Trwa ładowanie...
Paww
|

Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)

60
60
Podziel się

W historii 25. edycji "Tańca z Gwiazdami" udało się odkryć taneczne antytalenty wśród celebrytów. Wyjątkowo niskie noty otrzymali swego czasu między innymi Natalia Siwiec, Michał Szpak czy Oliwia Bieniuk. Byli gorsi od Rutkowskiego?

1
 / 17
Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)
Nie tylko Rutkowski: Justyna Żyła, Mariusz Pudzianowski i Gimper. Przypominamy NAJGORSZE WYSTĘPY w historii "Tańca z gwiazdami" (ZDJĘCIA)
Przypominamy najgorsze występy w historii "Tańca z gwiazdami" (AKPA)
0
0

Za nami pierwszy odcinek najnowszej, już trzynastej, edycji "Tańca z Gwiazdami". Taneczne zmagania celebrytów już wywołały spore zamieszanie i oburzenie wśród fanów show. Z programem pożegnał się Łukasz Płoszajski, ale część widzów miała jednak chęć pożegnać zupełnie kogoś innego. Krzysztof Rutkowski praktycznie przez większość czasu na parkiecie stał lub próbował się bujać. Nie zebrał wysokich not od jurorów, jednak głosy widzów zadecydowały, że prześlizgnął się dalej. Detektyw tłumaczył słabe oceny od jury śledztwem, które obecnie prowadzi, a które - jego zdaniem - jest powiązane z Iwoną Pavlović...

Sztywne ruchy Rutkowskiego nie są jednak odosobnionym przypadkiem w historii programu. 25 edycji show pokazało, że niektórzy celebryci nie mogą pochwalić się poczuciem rytmu. Przykładem jest Mariusz Pudzianowski, który przez swoją nieporadność stał się maskotką programu i doszedł aż do finału. Wyjątkowo złym występem może pochwalić się również Justyna Żyła oraz Ilona Felicjańska. Przemysław Saleta i Michał Szpak też rozczarowywali na parkiecie...

Przypomnijcie sobie wszystkie antytalenty w "TzG". Byli gorsi od Rutkowskiego?

2
 / 17
Justyna Żyła

Na podium najgorszych występów w historii "Tańca z Gwiazdami" stoi Justyna Żyła. Udział w aż pięciu odcinkach zapewnił jej Tomasz Barański, który ze wszystkich sił starał się pomóc Justynie na parkiecie.

Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców, kroków - nie ma niczego, nie zatańczyłaś nic w rytmie - stwierdziła Iwona Pavlović na antenie.

Rutkowski zasłużył, że w pierwszym odcinku został porównany właśnie do niej?

3
 / 17
Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski szturmem zdobył parkiet "Tańca z Gwiazdami". Choć jego kroki nie miały za wiele wspólnego z rytmem, to kulturyście udało się dostać do finału programu. Widzowie pokochali starania siłacza, który stał się maskotką programu.

4
 / 17
Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski w poniedziałek zadebiutował w najnowszej edycji tanecznego show. Jego bujanie z prawej nóżki na lewą dogoniło poczynania Justyny Żyły. Jury stwierdziło, że na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawił się ktoś jeszcze gorszy od niej. Nieporadne ruchy detektywa odbiły się oczywiście na punktacji...

5
 / 17
Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź zaskarbił sobie sympatię widzów oryginalnymi pomysłami na występ. Strona techniczna jego układów nie oczarowała jednak jurorów, którzy bardzo surowo oceniali celebrytę-chirurga.

6
 / 17
Natalia Siwiec

Natalii Siwiec lepiej wychodzi taniec na imprezie w Tulum, niż popisy przed kamerami w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka okazała się być dość oporna na naukę tańca towarzyskiego.

"Taniec z gwiazdami" to była przepiękna przygoda, która zakończyła się dwoma dniami wylanych łez. Nie spodziewałam się, że będę zdolna do czegoś takiego - przyznała po programie.

Faktycznie to takie wyrzeczenie?

7
 / 17
Przemysław Saleta

Przemysław Saleta z przechadzania się po parkiecie uczynił swój znak rozpoznawczy. Jurorom podczas spacerów przy muzyce ciężko było dostrzec jakiekolwiek kroki taneczne. Na wyjątkowo opornego partnera w tańcu narzekała Izabela Janachowska.

