Nowy ukochany Marianny Schreiber DEBIUTUJE na jej Instagramie!
Marianna Schreiber potwierdziła, że jest w nowym związku. Zdobywcą jej serca okazał się polityk Piotr Korczarowski. Mężczyzna właśnie zaliczył debiut na profilu 32-latki w mediach społecznościowych. Myślicie, że czekają nas wkrótce ich wspólne fotki?
Życie prywatne Marianny Schreiber od lat rozgrzewa media do czerwoności. Ostatnio jednak sfera uczuciowa (nadal) żony Łukasza Schreibera to sinusoida emocji. W sieci obecnie głośno jest na temat jej byłego już związku z Przemysławem Czarneckim, bo para postanowiła się rozejść już jakiś czas temu, lecz dopiero teraz piorą w mediach domowe brudy.
Na jaw wyszedł również nowy związek kontrowersyjnej celebrytki, która ma ewidentną słabość do polityków. Szalony Reporter ujawnił, że aktualnym ukochanym 32-latki jest Piotr Korczarowski. Mężczyzna zyskał sporą rozpoznawalność jako działacz i członek Konfederacji Korony Polski. W mediach wielokrotnie pojawiał się też u boku Grzegorza Brauna. Informacje o łączącej ich relacji w rozmowie z naszym serwisem potwierdziła sama zainteresowana.
Marianna Schreiber pochwaliła się ukochanym na Instagramie
Uczucie Marianny i Piotra rozkwita. Ukochany celebrytki właśnie zaliczył wielki debiut na jej profilu w mediach społecznościowych. Schreiber opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć przemawiającego na scenie jej ukochanego.
Jak myślicie, będzie niedługo więcej Piotra na Instagramie Marianny?