Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Oscary 2020. Siostra Jana Komasy chwali się reakcją na wieść o sukcesie reżysera "To ja, próbująca porozmawiać z moim bratem przez telefon"

47
Podziel się

Mary Komasa nie ukrywa, że wieść o nominacji była dla niej bardzo emocjonująca.

Oscary 2020. Siostra Jana Komasy chwali się reakcją na wieść o sukcesie reżysera "To ja, próbująca porozmawiać z moim bratem przez telefon"
(East News)
bErkWKgl

W poniedziałek Polskę zelektryzowała wiadomość o kolejnym sukcesie polskiego filmu. Akadaemia Filmowa podała listę nominowanych do tegorocznych Oscarów. Wśród wyróżnionych znalazł się film Jana Komasy. Boże Ciało zmierzy się między innymi z filmem Parasite czy Ból i blask w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy".

Zadowolenia z tego faktu nie kryli nie tylko wielbiciele kinematografii, ale i politycy. Zachwyt nad nominacją dzieła polskiego reżysera wyrazili między innymi prezydent Andrzej Duda oraz minister kultury, Piotr Gliński.

bErkWKgn

Rzecz jasna zachwyceni wieściami zza oceanu byli też twórcy Bożego Ciała. Na oficjalnym instagramowym profilu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej pojawiło się nagranie przedstawiające ich reakcję na nominację obrazu Komasy. Na zamieszczonym w sieci wideo widzimy, jak osoby zaangażowane w produkcję cieszą się z niewątpliwego osiągnięcia.

Nominacja do Oscarów niezwykle emocjonująca okazała się być również dla siostry reżysera. Na swoim profilu Mary Komasa udostępniła filmik, na którym widzimy, jak próbuje powstrzymać emocje podczas rozmowy z bratem, który przekazał jej wesołą nowinę.

bErkWKgt

Mój brat Jan Komasa otrzymał nominację do Oscara za film „Boże Ciało”. To ja z moją pasierbicą, próbująca porozmawiać z moim bratem przez telefon. Gratulacje dla całej ekipy i rodziny! - czytamy pod nagraniem wokalistki.

Zobaczcie ich reakcje.

bErkWKgu
bErkWKgv
bErkWKgO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
Pepa
2 lata temu
Wszystko super, szkoda, że cieniem na tym sukcesie kładzie się poczucie krzywdy bohatera o którym jest ten film.
Cieszę się
2 lata temu
Super! Gratulacje i powodzenia!
syka
2 lata temu
serio zrobiła zdjęcie jak próbuje się dodzwonić do brara ??
bErkWKgP
Natalia
2 lata temu
I akurat przypadkiem ktoś kręcił film w momencie gdy ona się dowiedziała o sukcesie brata.... Bratu oczywiście gratuluję i cieszę się ogromnie, ale mam dość hipokryzji i zakłamanego świata celebrytów
gość
2 lata temu
Gratuluję! Chętnie obejrzę film.
Najnowsze komentarze (47)
Gość
2 lata temu
Jak widać, konformizm popłaca...
gosc
2 lata temu
wygra parasite,ten film polski nie ma zadnhych szans
Chomik
2 lata temu
Pani się cieszy na swój własny sposób, co komu do tego?
mania
2 lata temu
Pierwszy raz słyszę o Komasie. W jednej chwili taki fejm. Gratulacje. Nadrobię Boże Ciało, bo przyznam, że polskie kino mi nie leżało nigdy. Myślę, że może wreszcie mnie zaskoczy :)
Tycjan
2 lata temu
Nie cieszyłabym się aż tak przedwcześnie. Rozdanie dopiero za miesiąc.
Ella
2 lata temu
A teraz nagrajmy jak się cieszę
emma
2 lata temu
Nie wygra z Parasite, ale nominacja to zawsze coś.
Anais
2 lata temu
Ten film zapada w pamięć i porusza duszę :)
bErkWKgH
Basia
2 lata temu
Za sukcesem mężczyzny zawsze stoi kobieta. Bravo Kinga i wytrwałości BB
zosia
2 lata temu
No i super gratulacje i trzymam kciuki.
szafffka
2 lata temu
Reakcja jakby uniwersalny lek na raka wynalazł co najmniej.
o co biega?
2 lata temu
Dlaczego za film o Powstańcach Warszawskich nie dostał nominacji? A zresztą - te wszystkie spędy z figurkami złoconymi w tle nie nudzą Was? Czym się tu ekscytować? Jakaieś gremia coś tam komuś nominują lub nie, nie wiadomo z jakiego klucza. Ludzie?! Co za ciemnogród, mamy XXI wiek, a tu jakieś szamaństwa nagródkowe hahahahahahahahah
brakslów
2 lata temu
O_O
crazycrazy
2 lata temu
Może chce dostać angaż w kolejnym filmie brata, dlatego puściła w świat próbkę swoich umiejętności.
bErkWKhj