobił żadnego postępu.

Jak Misiek może tańczyć tango? Ustaliliśmy między sobą, że Misiek może tańczyć w cyrku - mówiła Beata Tyszkiewicz, udając tego dnia Iwonę Pavlović.

12
 / 17
Rafał Bryndal

Rafał Bryndal mimo ciężkiej pracy na sali treningowej nie zdobył serc widzów. Odnalezienie rytmu stanowiło dla dziennikarza ogromne wyzwanie. Choć jurorzy doceniali jego wysiłek, to powolne ruchy na parkiecie nie zaprowadziły go do finału.

Pan pomylił programy. To było z "You Can Dance" - stwierdziła wówczas Beata Tyszkiewicz.

13
 / 17
Gimper

Tomasz Działowy zapisał się w historii programu jako jeden z najbardziej konfliktowych uczestników. Często podważał osądy jury i nie przyjmował do wiadomości, że nie ma poczucia rytmu. Gimper tak tragicznie radził sobie na parkiecie, że fani show sami apelowali o jego dobrowolne wycofanie się z finału.

14
 / 17
Norbi

Norbiemu udało się wytrwać do trzeciego odcinka, w którym zdobył najwięcej punktów od jury, bo aż 20. Muzyk od pierwszego tańca podkreślał, że nie jest profesjonalnym tancerzem i stara się czerpać ze skakania po parkiecie jak najwięcej radości. Piosenkarzowi nie pomogła nawet tańczenie do własnego utworu, "Kobiety są gorące".

15
 / 17
Jarosław Kret

Jarosław Kret irytował widzów i jury nie tylko swoimi pokracznymi ruchami na parkiecie. Tuż przed rozpoczęciem show wyszło na jaw, że w nieelegancki sposób rozstał się z Beatą Tadlą, która o decyzji partnera dowiedziała się... od dziennikarzy. Atmosfera na planie zrobiła się ciężka, a Kret nie ukrywał ulgi, kiedy musiał pożegnać się z programem.

16
 / 17
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba o mały włos, a zostałaby okrzyknięta drugą Justyną Żyłą. Celebrytce udało się utrzymać w show nie ze względu na umiejętności taneczne, a popularność, którą wówczas się cieszyła.

Zostało tylko pięć par i ja bym chciała, żeby to były pary najlepiej tańczące, a nie najbardziej popularne. Powinno mi się podobać, bo był duży kontrast: tu dancing queen, a tu Sylwia... - mówiła z żalem Pavlović.

17
 / 17
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk miała być objawieniem programu, jednak jej pląsy na parkiecie wyjątkowo drażniły Iwonę Pavlović, która nie zostawiała na celebrytce suchej nitki.

Błąd na błędzie i błędem poganiał - ubolewała jurorka, przyznając jej trzy punkty.

KOMENTARZE
(60)
mm88
rok temu
sory ale Rutkowski wygląda jakby miał twarz niczym w muzeum figur woskowych
Evka
rok temu
E tam, Pudzian to się po prostu dobrze bawił ;) Ja tam w ogóle odnosiłam wrażenie, że on poszedł do TzG trochę dla draki ;)
Ktoś
rok temu
To jest programem rozrywkowy , oni nie są profesjonalnymi tancerzami, a jury to leczy chyba swoje chore ambicje , bo zapomnieli że to zabawa,a nie finały mistrzostw tańca!!
DIOR
rok temu
Objazdowy CYRK...a nie taniec z gwiazdami..
Sylwia
rok temu
Pudelkowicze, kto z Was pamięta Lutricię Mcneal i jej balladę - 365? Ale to było piękne, właśnie teraz słucham <3. Trochę do ballady Backstreet Boys podobna.
Najnowsze komentarze (60)
Normalny
rok temu
Dlaczego nie popatrzeć i się nie pośmiać z gwiazd.
Żal
rok temu
A mi szkoda Płoszajskiego! Powinien odpaść Rutkowski (no ale nie było by show) albo ten starszy gość z Nasz nowy dom. Tak w ogóle to co to za gwiazda, spec od remontów???
Niki
rok temu
Rutkowski najgorszy
Gość.
rok temu
No żeby kobieta nie miała drygu do tańca? Facet zazwyczaj jest drewnem w tańcu. Ale żeby kobieta była drewnem na parkiecie?
Gość.
rok temu
A gdzie w tym wszystkim Michał Milowicz a'la Elvis Presley. To była katastrofa. Aż dziwne, że nie ma go w tym zestawieniu.
fan
rok temu
raczej rutkowski zderzył się swoja twarzą z samochodemo pancernym, którym przyjechał z gorylami
Bebe
rok temu
Był ten taki Włoch jeszcze lata temu...
Basią
rok temu
Rutkowski powiedział iem odpasc szkoda że w telewizji panuje również układ. Szkoda mi tancerki która próbuje z nim tańczyć jest to daleko krzywdzące. Bo przecież chyba były jakieś próby przed Zaangarzoeaniem
Gość
rok temu
A jak lubię oglądać słabo tańczących, przynajmniej jest śmiesznie 😁😁
magda
rok temu
No cóż, tańczyć każdy może, nie każdy potrafi :)
Iza
rok temu
Pan Rutkowski najgorszy mało sympatyczny z dziwną twarzą i zero tańca .Inni może nie mieli drygu do tańca ale byli sympatyczni i ładni.
R..
rok temu
Jeszcze Dancewicz była fatalna... Czarna Mamba wypomniała jej, że przez połowę czasu leżała na parkiecie w ramach układu choreograficznego.
Aaaaaa
rok temu
Zapomnieli o niejakim Urbańskim policjancie, byłym mężu Skrzyneckiej i o zagranicznym surferze z drewna, nie pamiętam nazwiska. I nieprawda że Pudzian nie miał poczucia rytmu! Jive I tango argentyńskie było bomba!
esteta
rok temu
A gdzie pulpetowaty Antoś Smykiewicz!? 😯 Przecież on też nie zachwycał... 😛
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Naturalna Małgorzata Foremniak buszuje po sklepach w centrum Warszawy (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Małgorzatę Foremniak w trakcie rajdu po stołecznych sklepach. Aktorka odwiedziła m.in. cukiernię, z której wyszła z torbą pełną słodkości.
9.

