Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Niewyraźny Daniel Martyniuk wyzywa tiktokera i chce się z nim BIĆ: "Słuchaj frajerze, jest taki układ"

671
Podziel się:

Daniel Martyniuk ma wyjątkową zdolność generowania afer. Tym razem syn muzyka disco-polo opublikował "osobliwy" filmik, w którym wezwał do walki we freak fightach popularnego tiktokera Kolorka. Twórca w ostatnim czasie miał okazję współpracować z ojcem Daniela.

Daniel Martyniuk wzywa na wojnę tiktokera
Daniel Martyniuk wzywa na wojnę tiktokera (Instagram)

Sławny ojciec i liczne skandale sprawiają, że Daniel Martyniuk z powodzeniem odnajduje się w rodzimym show-biznesie. Nie jest również tajemnicą, że stosunki w słynnej rodzinie nie należą do tych najlepszych, co wywołuje ogromne medialne zainteresowanie. Dopiero co syn artysty obrażał go w social mediach i kazał mu "zapchać się" pieniędzmi, a już w sieci szykuje się kolejna aferka z udziałem krnąbrnego 35-latka.

Chociaż jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że Daniel spokorniał oraz ustatkował się u boku swojej drugiej żony, to jednak życie szybko zweryfikowało, że wybuchowej natury 35-latka nie da się okiełznać. Sylwestrowe odpały młodego Martyniuka stają się tradycją. Ten rok syn "króla disco polo" rozpoczął od burdy i zatrzymania przez policję. Kończy też w dość osobliwy sposób, który nie przejdzie bez echa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skolim o aferze z Zenkiem Martyniukiem i Danielem.

Daniel Martyniuk wzywa na wojnę tiktokera

W ostatni dzień roku celebryta opublikował w mediach społecznościowych dziwaczny film, na którym wzywa do walki we freak fightach tik-tokera Kolorka. Twórca, który jest również określany "Turystą z Podlasia", miał wielokrotnie okazję spotkać się z Zenkiem Martyniukiem. Mało tego, mają nawet wystąpić razem na Sylwestrze Polsatu, co chyba nie spodobało się synowi gwiazdora disco-polo.

Na nagraniu siedzący w ciemnym pomieszczeniu Daniel, z oczami zasłoniętymi przez lustrzane okulary przeciwsłoneczne, nerwowo wspominał o tiktokerze. Zagroził nawet mu, że jeśli przegra, to ma delikatnie mówiąc, wyprowadzić się do Anglii.

Słuchaj frajerze, jest taki układ. Bijesz się w jakiejś tej freak fightowej walce. Wygrywasz, przegrywasz. Dziewięć rund po 3 minuty. Jeśli przegrywasz, zabierasz się stąd, przepraszasz wszystkich i wypie*dalasz do tej swojej Anglii, tam, gdzie takich dziwolągów jak Ty zbierają z tym czymś na łbie - mówił Daniel w relacji, na której wzywał tiktokera na ring.

