Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Olga Frycz radzi samodzielnym mamom: "Możesz poprosić o pomoc, gdy masz ochotę JE*NĄĆ SWOJĄ GŁOWĄ O ŚCIANĘ"

97
Podziel się:

Córka Jana Frycza podkreśla, że to też zasługa jej byłego partnera. "Samodzielna mama to nie to samo, co mama samotna" - opisuje Olga Frycz.

Olga Frycz radzi samodzielnym mamom: "Możesz poprosić o pomoc, gdy masz ochotę JE*NĄĆ SWOJĄ GŁOWĄ O ŚCIANĘ"
Olga Frycz radzi mamom, jak samodzielnie wychowywać dziecko (Instagram)
bEDurMMR

Olga Frycz długo nie mogła znaleźć sobie szczęścia w życiu prywatnym: najpierw kilkukrotnie rozstawała się i schodziła z reżyserem Jackiem Borcuchem (wówczas mężem Ilony Ostrowskiej), potem związała się z Grzegorzem Sobieszkiem, któremu urodziła dziecko. Niestety, we wrześniu 2019 roku poinformowali, że już nie są razem, wydając specjalne oświadczenie.

Córka Helena, która urodziła się w 2018 roku, została u mamy, jednak w jej wychowaniu uczestniczy też Sobieszek. Ostatnio byli na wspólnych wakacjach.

bEDurMMT

To natchnęło Olgę do opisania, czym jest samodzielne macierzyństwo. W relacji Q&A na Instagramie podkreśliła, że znacząca jest rola tej drugiej strony, która w krytycznych momentach może odciążyć samodzielną mamę.

Zobacz także: Cichopek radzi: "Im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować dzieci"

Myślę, że bardzo pomaga świadomość, że jak jest już naprawdę źle i masz ochotę jebnąć swoją głową o ścianę i naprawdę potrzebujesz czasu TYLKO DLA SIEBIE to, że możesz liczyć na pomoc i że nie wstydzisz się o tę pomoc poprosić - napisała.

bEDurMMZ

Córka Jana Frycza odkrywczo zauważyła jeszcze, że kluczowe jest planowanie, najlepiej długoterminowe, czyli właściwie rzecz, która dla wielu mam, nie tylko tych będących "influencerkami", jest podstawą. Olga Frycz podkreśliła jeszcze, że samodzielne macierzyństwo nie oznacza samotnego macierzyństwa.

Fajnie, że ma komfort dzielenia się wychowaniem z ojcem dziecka?

