Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

Kinga "Jay-Z uczył mnie układu tanecznego" Rusin ZASKAKUJE na Instagramie i chwali się zdjęciem z... ukochanym Markiem (FOTO)

296
Podziel się

Też spodziewaliście się kolejnej relacji z after party u Beyonce?

Kinga "Jay-Z uczył mnie układu tanecznego" Rusin ZASKAKUJE na Instagramie i chwali się zdjęciem z...  ukochanym Markiem (FOTO)
Kinga Rusin (eastnews, eastnews)
bCGTPFTV

Od kilku dni nie cichną echa pooscarowej relacji Kingi "przyćmiłam Beyonce" Rusin, która zapragnęła podzielić się ze światem szczegółami prywatnego after party u Beyonce i Jaya-Z, gdzie sfotografowała się ze "szczupłą jak przecinek" Adele, trzymała za rękę Leonardo DiCaprio, a Charlize Theron częstowała ją pizzą. Dość prędko Rusin stała się też międzynarodową "gwiazdą", ponieważ jej zdjęcie z odchudzoną wokalistką obiegło największe serwisy plotkarskie na świecie. Na Kinie spadła jednak fala krytyki, ale ona postanowiła się bronić, tłumacząc, że zdając szczegółową relację z after party, pełniła rolę niemalże redaktorki bez granic...

Odkąd na jej instagramowym profilu pojawiło się ikoniczne już zdjęcie z Adele, każdy nowy wpis nawiązuje do wizyty Kini w domu Beyonce i Jaya-Z. Dlatego teraz jesteśmy w dużym szoku, gdyż Rusin postanowiła uraczyć nas fotografią z... Markiem Kujawą, swoim wieloletnim partnerem.

bCGTPFTX

Okazją do podzielania się z fanami romantycznym ujęciem były oczywiście Walentynki. Pod wspólnym zdjęciem z Markiem Kinga była wyjątkowo oszczędna i napisała jedynie:

Dzięki Tobie mam Walentynki codziennie, od 10 lat...

Też Was zaskoczyła?

bCGTPFUd
bCGTPFUe
bCGTPFUy
KOMENTARZE
(296)
Kinga
5 miesięcy temu
I ja tam byłam, miód i wino piłam Z Jay-Z zatańczyłam, Kapci nie włożyłam Z Adele zdjęcie zrobiłam Wszystkie gwiazdy przyćmiłam Com widziała, słyszała w Instagram wstawiłam
Gość
5 miesięcy temu
Marek też ratuje Kingę
Megan
5 miesięcy temu
Oj, chyba komuś śmigło urwało
bCGTPFUz
Ewik
5 miesięcy temu
Niestety on nie wygląda na zadowolonego. Jak na większości zdjęć z nią.
co nie ???
5 miesięcy temu
Dajcie juz spokój z nią ! Ile mozna
Najnowsze komentarze (296)
wawawa
4 miesiące temu
Rusin wstyd, mogłaś przekazać te 100 000 zł na onkologię!
Gaga
5 miesięcy temu
Kolega mi mòwił ze ona pojechała tam handlować swoimi kremami itd To sobie wyobrażam jak im wciskała !!
tojajolaw
5 miesięcy temu
zazdroszczę, nie mam kasy, to nie pojadę, ale czemu zazdrościcie innym. pewnie nikt z tamtejszych kingi nie znał. wielcy,światowi, znani... pozowac z kims do zdjęcia, zaden wstyd, na tym polega ich wielkość. to oni cI ZNANI kreują rzeczywistość, wsród naszych gwiazd tez są tacy, którym sprawia przyjemność...że komuś zrobią przyjemność.. po tym poznaje sie prawdziwie człowieka... dawanie daje większa radość niż branie... cokokolwiek przez to rozumiecie... Pani Kingo, prosze sie nie przejmowć zjadliwymi komentarzami. Tojest ZAZDRoŚĆ NISKICH LOTÓW, manipulacja..odrobinę dystansu do swoich mozliwości... radzę
sandi
5 miesięcy temu
ale ona brzydka
ems
5 miesięcy temu
wpuścić taki plebs na salony...
nbjfgh
5 miesięcy temu
co za snobka
Mój Icck
5 miesięcy temu
Tu gdzie inni mają rozum pani Kinia go nie ma, a powinna.
Aaaaaa
5 miesięcy temu
Cudowne. Wygrałam mecz tenisa z Federerem, zdobyłam złoty medal olimpijski w łyżwiarstwie figurowym, Stephen Hawking uczył się ode mnie astrofizyki a Papież Franciszek inspirował się mną pisząc katechizm kościoła katolickiego. Cóż będzie dalej... powiem Kim Dzong Unowi, żeby wcisnął przycisk atomowy! Aaaaaa mam was!
bCGTPFUr
Gościu
5 miesięcy temu
O kindze bylo w Wiadomościach na tvp1. Ale wstyd. Powiedzieli, ze jest głupkiem i dziwakiem.
Baska
5 miesięcy temu
Ale jej zazdrościcie
zniesmaczona
5 miesięcy temu
bekę zrobiła ,pośmialiśmy się pokrytykowaliśmy dobra ok.pora zapomnieć ! tylko nie wiem po co w Wiadomościach o tym mówią????
LISICA
5 miesięcy temu
DESPERATKA
ESTETA
5 miesięcy temu
BOŻE, JAKA TA kinga BRZYDKA I STARA!
klf
5 miesięcy temu
Rusin widziałaś FIORDY ? tak.... jadły mi z ręki
...
Następna strona
bCGTPFUT