Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Od ekscesów w jacuzzi do pracy w branży filmowej. Tak dzisiaj wygląda Łukasz "Ken" Wiewiórski! Bardzo się zmienił? (ZDJĘCIA)

92
Podziel się:

Scena zbliżenia Łukasza Wiewiórskiego z "Frytką" w programie "Big Brother" zapisała się w historii polskich mediów. Co porabia i jak dzisiaj wygląda "Ken"?

Od ekscesów w jacuzzi do pracy w branży filmowej. Tak dzisiaj wygląda Łukasz "Ken" Wiewiórski! Bardzo się zmienił? (ZDJĘCIA)
Tak dzisiaj wygląda Łukasz "Ken" Wiewiórski (AKPA)

Na początku lat dwutysięcznych do Polski przyszła moda na programy "reality shows". Pierwszym tego typu formatem był "Big Brother", który szybko okazał się telewizyjnym hitem i gromadził przed odbiornikami wielomilionową widownię.

Uczestnicy pierwszych edycji "Big Brothera" przecierali szlaki późniejszym celebrytom. Dziś w tego typu programach chyba nic nie jest w stanie nas zszokować, ale 20 lat temu seks na wizji był czymś nie do pomyślenia. W tej kwestii pionierami byli Agnieszka Frykowska (dziś pod imieniem Maja) zwana "Frytką" oraz Łukasz Wiewiórski zwany "Kenem". Oboje wpadli sobie w oko niemal od pierwszej chwili, a ich zauroczenie szybko zaowocowało pamiętnym zbliżeniem w wannie pełnej piany.

Skandalista z "Big Brothera" 20 lat później

Scena w jacuzzi zapisała się w historii polskiego show biznesu i wywołała burzliwą dyskusję na temat granic ekshibicjonizmu w mediach. Przy okazji obnażone zostały podwójne standardy dotyczące kobiet i mężczyzn. Na Frytkę spadła bowiem niewyobrażalna lawina hejtu, co mocno odbiło się na jej psychice i późniejszym życiu.

Z kolei Łukasz wizerunkowo wyszedł z sytuacji bez szwanku. Początkowo pracował jako model, a obecnie działa w branży telewizyjno-filmowej. W 2017 roku pracował przy serialu "Koty i zaloty", a cztery lata później przy internetowej serii "Ekler". 47-latek jest aktywny na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy swojej pracy i dzieli się fragmentami życia prywatnego.

Bardzo się zmienił?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Stop pomiatan...
7 miesięcy temu
Na nią spadła fala hejtu, on został modelem. No brawo naprawdę!
Bea
7 miesięcy temu
Pamiętam jak było mi szkoda Frytki. Ken się wybronił z tej afery, a ona biedna z szargany miała wizerunek. Byłam wtedy zła na Kena, że jej jakoś nie wybronił.
Zakręcone Fry...
7 miesięcy temu
Niby spoko, ale już nie to samo. Trochę jak Giza+_+
Pati
7 miesięcy temu
Przecież ten artykuł był już kilka razy w niedługim czasie... litości...
hhh
7 miesięcy temu
a no- przystojny "menel"
Najnowsze komentarze (92)
Stop hejt & g...
6 miesięcy temu
Kiedyś to Polacy sobie doskonale radzili z szonami 🍟 a teraz gwiazda po kilku lodach black hip-hop'awianom jest influwncerką... linkiewicz 🐽🍦🍦🍦🍦🍦
Ziomo
7 miesięcy temu
Wygląda jak Abelard Giza
Julka
7 miesięcy temu
Czas nie jest dla niego łaskawy. Dodałabym jeszcze 15 lat…
Gghutt
7 miesięcy temu
Wyglada świetnie!
Stadoba
7 miesięcy temu
Jeszcze po BB zaliczył występ w Wyprawie Robinson, czyli reality show o przerwaniu w trudnych warunkach. Tam z kolei zebrał cięgi za zabicie i zjedzenie węża.
Cebullia
7 miesięcy temu
A o ekscesach w wannie kiedyś napiszecie? :)
Gosia
7 miesięcy temu
Brzydko sie starzeje
demo raliza C...
7 miesięcy temu
przestańcie normalizować prostytucję!
Zawsze
7 miesięcy temu
Fryta z krzywą twarzą. Wcale nie anonimowa. Ojciec wiadomo jak poszedł do świętego Piotra.
Monika
7 miesięcy temu
Tak bardzo się zmienił, nadal jest przystojnym facetem ale wiek widać , No niestety
456
7 miesięcy temu
Bardzo się zmienił. Kobieta zawsze musi być tą gorszą i obwinianą. Facet tylko na tym zyskał.
Aga
7 miesięcy temu
A ja myślę, że nie ma sensu co chwilę do tego wracać. Oni są już na innym etapie życia, wtedy byli młodzi,chcieli się bawić. Liczyli na zrobienie tzw. Kariery. Przypominanie o tym co było 20 lat temu to jak odgrzewanie co chwilę starego kotleta
ADA
7 miesięcy temu
WYGLADA STRASZNIE JEST BARDZO ZANIEDBANY
moim zdaniem
7 miesięcy temu
Jednak starość jest nieubłagana i sprawiedliwa dla wszystkich ładnych i brzydkich
...
Następna strona