Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rafał i Gabriel WYRZUCENI z "Królowych Życia"! W nowym sezonie zobaczymy aż 6 NOWYCH UCZESTNIKÓW!

504
Podziel się

Zgodnie z informacją podaną do mediów przez stację TTV, w programie utrzymały się jedynie Dagmara Kaźmierska, Kasia "Laluna" Alexander i Iza Macudzińska z Poznania. Będziecie oglądać?

Rafał i Gabriel WYRZUCENI z "Królowych Życia"! W nowym sezonie zobaczymy aż 6 NOWYCH UCZESTNIKÓW!
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn nie pojawią się w nowym sezonie "Królowych Życia" (fot. Instagram, @queen_of_life_77, @rafalgrabias)
bCYLExmJ

Producenci kontrowersyjnego show TTV Królowe Życia nie przestają zaskakiwać. Fakt, że jedyną osobą w programie, która z sezonu na sezon nie musi obawiać się o swój angaż, jest Dagmara Kaźmierska, był powszechnie znany. Nikt nie spodziewał się jednak, że podczas kręcenia kolejnej odsłony Królowych dojdzie do aż tak drastycznych roszad w składzie uczestników.

W czwartkowy wieczór produkcja show poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że fani muszą poczekać na nowe odcinki jeszcze tylko do 3 września. Przy okazji opublikowana została lista bohaterów, których przygody będziemy mogli podglądać.

bCYLExmL

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że w samym centrum promocyjnych zdjęć znalazła się niezaprzeczalnie największa gwiazda formatu - Dagmara Kaźmierska. Swoją pozycję jako Królowe Życia utrzymały również Kasia "Laluna Unique" Alexander i Izabela "no make-up" Macudzińska.

Nie da się nie zauważyć, że w materiałach promocyjnych nie pojawili się Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, którzy na przestrzeni ostatnich miesięcy desperacko próbowali wzbudzić w mediach zainteresowanie swoim związkiem.

Udało im się to niestety tylko połowicznie. W sekcji komentarzy, zarówno pod oficjalną informacją o nowym sezonie, jak i na ich prywatnych profilach, wylała się fala rozgoryczenia fanów, którzy chętnie znów obejrzeliby perypetie "Versace z Głogowa" i jego rozkapryszonej sympatii. Na otarcie łez TTV poinformowało, że nie wykluczaja powrotu Rafała i Gabriela przed kamery w kolejnych sezonach.

bCYLExmR

Nie doszliśmy do porozumienia w tym sezonie, ale nie wykluczamy powrotu Rafała i Gabriela w kolejnych odsłonach "Królowych Życia" - czytamy w informacji opublikowanej z oficjalnego profilu stacji.

Coś nam się jednak wydaje, że i bez tego duetu producenci nie pozwolą nam się w tym sezonie nudzić. Miejsce Rafała i Gabriela zastąpią Leon van Nispen - autor bloga Holender w Trójmiescie, wraz ze swoim mężem Damianem Antczakiem van Nispen. Na miejsce przebywającej w areszcie Joanny P. wejdą natomiast aż cztery panie: stylistka fryzur Anna Renusz, promująca się hasłem "chaos i rozpi*erdol" Sylwia Peretti, a także żyjące w miłosnym trójkącie Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz.

Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?

bCYLExmS
bCYLExmT
bCYLExmU
bCYLExnm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(504)
Hans Klosss
miesiąc temu
Jakby zebrać wszystkich to wyjdzie tona plastiku
Aldona
miesiąc temu
Od czasu gdy dowiedziałam się o przeszłości pani Kazimierskiej ,nie oglądam tego programu. Dlatego jest mi wszystko jedno,kogo tam pokazują.
😮😮😮
miesiąc temu
Chyba trudno to skomentować! Te zniekształcone kobiety z tymi tatuażami! Czy mężczyzna o zdrowych zmysłach może zainteresować się taką sztuczną kobietą? Chyba że ma takie zaburzenia psychiczne jak te kobiety które to sobie robią.
bCYLExnn
deru
miesiąc temu
Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Trafiła do więzienia na 14 miesięcy. W "Królowych życia" jednak pominięto jej kryminalną przeszłość. A W NAGRODĘ PROGRAM W TELEWIZORZE ! BRAWO TVN, bo TTV to przecież wasze......
Aaass
miesiąc temu
Pani Dagmara gwiazdą? To jakis żart.
Najnowsze komentarze (504)
andzia
4 tyg. temu
oglądałam ze względu Gabryela i Rafała reszta maskara!a teraz to już porażka!!!
Medi
4 tyg. temu
Rafała i Gabriela nie da się zastąpic . Możecie sobie wrzucić kogo tam chcecie i tak będzie to dno
jowita
4 tyg. temu
czemu szczujecie że zostali wyrzuceni jak reżyser powiedział że się nie dogadqali po prostu
kem
miesiąc temu
Co za ohyda, kto to ogląda? Flaki się przewracają na ich widok, a co dopiero ich dialogi. Zwykłe barbarzyństwo na ekranie!
klik
miesiąc temu
Dagmara i Iza to królowe a reszta ??? Masakra
Babcia
miesiąc temu
Bardzo lubiłam Rafała i Gabriela,bardzo fajna para
*****tvn
miesiąc temu
Dlaczego tvhien24/onety/czerskie nie bębnią że wywalono/niedoceniono pedziów z szoł i że to homofobia??! Bo-to-ich-stacja! Wyobrażacie sobie gdyby w tvp coś takiego się stało? 7/24 ryk, kwik, donosy na świat by był..
lina
miesiąc temu
Dagmara, Kasia i Iza to moje ulubienice. Cała ta nowa reszta to jakaś masakra. Nie mogą już kogoś normalnego wyszukać??
bCYLExnf
gosciu
miesiąc temu
ja nie moge...to jakies monstrum a nie kobiety..gdzie te czasy kiedy wszystko bylo naturalne
Tylko nie
miesiąc temu
Macudzińska bez.Nadziej. Na. Ciągle marudzi.
Aaaa
miesiąc temu
to on robi za żone, skoro tamten to jego mąż.
guru
miesiąc temu
w następnej serii będzie facet z żoną - kozą lub owcą, bo przecież dwóch facetów to już "normalność"... Bleee. Choć te dwa dziubdziusie, które wyleciały, nie były szczęśliwie tak odpychające, jak to obecne tęczowe g...o. Nie byli nachalni, nie narzucali nikomu swojego stylu życia, czasem nawet wzbudzali sympatię właśnie poprzez nieobrażanie ludzi żyjących inaczej, niż oni. Bo homoseksualiści to ludzie, a LGBT to ideologia. I to jest różnica, POlszewickie głąby.
mimoza
miesiąc temu
dlaczego wyrzuceni chyba dlatego ze nuda byla .schodzili sie rozchodzili na potrzeby programu gabryjel ty se znajdz facetya mlodego on juz stary jest i marudzi
Ola
miesiąc temu
Cyrk na kółkach. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać z tych pogubionych ludzi...
...
Następna strona
bCYLExnH