Rozumiecie coś z tego?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(671)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
A70
8 miesięcy temu
Oj widać że tatuś nie zabrał synka na sylwestra więc wóda się nie leje jak to było czas temu we Zakopanem ... gdzie skuty na wytrzeźwiałkę trafił 👍
Paula
8 miesięcy temu
Teraz sobie zadajcie pytanie po co takie kobiety jak Faustyna z takim typem życie sobie układają? Kobieta dorosłą, po studiach prawniczych, pracująca. Bo tej młodej Ewelinie się nie dziwię, młoda, przed maturą naiwnie zafascynowana synem Zenka. Ale ta? Z wyrachowania po te miliony Martyniukow czy po co? Przecież nie z miłości do ćpuna. On z kolei co jej może dać? Zaangażowanie, oparcie, przyjaźń?
Agnieszka D.
8 miesięcy temu
Dajcie juz ludzie spokój. Chłopak jest chory, potrzebuje pomocy. Te Wasze komentarze nikomu nie pomagają, a rodziców dobijają.
Ania L.
8 miesięcy temu
Jak można nazwać dorosłego 35 letniegochłopa
Ola
8 miesięcy temu
😂😂😂😂😂😂😅😅
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Ela z Warszaw...
8 miesięcy temu
taka sytuacja, ze Kolorek bardziej podobny do Zenka niż jego syn ;)
Kasia
8 miesięcy temu
Jakbym widziała swojego byłego… naćpany i pijany siedział w okularach przeciwsłonecznych i bredził do telefonu. Dodatkowo okazało się ze ma schizofrenie. Teraz odwalił tak ze siedzi w więzieniu. Daniel weź się ogarnij i idź na odwyk bo tez marnie skończysz…
Mazurka
8 miesięcy temu
Zazdrość Danielka zżera. Kolorek to fajny, mądry chłopak z pomysłem na siebie. Początkowo, gdy pojawił się w sieci ludzie myśleli, że to jakiś wsiok który chce się wybić, a potem kopary wszystkim poopadały jak pokazał swoje zaplecze😉 tj. języki, pracę, zainteresowania i jak kosmiczny dystans ma do siebie. Wiele osób mówi o jego niezwykłym podobieństwie do Zenka. I panowie mądrze to wykorzystali. Gdyby Zenek miał udanego syna- mógłby być taki właśnie jak Karol. No i to taaaak boli.
Lolka
8 miesięcy temu
A może on myśli, że jak założy okulary, to go nikt nie pozna...?
Nędza
8 miesięcy temu
Jeszcze nie ma Sylwestra a ten już się odpalił
NAJNOWSZE KOMENTARZE (671)
Reżyser
8 miesięcy temu
Trzeba będzie nakręcić drugi odcinek filmu autobiograficznego o Zenku pt. Zenek 2 i o odnalezionym po latach synu, owocu miłości przypadkowej w trasach koncertowych.
Fanka
8 miesięcy temu
Dobrze świadczy o Zenku że przestawił światu swojego drugiego syna.
998
8 miesięcy temu
Powinien dostać taki łomot danielek że na oczy tydzień nie powinien wiedzieć może to go nauczy
Pho
8 miesięcy temu
Ten kolorek wygląda jak syn Martyniuka xD
Betinka
8 miesięcy temu
Brak słów!
maa
8 miesięcy temu
podobny do Zenka ten Kolorek :)
Aloha
8 miesięcy temu
Skutki beztresowego wychowania.zero pokory
🌴🌴🌴
8 miesięcy temu
Nie wiem jak kolorek, ale ja się wystraszyłam, serio 🤣
elżbieta m.
8 miesięcy temu
No cóż WYHODOWALI potwora,na własne życzenie.
Nina
8 miesięcy temu
Aż żal i niesmak czytać o tym pogubionym,rozwydrzonym chłopaku..Na leczenie trzeba go skierować,bo juz jest zagrożeniem dla otoczenia,a za chwilę będzie tragedia.Rodzice drodzy,jeśli go tak bardzo kochacie,to nie spełniajcie jego zachcianek,bo jemu zawsze będzie za mało..Traktuje Was jak wór Świętego Mikołaja.Zadbajcie o jego psychiczny dobrostan,z korzyścią dla jego samego i całej rodziny
Rice rice bab...
8 miesięcy temu
Eh Daniel Eh, szkoda Zenka z Danka. Cos tu poszlo nie tak, nie jest dobrze
Szczera
8 miesięcy temu
Danielu,Kolorkowi to Ty możesz co najwyżej buty czyścić.
Obserwator
8 miesięcy temu
Panie Martyniuk, współczuję...
Leszek D.
8 miesięcy temu
Klasyka niszczenia dzieci przez dzianych starych. Zamiast wychowywać daje się kasę i spoko. Ten młody 30 latek już jest zmanierowany do bólu i tak zostanie.
...
Następna strona