Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Refleksyjna Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..." (FOTO)

170
Podziel się

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z Marceliną. Pod jej wpisem natychmiast pojawiły się życzenia i słowa wsparcia od fanów.

Refleksyjna Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..." (FOTO)
(ONS)
bEgKVtxN

Pod koniec lutego Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła osobisty dramat. Po długiej walce z chorobą zmarł jej ukochany mąż. Paweł Królikowski spoczął na warszawskich Powązkach, gdzie pożegnały go między innymi tłumy dotkniętych jego odejściem znanych znajomych.

Choć sytuacja z pewnością wciąż nie jest dla aktorki łatwa, stara się żyć dalej. 55-latka rzuciła się w wir pracy, a także każdą wolną chwilę poświęca rodzinie. Instagramowy profil Gosi opływa zarówno w zdjęcia z wnuczkiem, jak i fotografie z dorastającymi pociechami.

bEgKVtxP
Zobacz także: Antek Królikowski o skandalach wokół Vegi. "Trochę się bałem"

W piątek Ostrowska-Królikowska podzieliła się z fanami efektami sesji, w której zapozowała z najmłodszą córką na tle magnolii. Pod zdjęciami tulących się do siebie mamy i córki, aktorka złożyła pociesze życzenia z okazji urodzin:

bEgKVtxV

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat... Dorosłość? - pisze refleksyjna Małgorzata i kontynuuje:

Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie naszą małą Cyśką. Życie toczy się dalej... - czytamy.

Pod wpisem dumnej mamy nie zabrakło zarówno życzeń dla wkraczającej w dorosłość Marceliny, jak i słów otuchy skierowanych w stronę Małgosi:

Sto lat dla córki, a dla Pani dużo siły!, Wszystkiego najlepszego dla córki, jak i dla Pani, Życie toczy się dalej, świat pędzi dalej… Pozdrawiam i ściskam - czytamy.

bEgKVtxW
bEgKVtxX
bEgKVtyq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Jasia
rok temu
Ona ma w oczach takie dobro i milosc
Duska
rok temu
Wszystkiego dobrego dla calej rodziny.Do wszystkich zlosliwych....mysle ze poprostu zazdroscicie takiej rodziny bo wy takiej nie macie dlatego jestescie tacy zgorzkniali.
grażynka
rok temu
Piękne córy i synowie. W ich twarzach widzę ich ojca. W ten sposób Królik na zawsze będzie żywy.
bEgKVtyr
Gość
rok temu
Bardzo fajna rodzina
Żenada!
rok temu
No i wreszcie jakiś news!!! Dobrze, że Witek napisał tę NOWINĘ, bo nikt nie wiedział - nikt! - że "po długiej walce z chorobą zmarł jej ukochany mąż", że "Paweł Królikowski spoczął na warszawskich Powązkach".
Najnowsze komentarze (170)
777
8 miesięcy temu
kobieto wiecej powagi,a nie suszy zeby,bo zycie toczy sie dalej
jasiek
rok temu
sto lat xoxo
ula
rok temu
piękna rodzinka , jest co robić Pani Małgosiu, jest dla kogo żyć
555
rok temu
ble ble ble
555
rok temu
rozanielona baba ,z czego tak suszy.,,
?????
rok temu
no i co z tego........?
warszawiak
rok temu
A KOGO TO INTERESUJE?
justa
rok temu
ale synowie podobni do taty ...
bEgKVtyj
one
rok temu
ale ten najmlodszy syn podobny jest bardzo do taty,bardzo
Asia
rok temu
Wreszcie szczęśliwi ze nie ma tyrana.
jkjkjl
rok temu
Madonna na swoim Instagramie dodała zdjęcie z palcem na ustach/a wiadomo że to jeden z ich znaków/ i napis kwarantanna 600dni, więc może ten ucisk zacznie się po 600 dniach? W tle za nią też było ciekawie.
jkjkjl
rok temu
Wolę wierzących niepraktykujących, niż niewierzących praktykujących.
jkjkjl
rok temu
A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Chrystusa.
jkjkjl
rok temu
Rfid chip został wymyślony i stworzony przez człowieka. Duchowe znamię odpada, bowiem człowiek nie może stworzyć duchowego znamienia.
...
Następna strona
bEgKVtyL