Roześmiana Kate Middleton zachwyca się alpakami podczas wizyty na farmie (ZDJĘCIA)

72
Podziel się
1 z 10
Roześmiana Kate Middleton zachwyca się alpakami podczas wizyty na farmie
Roześmiana Kate Middleton zachwyca się alpakami podczas wizyty na farmie
(Getty Images)
0
0

Ostatnie miesiące z pewnością nie były najłatwiejsze dla brytyjskiej monarchii. Tamtejsze media wciąż przeżywają rezygnację księcia Harry'ego i Meghan Markle z pełnienia oficjalnych obowiązków. Emocji od czasu do czasu dostarcza im również książę Andrzej, posądzany o kontakty seksualne z nastoletnią niewolnicą.

W całym tym zamieszaniu jedyną ostoją dla rodziny królewskiej wydaj się być książę William i jego żona. Nie jest tajemnicą, że Brytyjczycy darzą Kate szczególną sympatią, a media regularnie zachwycają się jej naturalnością i wyczuciem stylu. Reputacji księżnej Cambridge nie zaszkodziły nawet medialne plotki o małżeńskim kryzysie oraz domniemanym konflikcie z bratową.

Przy tak dużej popularności Kate nie powinno więc dziwić, że jest jednym z najbardziej eksponowanych członków rodziny królewskiej. Księżną można jednak spotkać nie tylko podczas uroczystych bankietów, lecz również w nieco bardziej naturalnym wydaniu. W środę Kate odwiedziła farmę zlokalizowaną w pobliżu Belfastu. Jej wizyta stanowi element ogólnokrajowego tournee pod hasłem "5 pytań do dzieci poniżej 5. roku życia", podczas którego księżna pragnie poznać opinie najmłodszych na temat otaczającego nas świata.

W trakcie pobytu na farmie Kate rozmawiała z dziećmi oraz ich rodzicami i dziadkami na tematy zawarte przez nią w specjalnej ankiecie. Księżna Cambridge nie odmówiła sobie również spotkania z mieszkającymi na terenie gospodarstwa zwierzętami. Szczególnie do gustu przypadły jej alpaki, jednak zaliczyła także bliskie spotkanie z wężem oraz wspólnie z najmłodszymi nakarmiła baranka.

Zobaczcie, jak księżna Kate prezentowała się podczas wizyty na farmie.

KOMENTARZE
(72)
Figaro
2 tyg. temu
Pewnie dostała komplement od kogoś ze jest podobna do Kingi r i dlatego jest taka zadowolona
Guy
2 tyg. temu
#pamietamy #kinia #nophoto #party #beyonce #zacmilam #adele #30kiloles #fucktherules #addphotoanyway #embarasing #kapcie #bradpitt #usmiechodBradleya #kardaszjanki #privateparty #willselleverything
Ygcc
2 tyg. temu
Zaraz się zacznie zachwyt, bo dorosła kobieta umie podawać rękę, głaskać kozę, uśmiechać się, machac i robić to wszystko po godzinach szkolen. W związku zv tym należy napisać KLASA SAMA W SOBIE. Nie wiadomo co prawda, jakie ma zdanie na jakikolwiek temat, ale ładnie się uśmiecha. Nic nie mam do pani Kate, wydaje się sympatyczna, ale te peany to przesada, tak jak nagonka na megan. Klasa sama w sobie!!!!!
Lol
2 tyg. temu
Pamiętacie stary serial Pierścień i róża? Tam była gburia furia, która miała parcie na szkło i śpiewała „zostanę królowa, zostanę królową, choć miałabym przebić ten mur własną głową”
AlaM
2 tyg. temu
A co innego ma robić? Nie gotuje, nie sprząta, nie opłaca rachunkow czyli brak problemow życia codziennego. Ma za to miliony na koncie, eleganckie stroje, fryzjera, kucharkę. Jej praca jest Wlasnie uśmiechanie, machanie, spotkania, rauty, bale, ambasadorowanie. Na pewno to tez nie jest łatwe ale z korona na głowie...
Najnowsze komentarze (72)
Siwa
2 dni temu
Nie powinna tak się śmiać. Wszędzie rozdziawiona
Oli
2 tyg. temu
Mila sympatyczna piękna kobieta
brawo
2 tyg. temu
Jest piękna w każdym stroju, na galowo, na sportowo, zawsze.
szary
2 tyg. temu
Klasa sama w sobie👍
Krytyczna
2 tyg. temu
Specjalna akcja, żeby poznać opinie dzieci poniżej piątego roku życia o świecie. Ja pitolę, sprawa wagi państwowej. Żeby to chociaż były badania do pracy z pedagogiki, to bym zrozumiała. Oj, wymyślają sobie obowiązki, wymyślają...
groteska
2 tyg. temu
Baranki glaszcze a do ptactwa strzela na polowanich ..
Olus
2 tyg. temu
Księżna z wiecznie rozdziawioną paszczą
Aha
2 tyg. temu
Bo nigdy żadnych nie widziała
Kot
2 tyg. temu
Czego ona tak staro wygląda jak 50-tka.
Maja
2 tyg. temu
Wygląda coraz gorzej. Jak 50 letnia kobieta zmęczona życiem, chudnie w oczach. Pewnie gra warta świeczki dla niej, ale czy na pewno?
ABC
2 tyg. temu
Od tego "szczęścia" w rodzinie któlewskiej ma anoreksję i twarz 50-cio letniej zmęczonej kobiety. Dobra mina do złej gry. Wiliam ją zdradza. Jemu wolno. Będzie królem. Rozwód nie wchodzi w rachubę. Takie są koszty ustawienia rodziny i wydania siostry za milionera, którego bez koligacji z rojalsami by nie poznała. Kate dla pozorów i kariery zrobi wszystko. A tymczasem chudnie coraz bardziej. Co kto woli. Życie w luksusach, ze służbą i w złotej klatce wśród ukrywanych skandali i znoszenie sztywniaków czy normalne życie wg własnych upodobań i z pracą zawodową, żeby zarobić na utrzymanie.
MSt
2 tyg. temu
Ten szeroki uśmiech i rozbrajający, inteligentny wyraz twarzy… :-)
Lil
2 tyg. temu
Nareszcie ktoś podobny do niej
Tylko
2 tyg. temu
Gnój by pomogła usunąć z zagrody.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
6.

Romantyczny wieczór Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak: uśmiechy, czułości i powrót OSOBNYMI samochodami (ZDJĘCIA)

Jak donosi nasz informator, para nie zdecydowała się spędzić tej nocy razem. Chcą dać sobie więcej czasu?
5.

Elegancka księżna Kate w szytej na zamówienie kreacji towarzyszy Williamowi w teatrze. Piękna? (ZDJĘCIA)

Znana z wysublimowanego wyczucia stylu Brytyjka ożywiła prostą stylizację srebrnymi butami Jimmy Choo za 2 700 złotych i torebką za 3 470 złotych. Lubicie jej styl?
3.

Świeżo poślubieni Ilona Felicjańska i Paul Montana całują się na warszawskim lotnisku (ZDJĘCIA)

Upokorzona celebrytka i jej małżonek postanowili zaprezentować dowód swej dozgonnej miłości przed obiektywami fotoreporterów. Wypadli przekonująco?