Małgorzata Rozenek ma nadzieję, że Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN-u. "Jest miejsce, które na nią tu czeka!"
Rozenek widziała się ostatnio ze swoją koleżanką. "Czuje się i wygląda świetnie" - zapewnia w rozmowie z Pudelkiem.
Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"
Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Rozenek łączy wieloletnia przyjaźń. Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Rozenek okazała wielkie wsparcie dziennikarce.
Przez ostatnie kilka miesięcy była gospodyni "Big Brothera" niemal zupełnie zniknęła ze świata mediów. Ostatnio podjęła decyzję, że czuje się na siłach, by wrócić do pracy i oznajmiła, że pojawi się w Newonce Radio.
Rozenek w rozmowie z Michałem Dziedzicem wyznała, że widziała się ostatnio z przyjaciółką, która "czuje się i wygląda świetnie". Gwiazda wyraziła też nadzieję, że Woźniak-Starak wróci do TVN-u. "Jest miejsce, które na nią tu czeka. Ma ogromne wsparcie od stacji" - zdradziła Pudelkowi Gosia.
Myślicie, że Agnieszka wróci niedługo na wizję?