bEDurMNa
bEDurMNu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Odkrywcze
8 miesięcy temu
Dziękujemy Pani Olgo za te złote rady kobiety urodzonej w dobrze sytuowanej rodzinie, która może pozwolić sobie na komfort nieposiadania stałej pracy. Nie martwi się pani o żłobek, o zakupy dla dziecka, a pani partner zachował się odpowiedzialnie i nie uciekł "za morze". Proszę jednak pamiętać, że 98% chłopów poprostu bierze d**e w troki i nie odzywa się do swouch dzieci
lugkbjh
8 miesięcy temu
Co tam olga i jej problemy. My nie mozemy nic kupic pzed poludniem! Chcialam zrobic sniadanie, patrze nie ma pieczywa, ale zaraz.. Przeciez godzina dla seniorow. Seniorzy i tak chodza do sklepow wtedy kiedy chca, ale godziny musza byc! Moze cos w koncu z tym zrobimy?! Co to jest, zeby byla dyskryminacja wiekowa odnosnie zakupow spozywczych?!
aaa
8 miesięcy temu
No i ma racje. To nie wstyd prosić o pomoc. To nie wstyd być samotną mamą. To sztuka mieć dobre relacje z byłym partnerem i mieć w nim operacie.
bEDurMNv
Yuj
8 miesięcy temu
Oj oj kiedy książka ?
Bezdzietna
8 miesięcy temu
Zawsze mnie zastanawia czy te kobiety nie wiedziały wcześniej z czym wiąże się macierzynstwo
Najnowsze komentarze (97)
Goscsiara
5 miesięcy temu
Pudel, moglibyście więcej ek parentingoeych tematów poruszać. Tylko zayrudnijcie kogoś, kto tę tematykę autentycznie lubi
Tos87
8 miesięcy temu
Styl inspirowany Elliot Page
mama
8 miesięcy temu
Kurczę, wychowywałam swoje bliźniaki bez pomocy i czasem płakałam razem z nimi, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby się na to wulgarnie skarżyć. Może te panie, które tak łatwo przytulają cudzych mężów zastanowią się czy te skazane na samotność przez nie żony czasem z kilkorgiem dzieci nie mają od nich gorzej.
Ataner
8 miesięcy temu
No to teraz rozumie co przeżywała Ilona Ostrowska gdy odbijała jej męża, karma powróciła
777
8 miesięcy temu
Ona wcale nie wychowywała się w zamożnej rodzinie. Ojciec ich zostawił. Żona i kilkoro dzieci. Żon miał kilka, każda młodsza od drugiej.Olga do dzisiaj z nim nie uyrzymuje kontaktów. Wybiła się sama, bez pomocy ojca. Na pewno ojciec jej dziecka płaci duże alimenty i poza tym prowadzi popularnego Instagrama, a na tym zarabia grube tysiące. Dom kupiła za granie w filmach. Przecież tam się bardzo dużo zarabia.
Anka
8 miesięcy temu
Jak tak bardzo chce pobyć sama, to niech może zrobi wreszcie kwarantannę po powrocie z wakacji
ehhh
8 miesięcy temu
dla mnie jedno i to samo... potejto potato
Ola
8 miesięcy temu
Polskie kobiety to niestety często garkotłuki, skupione na domu, bez konkretnego wykształcenia a jedyne "osiagniecie" życiowe to ten sam mąż od 25lat. Nie maja pojęcia jak fajnie jest dobrze zarabiac i zwiedzać swiat, mnie tez dziacko męczy ale stac mnie na nianie i ide do spa a odkurzaniem zajmuje sie roomba... I tyle w temacie samotnego macierzyństwa.
bEDurMNn
Ewa
8 miesięcy temu
Pani Olgo litości. Niech się pani dzieckiem zajmie 😪
Mirella
8 miesięcy temu
Ja uważam, że Olga jest ładna tylko już nie mogę patrzeć na te reklamy z każdego kąta. Podobało mi się jak tańczyła z córką, ale znowu ta główka ciągle tyłem. Rzadko juz do niej na insta zagladam.
Moni
8 miesięcy temu
Po co to dziecko ciągle tyłem. To już niech sobie daruję te dziwne zdjęcia
Dw2rt6y
8 miesięcy temu
,,,,,,,,,,,Celebryta Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulg^rnym Hagridem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Tajemnicą szybkiego ożenku jest to, że mogli szybciej na tym zacząć zarabiać. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Zborowska nauczyła Wrone, że Q&A na instagramie służy do reklamowania aktualnych gratisów i sami sobie piszą "pytania". Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich oraz followersów próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym. Wrona i Zborowska nie mieli problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać ani o sprzęty domowe takie jak np odkurzacz. Zgłaszają się do potencjalnych sponsorów pod pozorem pytań do followersów jakiej firmy sprzęt kupić. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow - szczególnie dla Wrony (A Wrona swojego psa oddał, bo nie był medialny). Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege, a kupowanie stosów plastikowych butelek z wodą w ogóle nie przeszkadzają udawać eko. Zborowska krytykuje rząd, ale przez parę lat brała pieniądze z państwowej tv, a sponsorem klubu Wrony jest firma, którą kontroluje skarb państwa - ciekawe kiedy on zrezygnuje z pisowskich pieniędzy skoro Zborowskiej takie finansowanie przeszkadzało. Zborowska kiedy oddasz kase z tvpis? Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
Ee2rgu
8 miesięcy temu
,,.,,Celebryta Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulg^rnym Hagridem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Tajemnicą szybkiego ożenku jest to, że mogli szybciej na tym zacząć zarabiać. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Zborowska nauczyła Wrone, że Q&A na instagramie służy do reklamowania aktualnych gratisów i sami sobie piszą "pytania". Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich oraz followersów próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym. Wrona i Zborowska nie mieli problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać ani o sprzęty domowe takie jak np odkurzacz. Zgłaszają się do potencjalnych sponsorów pod pozorem pytań do followersów jakiej firmy sprzęt kupić. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow - szczególnie dla Wrony (A Wrona swojego psa oddał, bo nie był medialny). Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege, a kupowanie stosów plastikowych butelek z wodą w ogóle nie przeszkadzają udawać eko. Zborowska krytykuje rząd, ale przez parę lat brała pieniądze z państwowej tv, a sponsorem klubu Wrony jest firma, którą kontroluje skarb państwa - ciekawe kiedy on zrezygnuje z pisowskich pieniędzy skoro Zborowskiej takie finansowanie przeszkadzało. Zborowska kiedy oddasz kase z tvpis? Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
Rw2rguj
8 miesięcy temu
..,,Celebryta Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulg^rnym Hagridem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Tajemnicą szybkiego ożenku jest to, że mogli szybciej na tym zacząć zarabiać. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Zborowska nauczyła Wrone, że Q&A na instagramie służy do reklamowania aktualnych gratisów i sami sobie piszą "pytania". Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich oraz followersów próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym. Wrona i Zborowska nie mieli problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać ani o sprzęty domowe takie jak np odkurzacz. Zgłaszają się do potencjalnych sponsorów pod pozorem pytań do followersów jakiej firmy sprzęt kupić. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow - szczególnie dla Wrony (A Wrona swojego psa oddał, bo nie był medialny). Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege, a kupowanie stosów plastikowych butelek z wodą w ogóle nie przeszkadzają udawać eko. Zborowska krytykuje rząd, ale przez parę lat brała pieniądze z państwowej tv, a sponsorem klubu Wrony jest firma, którą kontroluje skarb państwa - ciekawe kiedy on zrezygnuje z pisowskich pieniędzy skoro Zborowskiej takie finansowanie przeszkadzało. Zborowska kiedy oddasz kase z tvpis? Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDurMOg
bEDurMOh
bEDurMOi
bEDurMOj
bEDurMOk
bEDurMNP