Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pascal Brodnicki żegna ojca w emocjonalnym wpisie: "Strasznie za tobą tęsknię"

107
Podziel się

Kucharz podzielił się z fanami smutną wiadomością.

Pascal Brodnicki żegna ojca w emocjonalnym wpisie: "Strasznie za tobą tęsknię"
Pascal Brodnicki żegna tatę (ONS)
bCIGIhVN

Pascal Brodnicki jest bez wątpienia jednym z bardziej rozpoznawalnych kucharzy w Polsce. Choć ostatnio jest o nim znacznie ciszej, swego czasu na antenie TVN prowadził cieszący się zainteresowaniem widzów program Pascal: Po prostu gotuj! Znany ze swojego specyficznego akcentu i pozytywnej energii 43-latek prężnie działa także w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Facebooka w sobotę podzielił się z fanami wyjątkowo smutną wiadomością. Pogrążony w żałobie kucharz poinformował, że zmarł jego ukochany tata. Odejście ojca jest dla niego niezaprzeczalnie wielkim ciosem, o czym świadczy obszerny wpis, którym postanowił go pożegnać (pisownia oryginalna):

Pascal promuje żonę: "Wydała już piątą książkę. Ma talent do przekonywania do zdrowego jedzenia"

bCIGIhVP

Utrata ojca oznacza utratę części siebie. Ktoś, kto zawsze tam był, na dobre lub na złe. Traci naszego najlepszego nauczyciela, który tak wiele nas nauczył. Traci naszego najlepszego przyjaciela - zaczyna Brodnicki w emocjonującym poście.

Nie będzie to łatwe, ale skoro zawsze nauczyłeś mnie bycia silnym, dotrę tam. Dotrę tam, ponieważ wiem, że najbardziej pragniesz dla rodziny szczęścia. Zrobię to dla ciebie, aby cię uhonorować. Jak zawsze robiłeś dla mnie wszystko - kontynuuje pod zdjęciem splecionych dłoni.

Kucharz podkreślił, jak wiele zawdzięcza rodzicom:

Nigdy nie mógłbym prosić o lepszego ojca. Daliście mi z mamą wszystko, o co dziecko może prosić, a nawet więcej, co pozwoliło mi stać się tym, kim jestem dzisiaj i jestem z tego dumny. Byłeś wspaniały i jestem dumny, że mogłem cię mieć za ojca, dziękuję za twoją życzliwość. Wszyscy bardzo tęsknią za tobą. Byłeś niesamowitym człowiekiem, oddanym i dostępnym dla wszystkich. Ci którzy Cię znali, będą mieć Cię w pamięci - wspomina tatę Pascal i zdradza, za co jest mu najbardziej wdzięczny:

bCIGIhVV

Zawsze będziemy mieć pozytywne wspomnienia o tobie, o twoich żartach, podróżach, o twojej dobroci, hojności, twojej wielkiej duszy w ogóle. Nauczyłeś mnie, że wszyscy ludzie - nawet z najbardziej skrajnymi opiniami - zasługują na wysłuchanie i że bez względu na naszą kulturę, nasze przekonania i pochodzenie wszyscy jesteśmy równi. Kocham cię tato, będę trzymać cię blisko mnie, w moim sercu, jako przewodnika, a jednocześnie cenny przykład. Strasznie za tobą tęsknię. Zostawiasz wielką pustkę w moim życiu, jeśli nie wydajesz się być ze mną, że nie mogę cię dotknąć, zobaczyć ani usłyszeć, wiem, że zawsze będziesz nad nami czuwał, jak zawsze - czytamy.

bCIGIhVW
bCIGIhWq
KOMENTARZE
(107)
Jola
miesiąc temu
Szczerze współczuję. Mój tata nie żyje już 13 lat a tęsknota i poczucie jego braku nie mija.
Goha
miesiąc temu
Łączę się w bólu. Nic już nie będzie takie samo.
Mona
miesiąc temu
Współczuję straty.
bCIGIhWr
Ola
miesiąc temu
Mój tata zmarł w listopadzie zeszłego roku, czas póki co, nie leczy rany.
magda
miesiąc temu
Piękne ,piękna miłość ojcowska.Wyrazy współczucia.
Najnowsze komentarze (107)
Nie
miesiąc temu
miałam taty. Była matka i brat. Teraz została już tylko córka
Małgosia
miesiąc temu
Mój tatus też.... Wiem co czujesz. Nigdy już nikogo nie będziemy tak kochać bo to niemożliwe. Niech Bóg ma Was w swojej opiece bo serce krwawić nigdy nie przestanie aż tam znów chwycimy ich za dłonie
Dana
miesiąc temu
Wielkie wyrazy współczucia, mój tata umarł 23 lata temu, ja miałam 15 lat a mój tata 45 bardzo mu go brakuje 😞😞
Kasia
miesiąc temu
Fajnie ze miał ojca Ja nie miałam :(
Ana
miesiąc temu
Straciłam Tatę 6 lat temu.Nic już nie jest takie samo i nic już nie ma sensu.
Kika
miesiąc temu
4 lata temu
Kika
miesiąc temu
Mój tata zmarł 4 lata, ciągle mi go brakuje
No
miesiąc temu
Niech napisze o tym na Facebooku napewno do śp Ojca dotrze wiadomość
bCIGIhWj
ja123
miesiąc temu
przykro mi Pascal, trzymaj sie :(
Bernarda
miesiąc temu
Mój tata też odszedł tydzień temu i miał tylko 67 lat....została pustka w sercu
Monia
miesiąc temu
Współczuje mój tatuś zmarł niecały rok temu i teraz nadal odtwarzam jakie buły ostatnie tygodnie jego życia jak go widziałam, odwiedzałam z dziećmi - tez myslam ze bedzie łatwiej moze ciut jest ale tylko ciut jednak nadal strasznie mi go brakuje ja chyba ciagle oszukiwałam umysł odczuwając ze gdzieś pojechał i wróci a on juz nie wróci😭 czas zabliźnia trochę rany ale och nie leczy ....
! !
miesiąc temu
artykuł sponsorowany !
ewa
miesiąc temu
każdy dzień zbliża człowieka do śmierci to nieuniknione
qqq
miesiąc temu
ja tez straciłam rodziców i kazdy straci kwestia czasu
...
Następna strona
bCIGIhWL