Słyszałam, że Przemek podczas show "Gwiazdy tańczą na lodzie" ruszał się jak kloc. I teraz, niestety, jest podobnie - mówiła z żalem Izabela.

8
 / 17
Michał Szpak

Jurorzy byli wyjątkowo surowi dla Michała Szpaka, który w programie nie zbierał najwyższych not. W jednym z odcinków Iwona Pavlović stwierdziła nawet, że gdyby mogła, dałaby mu minusowe punkty.

Najgorsze jest dla mnie to, że nie rozumiesz, co tańczysz. To jest niestety widoczne gołym okiem - mówił Piotr Galiński.

Szpak próbował się odgryźć, udzielając wywiadu dla "Super Expressu". Ostatecznie udało mu się wytańczyć w programie piąte miejsce.

Jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego, co widzę, chce uświadomić widzów programu, że to, co robię, jest nie do końca dobre, i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie - powiedział Szpak.

9
 / 17
Paweł Nastula

Płynności i delikatności w tanecznych pląsach brakowało także Pawłowi Nastuli. Średnia ocen, które otrzymał za wszystkie tańce, wyniosła... 23,5 punktu. Sportowiec dzięki sympatii widzów odpadł dopiero w siódmym odcinku.

10
 / 17
Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska wyprosiła produkcję o udział w tanecznym show. Była modelka najwyraźniej przeceniła swoje umiejętności i od profesjonalnych jurorów zbierała zaledwie noty sięgające trzech punktów.

Choć na parkiecie towarzyszył jej Robert Kochanek, to jej występy uznane było za drewniane.

Jak tu powiedzieć, żeby Ci nie powiedzieć. Tańce latynoamerykańskie to nie twoja działka - mówiła Pavlović w odcinku, w którym po salsie Ilona pojechała do domu.

11
 / 17
Michał Koterski

Misiek Koterski również próbował obudzić w sobie króla parkietu. Jego noty nie przekraczały jednak nawet 25 punktów. Jurorzy dowcipkowali, że był jedynym uczestnikiem programu, który od początku show nie zrobił żadnego postępu.

Jak Misiek może tańczyć tango? Ustaliliśmy między sobą, że Misiek może tańczyć w cyrku - mówiła Beata Tyszkiewicz, udając tego dnia Iwonę Pavlović.

12
 / 17
Rafał Bryndal

Rafał Bryndal mimo ciężkiej pracy na sali treningowej nie zdobył serc widzów. Odnalezienie rytmu stanowiło dla dziennikarza ogromne wyzwanie. Choć jurorzy doceniali jego wysiłek, to powolne ruchy na parkiecie nie zaprowadziły go do finału.

Pan pomylił programy. To było z "You Can Dance" - stwierdziła wówczas Beata Tyszkiewicz.

13
 / 17
Gimper

Tomasz Działowy zapisał się w historii programu jako jeden z najbardziej konfliktowych uczestników. Często podważał osądy jury i nie przyjmował do wiadomości, że nie ma poczucia rytmu. Gimper tak tragicznie radził sobie na parkiecie, że fani show sami apelowali o jego dobrowolne wycofanie się z finału.

14
 / 17
Norbi

Norbiemu udało się wytrwać do trzeciego odcinka, w którym zdobył najwięcej punktów od jury, bo aż 20. Muzyk od pierwszego tańca podkreślał, że nie jest profesjonalnym tancerzem i stara się czerpać ze skakania po parkiecie jak najwięcej radości. Piosenkarzowi nie pomogła nawet tańczenie do własnego utworu, "Kobiety są gorące".

15
 / 17
Jarosław Kret

Jarosław Kret irytował widzów i jury nie tylko swoimi pokracznymi ruchami na parkiecie. Tuż przed rozpoczęciem show wyszło na jaw, że w nieelegancki sposób rozstał się z Beatą Tadlą, która o decyzji partnera dowiedziała się... od dziennikarzy. Atmosfera na planie zrobiła się ciężka, a Kret nie ukrywał ulgi, kiedy musiał pożegnać się z programem.

