Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Oburzona wyrokiem TK Beata Kozidrak solidaryzuje się z protestującymi kobietami: "JESTEM WŚCIEKŁA!"

126
Podziel się

"Wstyd mi za to, co się dzieje w moim kraju. Ktoś chce nam narzucić, jak mamy żyć!" - pisze gwiazda.

Oburzona wyrokiem TK Beata Kozidrak solidaryzuje się z protestującymi kobietami: "JESTEM WŚCIEKŁA!"
Beata Kozidrak solidaryzuje się z protestującymi kobietami (ONS)
bDmJslTV

Jeśli rząd chciał chwilowo przekierować uwagę społeczeństwa z koronawirusa na inny temat, to niestety mu się udało. W samym środku pandemii Trybunał Konstytucyjny zawyrokował, że kobiety będą musiały rodzić ciężko i nieodwracalnie uszkodzone płody.

Jak można się było spodziewać, decyzja ta wywołała sprzeciw większości Polek i Polaków, którzy od czwartku protestują na ulicach w całym kraju.

bDmJslTX
Zobacz także: Protest w Warszawie. Fala sprzeciwu po decyzji TK ws. aborcji

Solidarność z kobietami walczącymi o swoje prawa wyraziło wiele osób publicznych. Wśród nich Beata Kozidrak, która jest oburzona barbarzyńskim wyrokiem Trybunału.

Jestem wściekła tak jak inne kobiety - moje siostry. Ja już nie będę miała dzieci, ale moje córki TAK! Jesteśmy mądrym, inteligentnym narodem w sercu Europy!!! Wstyd mi za to, co się dzieje w moim kraju. Ktoś chce nam narzucić, jak mamy żyć!!! - napisała na Instagramie gwiazda. W kobietach siła. Wyjdę ze swoimi córkami i wnuczką na spacer, żeby was wspierać.

Internautki dziękują Beacie za ten głos.

bDmJslUd

"Cieszę się, że zawsze można na Panią liczyć! Zrobimy wszystko, abyśmy miały prawo do decydowania!", "Nasza wspaniała Beata jak zawsze staje po właściwej stronie, dziękujemy i kochamy Cię!", "Brawo" - piszą w komentarzach.

bDmJslUe
bDmJslUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Mimi
miesiąc temu
Musiałam urodzić martwe dziecko. Poród trwał dobę. Nikomu nie życzę takiego cierpienia. Ból fizyczny podbija jeszcze ból psychiczny. Trzeba nienawidzić kobiet, żeby ogłaszać taki wyrok. Sami, wobec siebie byliby wyjątkiem, bo jakoś wśród fanatyków wyjątkowo mało jest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Ciekawe czemu?
Rar
miesiąc temu
Ja też jestem wściekła. Jakim trzeba być pidłym człowiekim, aby robić to kobietom.
Arnold
miesiąc temu
Jeszcze Marylka, "ulubienica" Kiszczaka, niech się wypowie, jak kocha calą ludzkość i dzieci... i będzie Dream Team ;-) Pieszczoszki władzy, wydzierające się od lat.
bDmJslUz
xxxxx
miesiąc temu
celebryci zmieniaja zdanie zalezy od okolicznosci bujac to my a nie nas
Karol
miesiąc temu
Dlaczego żaden rzad po 89 r nie zrobił referendum w tej sprawie? dlaczego ciągle powraca temat zakazu aborcji? nie ma innych problemów w tym kraju? dlaczego stara panna i stary kawaler decydują o takich sprawach? ja wam powiem to wszystko jest krecia robota Biskupów.
Najnowsze komentarze (126)
Malgorzata
4 tyg. temu
Dziś decydują o życiu nie narodzonego dziecka , jutro może ktoś chcieć decydować o życiu starszych ludzi , potem mogą chcieć usuwać ludzi ciężko chorych kalekich ,
OLA
4 tyg. temu
Można być wściekłym i nie zgadzać się z orzeczeniem TK!!!! Trzeba protestować ale kulturalnie!!! nie można pozwalać na takie wulgarne zachowanie protestujących na ulicach i w kościołach. Agresja, dzicz i chamstwo!!! Ataki na dziennikarzy i kościoły - ludzie ocknijcie się! Kobiety pomyślcie czy tak coś zmienimy???
Natalia
4 tyg. temu
Byłam na pani tylu koncertach!! Pod sama scena!! Ma pani tak Z*******E nogi,ze modelki Victoria’s Secret mogłyby Pano buty co najwyżej szorować !!!
Andzia
4 tyg. temu
Cóż ... Mieszkam już kilka długich lat w Niemczech. Na ulicach nie spotkasz dziecka z zespołem Downa, na wózku inwalidzkim to tez bardzo rzadki widok. Populacja kraju dwa razy większa niż w Polsce. Pytanie brzmi: gdzie podziali się ci ludzie ... ?
Wika
4 tyg. temu
Ogłaszam: dnia 22 października 2020 roku skończyła się w Polsce demokracja. Nastał autorytarny system władzy zmierzający w kierunku totalitaryzmu.
🐷🐷🐷
4 tyg. temu
Juz wszystko przeżyłaś...
Poli
miesiąc temu
Ao co pani został martwi, panią to juz dawno nie tyczy
Poli
miesiąc temu
Co za głupie slowa, a pani może narzucać decyzje kto przeżyje a kto nie
bDmJslUr
Ziutka
miesiąc temu
Znamy sie na tyle na ile nas sprawdzono...........nigdy nie mow nigdy
Gggh
miesiąc temu
Żałosne nie tylko nie widać czytania ze zrozumieniem ale nawet słuchania wyroku ze zrozumieniem też brak
Daaarek
miesiąc temu
Ale Sylwester z Jedynką TVP gramy ?
lewy
miesiąc temu
Brawo Pani Kozidrak,polowa Polski tez jest wsciekla.
Isabelle
miesiąc temu
Mi rowniez wstyd za moj kraj, WSTYD.... Zacofanie kompletne.... nikt nie ma prawa decydowac o moim ciele i koniec.
mim
miesiąc temu
polska to jest piękny kraj, kraj nad wisłą , kraj absurdów!!!
...
Następna strona
bDmJslUT