Klaudia Halejcio udekorowała wartą więcej niż 9 MILIONÓW willę na święta. Ma rozmach! (ZDJĘCIA)

W gniazdku Klaudii Halejcio już zagościł świąteczny klimat. Na Instastories celebrytki pojawił się film z przystrajania okazałej willi. Fajnie wyszło?
8.

Radosław Majdan parkuje BMW za ponad pół miliona NA ZAKAZIE i udaje się na zakupy do luksusowego butiku (ZDJĘCIA)

Radosław Majdan wybrał się na zakupy do eksluzywnego butiku z męską odzieżą. Ukochany Małgorzaty Rozenek przyjechał do centrum BMW za ponad pół miliona, które postanowił zaparkować na zakazie.
7.

Kate Middleton i książę William zabrali dzieci na kolędowanie. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w "oszczędnej" kreacji (ZDJĘCIA)

W piątek Kate Middleton i książę William wraz z pociechami udali się na przedświąteczne nabożeństwo. Szczególną uwagę zwróciło to, co miała na sobie księżniczka Charlotte...
6.

Te gwiazdy otwarcie mówią o swojej wierze w Boga: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Robert i Anna Lewandowscy... (ZDJĘCIA)

Coraz więcej gwiazd śmiało deklaruje odejście od Kościoła katolickiego. Publiczne przyznanie się do wiary w Boga i uczestnictwa w obrzędach kościelnych w dzisiejszych czasach jest wyrazem niemałej odwagi. Które znane osoby podkreślają dumę z bycia chrześcijanami?
5.

Naturalna Priyanka Chopra odsłania brzuch podczas wypadu na lunch z córką (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra i Nick Jonas w ubiegłym roku zostali rodzicami małej Malti. Aktorka wybrała się ostatnio na lunch w towarzystwie pociechy. 41-latka tego dnia wybrała niezobowiązującą stylizację i zrezygnowała z makijażu.
4.

Odziana w tęczową kurtkę za PONAD 15 TYSIĘCY Karolina Szostak parkuje w niedozwolonym miejscu i PĘDZI po jedzenie na wynos. Klasa? (ZDJĘCIA)

Karolina Szostak odwiedziła ostatnio restaurację z kuchnią wietnamską, gdzie odebrała jedzenie na wynos. Przed wejściem do lokalu ubrana w tęczową kurtkę Gucci dziennikarka zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu.
3.

ZWYCZAJNA Joanna Krupa przechadza się uliczkami słonecznego Los Angeles. Tylko pozazdrościć? (ZDJĘCIA)

Po wypełnieniu zobowiązań nad Wisłą, Joanna Krupa wróciła do Los Angeles. Lokalni paparazzi "przyłapali" tam 44-latkę podczas załatwiania codziennych sprawunków. Prowadząca "Top Model" zamieniła śnieg i puchową kurtkę na palmy oraz letni kombinezon. Fajnie ma?
2.

Gwiazdy zadają szyku na gali Women in Entertainment 2023: Adele, Dua Lipa, Camila Cabello (ZDJĘCIA)

Czwartkowa gala pod hasłem Women in Entertainment przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Na wydarzeniu w Beverly Hills pojawiły się m.in. Adele i Kerry Washington, które zostały wyróżnione statuetkami. Na ściance pozowały także Dua Lipa i Camila Cabello.
1.

Ciara odsłania NAGI, CIĄŻOWY BRZUCH na premierze filmu! (ZDJĘCIA)

Ciara, która spodziewa się czwartego dziecka, wzięła udział w premierze filmu "Kolor purpury". Gwiazda podczas wydarzenia wyeksponowała swój ciążowy brzuch i przyczepiła do niego płatki złota.