Trwa ładowanie...
Przejdź na
oprac. Papawera
|

"Rolnik szuka żony". Fani OBURZENI postawą Elżbiety: "Zachowuje się jak strażnik w OBOZIE PRACY"

20
Podziel się:

Elżbieta z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" coraz bardziej zniechęca do siebie zarówno kandydatów na mężów, jak i samych widzów. Po ostatnim odcinku ci drudzy nie zostawiają na niej suchej nitki. Dziwicie się?

"Rolnik szuka żony". Fani OBURZENI postawą Elżbiety: "Zachowuje się jak strażnik w OBOZIE PRACY"
Widzowie są oburzeni zachowaniem Elżbiety z "Rolnik szuka żony" (TVP)

"Rolnik szuka żony" od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TVP1. Reality show prowadzi Marta Manowska. Choć do programu dostają się ostatecznie tylko rolnicy i rolniczki, którzy otrzymali najwięcej listownych odpowiedzi na swoje wizytówki, ich późniejsze "popisy przed kamerami" często wywołują mieszane uczucia telewidzów, którzy niekoniecznie widzą w nich "dobry materiał na męża czy żonę".

Po czwartym odcinku programu "Rolnik szuka żony", w którym ostateczni kandydaci wylądowali w gospodarstwach Elżbiety, Kamila, Stanisława, Krzysztofa i Kamili, fani poddali bohaterów surowej ocenie. Już wtedy pojawiły się głosy, że plantatorka truskawek szuka pracownika, a nie partnera.

Zobacz także: Kontrola NIK w TVP. Polityk żartuje. Mówi o programie "Rolnik szuka żony"

Elżbieta, która od początku budziła mieszane uczucia telewidzów, po emisji piątego odcinka ponownie straciła w ich oczach. Wszystko przez to, jak potraktowała kandydatów na męża.

Właścicielka ekologicznej plantacji truskawek chyba trochę za bardzo chciała pokazać im "trudy życia na wsi". Elżbieta wymyśliła bowiem, że będą musieli poprawić stan brzegu sztucznego stawu.

Po dzisiejszym odcinku można się domyślać, czemu jest rozwódką.

Niestety, ale ta pani pokazuje się ze złej strony.... Współczuję tym panom. Jak widać, żartować z nią nie można, jest władcza. Wydaje mi się, że ona szuka tylko i wyłącznie woła do pracy...

Ta kobieta mnie przeraża. Nie dziwię się, że miała dwóch mężów i że jest sama, jeśli traktowała ich tak samo, jak panów dzisiaj. Jest niesympatyczna, apodyktyczna, czepia się każdego słowa, brak jej dystansu i poczucia humoru. (...) Kobieta powinna mieć w sobie również jakieś ciepło, urok, coś ujmującego, a ta baba zachowuje się jak strażnik w obozie pracy - komentowali oburzeni postawą Elżbiety internauci

Plantatorka truskawek bacznie obserwowała kandydatów przy pracy i wydawała im dyrektywy. Nie kryła też zirytowania, gdy panowie nie brali sobie jej wskazówek wystarczająco do serca.

Ja na chłopów nie krzyczę, ale jak chłop okazuje się fajtłapą, trzeba mu wytłumaczyć. Po co mi taki mężczyzna, który będzie tylko leżał i pachniał? - tłumaczyła w programie.

Kandydaci zaczęli się jednak zastanawiać, w jakim celu dostali zaproszenie na jej gospodarstwo.

My mamy z metra płacone czy dniówkę? - ironizował Ryszard.

Myślicie, że z taką postawą Elżbieta ma jeszcze szansę odnaleźć w programie Marty Manowskiej męża?