16
 / 17
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba o mały włos, a zostałaby okrzyknięta drugą Justyną Żyłą. Celebrytce udało się utrzymać w show nie ze względu na umiejętności taneczne, a popularność, którą wówczas się cieszyła.

Zostało tylko pięć par i ja bym chciała, żeby to były pary najlepiej tańczące, a nie najbardziej popularne. Powinno mi się podobać, bo był duży kontrast: tu dancing queen, a tu Sylwia... - mówiła z żalem Pavlović.

17
 / 17
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk miała być objawieniem programu, jednak jej pląsy na parkiecie wyjątkowo drażniły Iwonę Pavlović, która nie zostawiała na celebrytce suchej nitki.

Błąd na błędzie i błędem poganiał - ubolewała jurorka, przyznając jej trzy punkty.

KOMENTARZE
(60)
mm88
miesiąc temu
sory ale Rutkowski wygląda jakby miał twarz niczym w muzeum figur woskowych
Evka
miesiąc temu
E tam, Pudzian to się po prostu dobrze bawił ;) Ja tam w ogóle odnosiłam wrażenie, że on poszedł do TzG trochę dla draki ;)
Ktoś
miesiąc temu
To jest programem rozrywkowy , oni nie są profesjonalnymi tancerzami, a jury to leczy chyba swoje chore ambicje , bo zapomnieli że to zabawa,a nie finały mistrzostw tańca!!
DIOR
miesiąc temu
Objazdowy CYRK...a nie taniec z gwiazdami..
Sylwia
miesiąc temu
Pudelkowicze, kto z Was pamięta Lutricię Mcneal i jej balladę - 365? Ale to było piękne, właśnie teraz słucham <3. Trochę do ballady Backstreet Boys podobna.
Najnowsze komentarze (60)
Normalny
miesiąc temu
Dlaczego nie popatrzeć i się nie pośmiać z gwiazd.
Żal
miesiąc temu
A mi szkoda Płoszajskiego! Powinien odpaść Rutkowski (no ale nie było by show) albo ten starszy gość z Nasz nowy dom. Tak w ogóle to co to za gwiazda, spec od remontów???
Niki
miesiąc temu
Rutkowski najgorszy
Gość.
miesiąc temu
No żeby kobieta nie miała drygu do tańca? Facet zazwyczaj jest drewnem w tańcu. Ale żeby kobieta była drewnem na parkiecie?
Gość.
miesiąc temu
A gdzie w tym wszystkim Michał Milowicz a'la Elvis Presley. To była katastrofa. Aż dziwne, że nie ma go w tym zestawieniu.
fan
miesiąc temu
raczej rutkowski zderzył się swoja twarzą z samochodemo pancernym, którym przyjechał z gorylami
Bebe
miesiąc temu
Był ten taki Włoch jeszcze lata temu...
Basią
miesiąc temu
Rutkowski powiedział iem odpasc szkoda że w telewizji panuje również układ. Szkoda mi tancerki która próbuje z nim tańczyć jest to daleko krzywdzące. Bo przecież chyba były jakieś próby przed Zaangarzoeaniem
Gość
miesiąc temu
A jak lubię oglądać słabo tańczących, przynajmniej jest śmiesznie 😁😁
magda
miesiąc temu
No cóż, tańczyć każdy może, nie każdy potrafi :)
Iza
miesiąc temu
Pan Rutkowski najgorszy mało sympatyczny z dziwną twarzą i zero tańca .Inni może nie mieli drygu do tańca ale byli sympatyczni i ładni.
R..
miesiąc temu
Jeszcze Dancewicz była fatalna... Czarna Mamba wypomniała jej, że przez połowę czasu leżała na parkiecie w ramach układu choreograficznego.
Aaaaaa
miesiąc temu
Zapomnieli o niejakim Urbańskim policjancie, byłym mężu Skrzyneckiej i o zagranicznym surferze z drewna, nie pamiętam nazwiska. I nieprawda że Pudzian nie miał poczucia rytmu! Jive I tango argentyńskie było bomba!
esteta
miesiąc temu
A gdzie pulpetowaty Antoś Smykiewicz!? 😯 Przecież on też nie zachwycał... 😛
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"10 lat młodsza w 10 dni". Bohaterki pierwszego odcinka programu przeszły spektakularne metamorfozy! (ZDJĘCIA)

W nowym programie Maja Sablewska w 10 dni pomaga uczestniczkom odmłodnieć o dekadę. W pierwszym odcinku poznaliśmy historie Małgorzaty oraz Iwony, które zmieniły się wręcz nie do poznania. Zobaczcie metamorfozy bohaterek "10 lat młodsza w 10 dni".
9.

