Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Ostrzegamy: powstaje książka o Barbarze Kurdej-Szatan! Wyjdzie przed świętami...

212
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan z tej okazji zainwestowała nawet w stronę internetową i już zbiera maile przyszłych czytelników. Kupicie książkę o Basi?

Ostrzegamy: powstaje książka o Barbarze Kurdej-Szatan! Wyjdzie przed świętami...
Będzie książka o Barbarze Kurdej-Szatan (AKPA, AKPA)
bFdXpQKZ

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w show biznesie mniej więcej w 2013 roku, głównie dlatego, że zagrała w reklamie pewnego operatora sieci komórkowej. Jakimś cudem wspięła się na wyżyny sławy i nawet występuje w teatrze. W międzyczasie wypromowała także męża, Rafała Szatana oraz siostrę Katarzynę Kurdej, która pokazała się internautom od jak najlepszej strony.

Basia też ma na koncie wiele osiągnięć. W pandemii narzekała, że aktorzy nie będą mieli za co żyć, więc szybko wzięła udział w reklamie samochodu, żeby jakoś zabezpieczyć się finansowo. Gdy biedna Basia już zaoszczędziła odpowiednią kwotę z reklam, styrana pracą na ściankach wyjechała odpocząć na Zanzibar. A co stało się tam, wszyscy wiemy.

bFdXpQLb

Najwidoczniej Basia, zwiedziona swoimi sukcesami, stwierdziła, że to pora wydać książkę na swój temat. Wszystko obwieściła na Instagramie, pozując z głębokim dekoltem. W końcu reklama dźwignią handlu.

Zobacz także: Wzburzona siostra Barbary Kurdej-Szatan

Premiera naszej książki zbliża się wielkimi krokami…. - grozi/zachęca Basia. Szybko okazuje się, że celebrytka zainwestowała nawet w stronę internetową, na której zbiera maile fanów chcących otrzymywać wiadomości o książce. Jeśli chcecie być pierwszymi, którzy poznają szczegóły jej dotyczące, wchodźcie na kurdejszatan.pl i zostawcie nam swojego maila :)))) będziemy w kontakcie! - obiecuje (?) Kurdej-Szatan.

bFdXpQLh

Nieco więcej szczegółów ujawniła Magdalena Bober, która zajmuje się redakcją książki o Basi. Okazuje się, że publikacja trafi na półki jeszcze przed świętami, oznacza to więc, że została już napisana... Nie wiemy, czy będzie to autobiografia 36-letniej celebrytki znanej z reklamy, czy może zbiór jej "osiągnięć" w show biznesie. Podobno książka ma mieć znamienny tytuł "Jak to się stało". Ostrzegamy, że mają być też dostępne egzemplarze z autografem.

Wyobrażacie sobie wydać na to jakiekolwiek pieniądze?

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Zobacz także: PUDELEK PODCAST! Rentgen pupy, #freeOreo i gdzie zniknęły Grycanki
bFdXpQLi
bFdXpQLj
bFdXpQLC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(212)
Elo
3 miesiące temu
Świat się pomylił 😑
Żart
3 miesiące temu
Będzie o tym jak zagrać w jednej reklamie i nazywać się aktorem?
Kiwix
3 miesiące temu
No chyba czas zmienić lektury naszej młodzieży. Bo po co Mickiewicze i sienkiewicze jak biją ich na głowę współcześni pisarze. Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin i wielu wielu innych, a już niebawem dołączy do tego jakże zacnego grona i ona.
bFdXpQLD
Kasia
3 miesiące temu
Wszyscy książki piszą tylko ciekawego czyimi rękoma🤭
Hej
3 miesiące temu
Napisze o słabości do alkoholu?
Najnowsze komentarze (212)
Mirek
2 miesiące temu
To nie szatan to diabeł
Ela
2 miesiące temu
teraz to chyba już nikt tej książki nie kupi
Szowinista
3 miesiące temu
Fajna duda z twarzy.
Anna
3 miesiące temu
Żen
gość
3 miesiące temu
Za darmo nie chcę, chyba że ktoś do pieca na rozpałkę.
gość
3 miesiące temu
A ta Baśka Kurdej to kto taki?, myślę, że takie nikt, skoro zleciła napisać o sobie książkę. Jak trzeba być zdesperowanym, bo talentu i mądrości brak, więc trzeba dawać o sobie znać w inny sposób, lans ponad wszystko.
Dagmara
3 miesiące temu
Nigdy nie kupię jej książki. Nawet nie wezmę jak mi za darmo ktoś zaproponuje. Nie mam zamiaru marnować czasu na głupie książki celebrytów
tylko pytam
3 miesiące temu
PO CO?
bFdXpQLv
Wrr
3 miesiące temu
Czy ktoś może po oc tej Pani... Ma ewidentnie problem ze stawem żuchwowym..... Non stop rozdziawiona buzia.... Nie wygląda to elegancko a tym bardziej ...ponętnie
Megi91
3 miesiące temu
Jezuuus a o czym będzie??? O rodzajach pakietów w play?
Ona
3 miesiące temu
Nie dziękuję nie kupię
co to za pani...
3 miesiące temu
książka? ....kto to będzie czytał....?
Gość.
3 miesiące temu
Oczywiście, że nie kupię ,ona jest tempa jak kredka .
Nie
3 miesiące temu
Przed 1 listopadA to nie zdąży Ona co za jedna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXpQMo
bFdXpQMp
bFdXpQMq
bFdXpQMr
bFdXpQMs
bFdXpQLX