Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

RZADKI WIDOK: Weronika Rosati spaceruje z siedmioletnią córką po warszawskim parku (ZDJĘCIA)

606
Podziel się:
606
Podziel się:

Weronika Rosati i jej siedmioletnia córka Elisabeth znów są w Polsce. Ostatnio aktorka zabrała swoją pociechę na spacer po Parku Ujazdowskim. Oczywiście cała wyprawa została skrzętnie udokumentowana przez paparazzi.

1
 / 11
RZADKI WIDOK: Weronika Rosati spaceruje z siedmioletnią córką po warszawskim parku (ZDJĘCIA)
Weronika Rosati spaceruje z siedmioletnią córką po warszawskim parku
Weronika Rosati spaceruje z siedmioletnią córką po warszawskim parku (AKPA)
0
0

Lato zbliża się wielkimi krokami, a temperatura rośnie z każdym kolejnym dniem. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie ciepłe dni dają się we znaki, dlatego nie ma nic lepszego niż spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Coś na ten temat wie Weronika Rosati, która bratała się z naturą w parku w śródmieściu Warszawy. Podczas spacerów aktorka nie była jednak sama. Towarzyszyła jej córka Elisabeth.

Pociecha Weroniki Rosati przyszła na świat w 2017 roku i otrzymała imię po legendzie kina, Elizabeth Taylor. Siedmiolatka jest owocem związku aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim. Chociaż panie na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych, to zdarzają im się wizyty nad Wisłą. Tym razem stołeczni paparazzi całkiem przypadkiem "przyłapali" Weronikę Rosati i jej córkę w Parku Ujazdowskim. Były długie spacery bajkowymi alejkami, obserwowanie kaczek w stawie i wspólne pozowanie do zdjęć.

Oczywiście aktorka zadbała o odpowiednie stylizacje. Na spacer po parku Weronika Rosati wybrała czarny żakardowy komplet, którzy składał się z szerokich spodni oraz koszulki z krótkim rękawem. Swój letni "look" uzupełniła o okulary przeciwsłoneczne i skórzane mokasyny z wędzidłem oraz mały plecaczek od Louis Vuitton. Z kolei mała Elisabeth miała na sobie dziewczęcą sukienkę w biało niebieskie paski oraz sandałki w kolorze złota.

Fajna rodzinka?

2
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
3
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
4
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
5
 / 11
Weronika Rosati
6
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
7
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
8
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
9
 / 11
Weronika Rosati z córką Elizabeth
10
 / 11
Weronika Rosati
11
 / 11
Weronika Rosati
KOMENTARZE
(606)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Hahaha
rok temu
Ale ustawka 🤣🤣🤣🤣
Mal
rok temu
Wyglada jak sesja z fotografem, a nie przypadkowe zdjecia
OMG
rok temu
Najdroższe kremy nie pomogą gdy geny słabe. Antyreklama kremów, których używa... Bachleda Curuś w podobnym wieku, a wygląda jak młodsza siostra Rosati. Genów nie oszukasz.
Kobieta
rok temu
Rzadkim widokiem byłby słoń spacerujący po warszawskim parku.
Pytanie ?????...
rok temu
Macie już gaśnicę z autografem Grzegorza Brauna???? Będzie sporo warta w przyszłości.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (606)
Na koń !
rok temu
Upał , a ona w jesienno zimowych butach z wędzidłem ! Wędzidło chyba wyjęła koniu z buzi
Na koń !
rok temu
Upał , a ona w jesienno zimowych butach z wędzidłem ! Wędzidło chyba wyjęła koniu z buzi
Ups
rok temu
Ładna dziewczyna, ale strasznie staro wyglada jak na swój wiek. No i całe życie ta jedna fryzura, w ktorej jej nienajlepiej.
grazyna
rok temu
Tzn.przyjechala i zamówiła paparazzi ? Ale numer :))))
Mariolka
rok temu
niech esterka coś ciekawego o swoim alfie opowie jak chce na chwile na pudla
kobieta
rok temu
Bardzo ładnie.
mimi
rok temu
biedne dziecko pewnie tylko zna mamusię i dziadków a rówieśników brak
Melka
rok temu
Ostatnio trafiłam na LUCK z jej niewielkim udziałem (nagi biust na łóżku !), w ogóle nie podobna do kobiety z tych zdjęć ! Miała wtedy jakieś 26-27 lat a wyglądała na min.45, koszmarnie zniszczona twarz, inny owal, mniejsze usta, brwi tuż nad oczami, mówiąc wprost wyjątkowo brzydka kobieta z ładnym biustem !!!
hehehe
rok temu
Przecież widać, że to pozowane zdjęcia !!! Popadająca w zapomnienie upadła celebrytka desperacko próbuje przypomnieć o swoim istnieniu. Ostatnio chwaliła się, że "gra" w kręconym w Bułgarii AMERYKAŃSKIM filmie, wygląda na to, że to kolejny epizod w jakimś filmidle klasy F, bo z fotek z jej Insta wychodzi, że była tam niecałe 2 tygodnie :):):)
gosc
rok temu
fajnie wygląda, fajnie jest ubrana, nie ukrywa wieku
Gość
rok temu
Wygląda jak jej ojciec
Talent
rok temu
Jak ten czas leci.... Z młodej dziewczyny do starszej pani po 40.... Matko..... Chwila moment. Kiedy to minęło??? Teraz co najwyżej Wera może wypromować córkę na gwiazdę Hollywood. Oby się udało. Talent ma po matce. A i Weronice życzę ról. Brakuje jej na ekranie.
N.K.
rok temu
Masakra jak widoczne sa toksyny po jej twarzy. Strasznie. Ona chyba duzo pali prawda?
Ania
rok temu
Wyglada po prostu staro.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?