Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Paulina Radzikowska z "Projekt Lady" czule o osobach, z którymi się nie zgadza: "Lewactwo to PODLUDZIE. Powinni być UTYLIZOWANI"

201
Podziel się

Udział w programie najwyraźniej nie pomógł, bo niedoszła "Lady" upodobała sobie walkę z "przeciwnikami politycznymi" poprzez mowę nienawiści. "Nienawidzę Ukraińców, nie powinni mieć prawa wstępu do Polski". Przykre?

Paulina Radzikowska z "Projekt Lady" czule o osobach, z którymi się nie zgadza: "Lewactwo to PODLUDZIE. Powinni być UTYLIZOWANI"
Paulina Radzikowska z "Projektu Lady" daje pokaz ignorancji (Instagram.com, East News)
bDIQJJLp

Projekt Lady pod przewodnictwem mentorek z Małgorzatą Rozenek na czele nieoczekiwanie zapewnił sobie sporą widownię. Reality show o uczeniu "problematycznych" dziewczyn dobrych manier wzbudził spore zainteresowanie i gości na antenie już od kilku sezonów. Jak to zwykle bywa, niektórym z nich zapewnił też popularność w mediach, jednak niestety z różnym skutkiem.

Jedną z nich jest niejaka Paulina Radzikowska, która wystąpiła w drugiej edycji hitowego show. Dziewczyna pojawiła się w nim, gdy miała zaledwie 18 lat i wielokrotnie wspominała, że chciałaby rozpocząć karierę muzyczną. Niestety, rzeczywistość szybko zweryfikowała jej plany, a na długo po zakończeniu zdjęć Radzikowska przyznała, że "przespała swoje pięć minut".

bDIQJJLr

Teraz zapewniła sobie szansę, aby nadrobić te zaległości, jednak w dość intrygujący sposób. Była podopieczna Małgorzaty Rozenek postanowiła urządzić sobie z obserwującymi na Instagramie sesję Q&A, podczas której padło wiele kontrowersyjnych stwierdzeń. Większość z nich dotyczy poglądów niedoszłej "Lady", które faktycznie mogą zaskakiwać...

Nienawidzę Ukraińców, nie powinni mieć prawa wstępu do Polski - zaczęła z grubej rury, po czym dodała: Są potomkami zwyrodnialców, którzy dokonali rzezi na polskiej ludności. Miliardy zostały wysłane na Ukrainę przez naszego wspaniałego prezydenta. To jest przecież kpina. Jak można wspierać wroga? Pluję na nich, jak Tiger Bonzo.

Chwilę później Radzikowska postanowiła skomentować swój stosunek do społeczności LGBT. Jak wynika z jej słów, z osobami innej orientacji też jest jej wyraźnie nie po drodze...

bDIQJJLx

Rodzina to mężczyzna i kobieta. Nic nie mam do normalnych ludzi, dla których ich upodobania są prywatną sprawą. Oni wiedzą, że żyjemy w katolickim kraju i nic się nie zmieni w Waszej kwestii, więc niech nie robią cyrku, tylko po prostu sobie żyją, jak chcą i z kim chcą. I takich ludzi szanuje - popisywała się ignorancją niedoszła "Lady".

Taka odpowiedź była ze strony Pauliny i tak bardzo dyplomatyczna, bo w mediach społecznościowych wyrażała się wcześniej w nieco inny sposób. Podczas gdy w innych krajach osoby LGBT mają już pełnię praw i są traktowane jak równi obywatele, Radzikowska proponuje, aby po prostu "robić z nimi to, co w Białymstoku"...

Nie rozmawiam z pedalstwem. Wszędzie powinno się Was traktować tak jak w Białymstoku - grzmiała.

To jednak jeszcze nie wszystko, bo jeśli sądziliście, że Paulina mimo wszystko szanuje poglądy inne niż jej własne, to tu także możecie się rozczarować.

bDIQJJLy

Lewactwo to podludzie, którzy powinni być utylizowani, bo tylko niszczycie tę ojczyznę - twierdzi.