Tak wygląda mieszkanie Martyny Wojciechowskiej: nowoczesna kuchnia, pokaźnych rozmiarów biblioteczka i przestronny salon (ZDJĘCIA)

Martyna Wojciechowska zadbała o aranżację swojego mieszkania, dopieszczając je w każdym calu. W domowym zaciszu podróżniczki można znaleźć sporo roślin, a także kącik z pamiątkami z wypraw. Znana podróżniczka ma też... zwierzaki, które dotrzymują jej towarzystwa.
8.

Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat! Zaczynała jako skromna Kinga z "M jak Miłość", dziś jest gwiazdą TVP (STARE ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek skończyła właśnie 40 lat. W branży rozrywkowej obecna jest już od... 25. W tym czasie przeszła imponującą drogę, która zawiodła ją na szczyty popularności. Pamiętacie jeszcze jej pierwsze wyjścia na ścianki?
7.

Odpicowana Małgorzata Rozenek z drogą torebką odwiedza warszawską piekarnię po nagraniach "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

W miniony czwartek Małgorzata Rozenek odwiedziła warszawską piekarnię. Celebrytka zadała szyku w eleganckim kostiumie oraz oversize'owej marynarce. Całość uzupełniła luksusową torbą.
6.

Zabiegana Sylwia Peretti mknie do swojego "Lucyfera" za PONAD MILION... "Królewskie" życie? (ZDJĘCIA)

Sylwia Peretti, była "Królowa Życia", uwielbia życie w luksusie. Celebrytkę przyłapano, gdy mknęła do swojego samochodu, którego nazywa "Lucyferem". Gdzie jej się tak śpieszyło?
5.

Kulisy premiery filmu "Miłość na pierwszą stronę": zakochana Olga Bołądź, świętujący Piotr Stramowski i Maria Sadowska... (ZDJĘCIA)

Za nami premiera filmu "Miłość na pierwszą stronę". Wydarzenie przyciągnęło do kina liczną reprezentację polskiego show biznesu, która po seansie wybrała się jeszcze na wystawny bankiet...
4.

Zlot gwiazd na premierze filmu "Apokawixa": Szykowni Pazurowie, "groźny" Sebastian Fabijański i kolorowa siostra Julii Wieniawy (ZDJĘCIA)

Gwiazdy tłumnie przybyły na premierę "Apokawixy" Xawerego Żuławskiego. Do aparatów fotoreporterów ochoczo pozowali m.in. Tomasz Kot, Sebastian Fabijański, a także siostra Julii Wieniawy, Alicja. Kto wypadł najlepiej?
3.

Naturalna Małgorzata Kożuchowska stroi kwaśne miny na spacerze z ćwiekowaną torebką za 13 tysięcy (ZDJĘCIA)

Wędrując po centrum Warszawy Małgorzata Kożuchowska wyglądała, jakby dopiero co wgryzła się w świeżo skrojoną cytrynę. Przykry grymas obrócił do góry nogami dopiero na widok czyhających nieopodal paparazzi.
2.

Celebrytki wdzięczą się do zdjęć na imprezie kosmetyków: elegancka Julia Kamińska, drapieżna Marcela Leszczak, wydekoltowana Agnieszka Kaczorowska... (ZDJĘCIA)

Kalendarz celebrytów pęka ostatnio w szwach. Na evencie Garniera pojawiła się spora gromadka gwiazd, które ochoczo pozowały z płynem micelarnym. Na ściance wdzięczyły się m.in. Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska czy Marcela Leszczak.
1.

Tak wygląda mieszkanie Marcina Tyszki: taras na dachu, egzotyczne rośliny, wanna w sypialni (ZDJĘCIA)

Marcin Tyszka nie ukrywa, że jedną z jego pasji jest aranżacja wnętrz. Mieszkanie fotografa można było zobaczyć w jednym z odcinków "Top Model", chętnie też chwali się nim na Instagramie.