Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Rozsierdzona Blanka Lipińska psioczy na TikToka: "Usunął mi film, bo zawiera TREŚCI SEKSUALNE!"

145
Podziel się

Blanka Lipińska postanowiła umilić internautom Światowy Dzień Książki i przeczytać na TikToku fragment swojego dzieła "365 dni". "Było tam słowo wzwód albo erekcja. Jesteście słabi!" - grzmiała pod adresem administratorów portalu społecznościowego.

Rozsierdzona Blanka Lipińska psioczy na TikToka: "Usunął mi film, bo zawiera TREŚCI SEKSUALNE!"
Blanka Lipińska psioczy na TikToka (Instagram)
bDZGtNNN

Blanka Lipińska zaliczyła swój awans w show biznesowej hierarchii nieco ponad dwa lata temu i nic nie wskazuje na to, żeby jej "5 minut" miało się w najbliższym czasie skończyć. Autorka porno dla mamusiek jest stałą bywalczynią kolumn plotkarskich i wciąż namiętnie podsyca plotki na swój temat. Od jakiegoś czasu sporo pisze się w kontekście jej domniemanego "potajemnego" romansu z Baronem, jednak Lipińska konsekwentnie zaprzecza plotkom i utrzymuje, że łączy ją z byłym "tylko przyjaźń".

Sporo uwagi spragnionej atencji celebrytce poświęca się również w kontekście rozdania Złotych Malin, czyli amerykańskim "konkursie" dla najgorszych filmów roku, w którym uwzględniono niesławne 365 dni. Kontrowersyjny obraz na podstawie - zdaniem wielu - społecznie szkodliwej książki Blanki został nominowany aż w siedmiu kategoriach. Dla 35-latki ten "wyczyn" jest nie lada powodem do dumy...

bDZGtNNP
Zobacz także: Blanka Lipińska tłumaczy się pozbycia z prezentów od Barona

W piątek, w przeddzień wręczenia Złotych Malin emanującą zwykle pogodą ducha i samozadowoleniem "pisarkę" czekała przykra niespodzianka. Lipińską wyprowadził z równowagi fakt, że opublikowany na jej tiktokowym profilu filmik, w którym czyta fragmenty swojego "dzieła", został usunięty z powodu niestosownych treści.

bDZGtNNV

Hit z cyklu nie do wiary - zaczęła rozsierdzona celebrytka. Wrzuciłam na TikToka z okazji Światowego Dnia Książki wybrany losowo fragment z książki "365 dni", przeczytałam kawałeczek i było tam słowo wzwód albo erekcja, nie pamiętam. Czy wy sobie wyobrażacie, że TikTok usunął ten film, bo zawiera treści seksualne?

Blania poszła o krok dalej i zarzuciła hipokryzję platformie, która jest przeznaczona głównie dla dzieci.

Seriously, TikTok jesteście słabi, a te zasady są absurdalne według mnie, bo z przemocą jesteście ok, z przeklinaniem jesteście ok, a już ze wzwodem albo z erekcją... jakby to jeszcze była scena erotyczna i oni to usunęli. Bardzo nieładnie, TikToku, nie lubię was.

A dodatkowo chciałam powiedzieć wszystkim, jeżeli ktoś myślał, że wzwód jest dobry albo erekcja, to zdaniem TikToka - nie jest. Brzydkie słowo - podsumowała Lipińska.

bDZGtNNW

Współczujecie?

bDZGtNNX
bDZGtNOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(145)
Lol
3 tyg. temu
Strasznie infantylna osoba. 36 latka przeżywa, że jakaś aplikacja dla dzieci zablokowała jej filmik. Bardzo smutne, że w dzisiejszym świecie wszystko sprowadza się do social media🤦‍♀️
Cooo
3 tyg. temu
Czemu ona jeszcze nie siedzi ?
Kolo
3 tyg. temu
Pamiętamy o zatoce !
bDZGtNOr
Mili
3 tyg. temu
Najbrzydsza polska celebrytka.
Aris
3 tyg. temu
Przecież na Tik Toku siedzi większa dzieciarnia niż na YouTube, więc portal jest do nich dostosowany. Z drugiej strony ma rację bo zauważcie, że przemoc i przekleństwa są jakby normą wszędzie, ale słowa związane z erotyką są już traktowane jako coś bardziej szkodliwego, mimo że tak nie jest.
Najnowsze komentarze (145)
bleh
3 tyg. temu
TIK TOK jest od tańczenia itd !!! mam go od roku ... i widac jak on sie zmienił.. coraz mniej układów a coraz więcej takich jak blania co pepla durnoty itd
Lila
3 tyg. temu
Na każdym zdjęciu za jasne usta, za ciężkie rzęsy. Sztuczność. Już lepiej w tym białym żakiecie, bo tu ewidentnie ma być wystylizowana sztuczność. Przynajmniej oczy wyglądają w miarę...
Matka-Piękna!
3 tyg. temu
Córka - Porażka Genetyczna!
Xenomorph
3 tyg. temu
A może ta Pani niech idzie do normalnej pracy jak inne kobiety , które nie mają czasu pomyśleć o perwersji? Każda lala promowana przez sponsora czytaj utrzymanka ma takie dylematy. Co z tego że zdjęli. Umiesz kobieto żyć normalnie jak szare szeregowe polki?.
Polka
3 tyg. temu
Czy pani tylko o seksie myśli bo znam panią tylko o tematyce miłosnej to ważne ale są jeszcze inne sprawy równie ważne
Tini
3 tyg. temu
Nikt jej złośliwie jej nie usunął,po prostu jak się robi porządki ,to coś trzeba wyrzucić ,tym bardziej jakieś żałosne wywody o sexie, nie poparte fachową wiedzą, jednym słowem ,nic nowego ,a właściwie totalna nuda. to o czym ona pisze, każdy wie, ta pani wszystkich ma za głupków ,a niech spojrzy w lustro, bo patrząc na takie ,,fiu -bżdżiu'' to się nie którzy mogą do sexu zrazić.Pozdrawiam.
Marceli
3 tyg. temu
Niektórzy lubią SF... i taką osobą jest pani Blanka. Można napisać co się chce, wyciąć to i owo, polepszyć resztę, a widownia się znajdzie. Życzę powodzenia bo życie w bajce jest prawie realne.
Romek
3 tyg. temu
Widocznie Baleron lubi dużo starsze.
bDZGtNOj
Romek
3 tyg. temu
Złote Maliny na śmietnik.
smutek
3 tyg. temu
no i dobrze ze zblokowali ..dzieci oglądają powinna o tym pamiętać ,ten świat i tak jest zepsuty ale właśnie takie osoby przyczyniajma się do tego, a takie sprawy powinny być intymne a nie na pokaz,,,
Geralt
3 tyg. temu
Pani Blanko, ma Pani absolutną rację. Cenzura szaleje zwłaszcza w mediach które uwielbiają nazywać siebie "wolnymi mediami" :)
Polka
3 tyg. temu
A mi się podoba jej film i czekam na następny odcinek
Polka
3 tyg. temu
Siedzi Po stronie pasażera Jak myślicie Kto jest kierowcą głupio jej się teraz przyznać Po takich cyrkach że wróciła do barona albo on do niej ale jestem przekonana że dalej są ze sobą
Dop
3 tyg. temu
TT ppwinie się wziąć za filmiki z przekleństwami.... To jest tam dramat. Przekleństwa i patologia w większości filmow
...
Następna strona
bDZGtNOL