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(20)
Aga
2 lata temu
Ja w ogóle się dziwię, że ktoś się do niej zgłosił. Od początku sprawiała wrażenie "trochę" despotycznej osoby.
Sołtys
2 lata temu
Szansę u Elki ma tylko Marek. Chociaż wątpliwe żeby on ją jeszcze chciał po tym pokazie tresury 😁 Brakowało jej tylko bacika
Toja
2 lata temu
Do pośredniaka powinna się zgłosić po pracownika a nie do telewizji.
123
2 lata temu
Antypatyczna kobieta roszczeniowa a chyba nie o to chodzi poznając przyszłego partnera
The
2 lata temu
Nie zdziwię się jak panowie po prostu podziękują i odejdą. Przecież to nie na tym polega żeby kosztem kandydatów porobić sobie remonty tylko żeby pokazać się z dobrej strony i stworzyć parę
Najnowsze komentarze (20)
Katarzyna32
2 lata temu
Szansę u Elki ma tylko Marek
Prawda
2 lata temu
No i dobrze. A co pasożyty myślały że do hotelu all inclusive przyjechaly..do roboty
jpr
2 lata temu
Pleciecie kocopoły tylko po to, by samemu poczuć się lepiej. Abstrahując od tego, czy program jest ustawiony całkowicie czy nie, takie zachowania nie biorą się znikąd. Jak Was, mądrale wszechwiedzące, życie przeora, jak Was oszukają inni wielokrotnie i wykorzystają, jak Was zostawią, skrzywdzą i potargają, to zobaczycie wtedy, co się z Wami stanie. No i może babka ma jeszcze wchodzić z wazeliną starym wyjadaczom, którzy bardzo szybko czują na ile mogą sobie pozwolić i to wykorzystują, a potem robią swoje, bo mają www.wyj....pl. Idiotyczne komentarze od naiwnych, nie znających życia ludzików.
Taka prawda
2 lata temu
Okropna kobieta! Jeśli nie zmieni swojego zachowania wobec innych to sorry, ale będzie faceta szukała do końca życia. Żaden z uczestników nie zagrzeje u niej długo miejsca bo jest antypatyczna i apodyktyczna. Mogła sobie wziąć tego fircyka z sanatorium miłości w kapeluszu i z teczką.. on też jest zarozumiały i bardzo nieprzyjemny. Kobieto.. normalnych facetów to Ty zostaw bo tylko ich zniszczysz. Musisz mieć koło siebie takiego lowelasa o którym wspomniałam wcześniej. Powodzenia.
Facet
2 lata temu
Zarozumiała,chcąca rządzić ,brak ciepła kobiecego ,nie znajdzie nikogo.....
Ona_&
2 lata temu
Bardzo kibicuję Elżbiecie, super postawa, a Panowie jeżeli myśleli, że praca rolnika to wakacje i luksusy to niech nie pchają się do takich programów.
Romeo
2 lata temu
Wcale się już nie dziwię, że jest sama. Każdy chłop spierdzieli, jest straszna!
Anna
2 lata temu
No trudna babka, oni sobie dadza spokoj sami z nia...
Aza
2 lata temu
Strasznie odpychająca kobieta
🤣🤣🤣
2 lata temu
Ryszard jest the jest! 🤣 Reszta panów też jajcarze. Coś mi się wydaje , że z tych wyborów nic nie wyszło, a panowie zawiązali pakt 😄
The
2 lata temu
Nie zdziwię się jak panowie po prostu podziękują i odejdą. Przecież to nie na tym polega żeby kosztem kandydatów porobić sobie remonty tylko żeby pokazać się z dobrej strony i stworzyć parę
Tak
2 lata temu
Mężczyzna silny i pracowity - tylko taki jest coś wart. Otyły, zaniedbany, wszechwiedzący, ale cały dzień na kanapie - dobranoc!
Toja
2 lata temu
Do pośredniaka powinna się zgłosić po pracownika a nie do telewizji.
Olo
2 lata temu
Ela powinna wybrać Stasia w żółtej koszulce- inni zaznaczyli że przyjechali wypocząć,to karierowicze a na wsi potrzebni są silni pracowici ludzie.