Gdy Paulina zakończyła już odpowiadać na pytania fanów i odpieranie słusznych zarzutów o stosowanie mowy nienawiści, postanowiła udostępnić na swoim Instagramie zdjęcie Krzysztofa Bosaka, kandydata na prezydenta z ramienia Konfederacji.

Jedyny słuszny wybór - "zareklamowała" swojego kandydata celebrytka.

Przekonała Was?

bDIQJJLz
bDIQJJLA
bDIQJJLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(201)
Regina
3 miesiące temu
wolność słowa owszem mamy ale nie plucie jadem szerzenie nienawiści tego nie mamy a dziewucha jest po prostu źle wychowana jak na mój gust
normalny
7 miesięcy temu
Mądra dziewczyna, ma w pełni rację!
Katolik
8 miesięcy temu
Bardzo dobrze powiedziała
bDIQJJLT
smutne
8 miesięcy temu
No cóż dodać cóż ująć, jak powiedziała : "żyjemy w katolickim kraju". Biedna młoda osobo w majtkach z przedłużonymi włosami i szpetnym makijażu, wstyd !
johnkloss
8 miesięcy temu
Brawo dla tej Pani!!!! Ma poukładane!!! Jeśli myślisz inaczej... proszę Ciebie o logiczną argumentację... mam wiarę w Twoją inteligencję... dasz radę???
Miki
8 miesięcy temu
Sa na to paragrafy i zamiast komentowac jej wypowiedzi nalezy zglosic do prokuratury a dac jej bana w necie za kazdym razem
Tasior
8 miesięcy temu
Mi tam zaimponowała, "mowa nienawiści" dobre sobie, czyli mówienie tego czego nam się nie podoba zawsze będzie tak określane.
Widder134
8 miesięcy temu
Tez tak mysle!
1234
8 miesięcy temu
Mam nadzieje, a nie jest to takie znowu nieprawdopodobne, że trafi na narodowca z krwi i kości, z wszelkimi tego przymiotami, i że będzie ją regularnie bijał.
ass
8 miesięcy temu
ladna i madra dziewczyna
Pepe
8 miesięcy temu
Wypowiadam się jako osoba LGBT: Osobiście, nie ruszają mnie wypowiedzi dotyczące lewactwa, czy opowieściach typu: "jestem tolerancyjna, ale ideologia LGBT, zamknąć ryje i w podziemia". Nie ona jedna rzuca takimi tekstami, a my i tak będziemy dążyć do ujednolicenia praw całości społeczeństwa, tak jak dążyły do tego inne mniejszości wykluczane/odrzucane przez społeczeństwa. Każdy z Was by walczył będąc w takiej sytuacji. Cieszcie się, że nie musicie. To nic przyjemnego. Martwi mnie jedynie to, że tak młody człowiek jest w stanie, z bardzo odczuwaną nienawiścią, pisać o innej osobie. Rodzice, uczcie swoje dzieci szacunku do człowieka. Bez względu na kolor skóry, wzrost, status społeczny, orientację, pochodzenie, ton głosu czy wyznanie. O ile lepiej żyłoby się nam wszystkim, gdybyśmy się na wzajem szanowali. I nie musimy się od razu kochać, nie musimy się we wszystkim zgadzać, nie musimy sobie wzajemnie nadskakiwać, ale skoro żyjemy - dajmy żyć innym. I nie piszę tu już wyłącznie w odniesieniu do osób nie hetero normatywnych, a każdego człowieka, który nie czyni nic złego drugiej osobie, a jednak trochę różni się od większości. Miłego ludzie
Beta
8 miesięcy temu
A ja myślę, że jest woloność słowa i każdy może sobie myśleć i gadać co chce. Jestem za wolością słowa ! Tak powinno być i nie ma się co czepiać z tego powodu.
tak
8 miesięcy temu
tania prowokacja przed wyborami, żeby ludzie się kłócili w internecie, nie dajcie się podpuszczać!!!
bDIQJJLL
RT- NIE KŁAM
8 miesięcy temu
Bardzo mądra dziewczyna, popieram
...
Następna strona
bDIQJJMn