Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Paulina Smaszcz-Kurzajewska radzi koleżance, jak uporać się z hałaśliwym sąsiadem: "J*bnij mu dwa razy i na*raj na wycieraczkę"

357
Podziel się

Pomysłowa?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska radzi koleżance, jak uporać się z hałaśliwym sąsiadem: "J*bnij mu dwa razy i na*raj na wycieraczkę"
Paulina Smaszcz-Kurzajewska (Instagram)
bDHJKRYR

Pandemia koronawirusa kompletnie odmieniła życie polskich celebrytów. W związku ze stale rosnącą liczbą zakażonych odwołano liczne imprezy, premiery kinowe i koncerty. Czasowo zawieszono także nagrania wielu popularnych programów rozrywkowych.

W obawie o swoje zdrowie przedstawiciele rodzimego show biznesu, podobnie jak większość obywateli, zdecydowali się na izolację. Brak możliwości prezentowania modnych stylizacji na ściankach oraz beztroskiego brylowania na salonach skłonił celebrytów do poszukiwania kreatywnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Niektórzy z nich zajmują się domowymi treningami, inni szkolą umiejętności kulinarne. Wielu kwarantanna skłoniła również do życiowych refleksji, którymi ochoczo dzielą się w sieci.

bDHJKRYT

W gronie celebrytów chroniących się obecnie w czterech ścianach znajduje się również Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Nie jest tajemnicą, że była żona Macieja Kurzajewskiego aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niedawno postanowiła nieco umilić sobie czas instagramową relacją na żywo, do której zaprosiła również swoją znajomą.

Podczas trwającego prawie godzinę live'a każda z pań zafundowała sobie nowiutki "manikiur", a Paulina chętnie korzystała z porad bardziej doświadczonej w tej kwestii koleżanki. Przy okazji Smaszcz-Kurzajewska i jej koleżanka prowadziły również ożywioną dyskusję, która w pewnym momencie przerodziła się w rozważania nad ludzką naturą.

bDHJKRYZ

Magda, ty jesteś żółtą energią. Nie żyjesz bez ludzi, bez rozmów z ludźmi. To jest żółta energia, taka jak moja. Ja nigdy nie mogłabym mieć pracy, w której byłabym zamknięta w jednym pokoju. Sam kontakt z ludźmi napędza mnie kreatywnie, cieszy mnie i inspiruje - wyznała.

Niestety pogadankę Pauliny i niejakiej Magdy nieustannie zakłócały odgłosy wiertarki. Okazało się, że sąsiad koleżanki Kurzajewskiej właśnie przeprowadza wyjątkowo głośny remont. Sugerując się komentarzem jednego z widzów transmisji, celebrytka pozwoliła sobie w dość bezpośredni sposób "pozdrowić" hałasującego sąsiada.

Sam kontakt z ludźmi napędza mnie kreatywnie, cieszy mnie i inspiruje. Mateusz Ć. napisał, że masz iść do sąsiada i mu j*bnąć. To j*bnij go dwa razy ode mnie też i na*raj mu na wycieraczkę ode mnie - poradziła jej z uśmiechem.

Mamy nadzieję, że znajoma Smaszcz-Kurzajewskiej jednak nie zastosowała się do jej porad.

bDHJKRZa
bDHJKRZb
bDHJKRZc
bDHJKRZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(357)
Paul
11 miesięcy temu
Pani Paulinko z sąsiadami staramy się zachować przyjazne relacje. A różne pomysły z wycieraczką zostawiamy w slamsach.
rersfd
11 miesięcy temu
Aha Gwiazda, ciekawe czego?
ewfdx
11 miesięcy temu
To jest właśnie poziom tej kobiety.... Nie po raz pierwszy zabłysnęła takimi pomysłami i słownictwem ;-(((
bDHJKRZv
She
11 miesięcy temu
Co za dno. Nic dziwnego, że Kurzajewski ją rzucił.
sxcdfdgfd
11 miesięcy temu
a od kiedy ta pani jest gwiazdą?-chyba spadającą
Misia
11 miesięcy temu
Taka slodka zmija co??
momo
11 miesięcy temu
zryło beret...
Tolek
11 miesięcy temu
Sorry, ale tu wyłania się obraz jebniętej ryczącej czterdziestki... W dodatku z niepohamowanym parciem na szkło. Żal mi jej, męczy się babina bo chciałaby zrobić coś, ale nie umie zrobić nawet nic...
Poduszkowiec
11 miesięcy temu
To się robi tak! Narpiew sra się na wycieraczke, sporo rzadkiego g.wna, najlepiej jak to trzy osoby będą przygotowywały, następnie bieże się jedną gazetę- dziennik zachodni i kładzie się ją na śmierdzący placki i podobała po czym dzwoni się na dzwonek i szybko ucieka. Sąsiad otwierając drzwi i widząc pożar reaguje zawsze tak samo- stara się ugasić to po przed wielokrotne mocne opętanie nogą- sprawdzcie sobie, to działa A ubaw po pachy
Mój nick
11 miesięcy temu
ot, kolejny ,,ałtorytet''...
magda marko
11 miesięcy temu
i to jest właśnie ta "powierzchowna" inteligencja :)
kanalizator
11 miesięcy temu
Dokładnie jest tak,że kulturę wynosi się z domu - a tutaj chyba było brak domu,albo rodzice się mocno wstydzą, a język przypomina mi wykop dla szamba
ELSA
11 miesięcy temu
SKĄD POMYSŁ ŻEBY TĄ OSOBĘ NAZWAĆ GWIAZDĄ ?
bDHJKRZn
Ella
11 miesięcy temu
Glupia, brzydka, a gdzie się nie zajrzy w sieci wszędzie ona i plastikowy Maciuś. Współczuję synom wstydu przed kolegami, którzy pewnie też się natykaja w necie na głupotę i blazenade ich matki.
...
Następna strona
bDHJKRZP