Faustyna Kranda
|

Michał Żebrowski całuje żonę i śmieje się z Kingi Rusin: "Koniecznie w kapciach"

213
Podziel się

Zabawne?

Michał Żebrowski całuje żonę i śmieje się z Kingi Rusin: "Koniecznie w kapciach"
(Instagram.com, East News)

Nie milkną echa oscarowej przygody Kingi Rusin. Reporterka bez granic została zaproszona jako jedna z nielicznych na tajemne after party do Beyonce i Jaya Z i jako jedyna zdradziła jego kulisy pod opublikowanym zdjęciem z ukrywającą się od miesięcy Adele.

 

Zobacz: Reporterka bez granic Kinga "tańczyłam z Leo za ręce" Rusin komentuje aferę: "Naraziłam się wielu osobom w Los Angeles"

 

Zdjęcie Kingi Rusin obiegło świat i choć zagraniczne portale wzięły ją za osobowość telewizyjną z Rosji i tak przysporzyło jej to nowych obserwatorów na Instagramie. Media społecznościowe zalały memy z Kingą tańczącą za ręce z Leonardo DiCaprio czy przyćmiewającą Beyonce swoim brokatowym garniturem. Przygody Rusin wyśmiała nawet Małgorzata Rozenek, przerabiając jej historię na swoją własną.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek kręci bekę z Kingi "Bradley posyłał mi uśmiechy" Rusin: "Każdy dostaje na wejściu... kapcie (weszłam w tę opcję)"

 

Okazuje się, że nie tylko Małgorzata Rozenek po cichu śmieje się z prezenterki TVN-u. Michał i Ola Żebrowscy opublikowali zdjęcie w mediach społecznościowych z okazji Walentynek, na którym całują się w usta w nowych bluzach od projektanta, który ostatnio miał kłopoty z prawem:

 

Koniecznie w kapciach 😜 #walentynki - napisał Żebrowski pod zdjęciem, nawiązując do historii Kingi, która u królowej popu nie chciała nałożyć kapci.

Przypomnijmy, że decyzja ta doprowadziła do rozmowy z Adele o butach, a rozmowa do zdjęcia, a zdjęcie do... Sami wiecie, jak było.

 

Myślicie, że Kinga się obrazi czy będzie śmiała razem z Żebrowskimi? Piszcie w komentarzach.

KOMENTARZE
(213)
Kaja
2 tyg. temu
Myślę, że Pani Kinga jest nielubianą osobą, nawet w swoim środowisku. Nie dziwię się,,,
Cfcf
2 tyg. temu
Czy w koncu Kinga wyleci z TVN czy jeszcze za mało kompromitacji?
Olek
2 tyg. temu
No i dobrze, niech Rusin wie gdzie jest jej miejsce. wymądrzać może sie tylko w dzień dobry TVN. Bo tam pozwalają.
Xxx
2 tyg. temu
Gdzie psoapsuolki🤣😂🤣🧐Rusin resortowe dzieciaki bogatych zakłamanych komuchów????
Mmmm
2 tyg. temu
Moim zdaniem ludzie z klasą nie dowalają innym w taki sposób. Nie będą fajniejsi, przez to że nazwą kogoś idiotą...
Najnowsze komentarze (213)
Ava
1 tyg. temu
Co ciekawego mógł powiedzieć Żebrowski? Zero klasy jak większość tutaj, którzy ludzi, którym się w życiu powiodło utopiliby w łyżce wody.
warszawianka
2 tyg. temu
MYŚLAŁAM, ŻE ŻEBROWSKI JEST ARTYSTĄ, SZANUJĄCY SWÓJ TEATR I WIDZÓW, KTÓRZY W NIM UCZESTNICZĄ. OKAZUJE SIĘ JEDNAK , ŻE TEN PAN TO ZBIERACZ TANICH SENSACJI PRZEDSTAWIANYCH PRZEZ MIERNYCH POLSKICH CELEBRYTÓW .CO GORSZE POSZEDL TĄ DROGĄ . WSTYD!!!
gość
2 tyg. temu
Ale ten podstarzały brzydal ŻEBROWSKI,nie ma za grosz rozumu,pokazuje tego swojego szympansa i ciągle się z nią ślini,zachowuje się jak dzieciak.Bardzo go nie lubię,żaden z niego aktor,lansiarz i tyle .
zuzia
2 tyg. temu
Ten Zebrowski i ta jego kobyła,niech się zamkna w boksach,bo nikt ich nie chciałby oglądać!!!
Anna
2 tyg. temu
Żebrowski,ma babę z twarzy podobną do konia. O jej gdzie ,on miał oczy.Jestem kobietą,ale taki pasztet,gdyby mi synowie przyprowadzili do domu ,to bym się załamała.
Koniec świata
2 tyg. temu
jaka brzydka ta Żebrowska
gość
2 tyg. temu
Brzydka ta żona Żebrowskiego
stanko
2 tyg. temu
jak organizator prosił, żeby " nie robić zdjęć", co było zapowiedziane zaproszonym, to się nie robi! Oczywiście, pani z Rusi przemyciła telefon łamiąc zasady i publikując NIELEGANIE pstrykniętą fotę Adele i stojącą obok niej Polką z Rusi.
4356
2 tyg. temu
wywiezc to na taczce
Marecki
2 tyg. temu
Ale ona jest śmieszna, byle co aby o niej mówić masakra
an...
2 tyg. temu
To nie było mądre co zrobiła ,ale leżącego się nie kopie p.Żebrowski .
Aldona
2 tyg. temu
ojj..Żebrowski a gdzie Twoja klasa.?
Bhue
2 tyg. temu
Mają te bluzy bialo-czerwone, kolory narodowe ..........Kinga Rusin??????
Marta
2 tyg. temu
Nie przepadam za ludźmi, którzy mają monopol na prawdę, ale nie powinno się kopać leżącego. Szkoda tylko, że nawet w takiej sytuacji ciężko się przyznać do błędu i przeprosić ludzi, którzy zaufali...
...
Następna strona