Sandra Kubicka opuszcza TVP, po czym mknie zatankować wartego ponad 500 tysięcy złotych Range Rovera (ZDJĘCIA)
Nowa gwiazda TVP, Sandra Kubicka, została "przyłapana", gdy opuszczała gmach na Woronicza. Odziana w elegancki zestaw celebrytka ruszyła do luksusowego auta i zatrzymała się na stacji paliw. Wiadomo, ile wyniosło ją tankowanie.
Sandra Kubicka opuszcza TVP, po czym mknie zatankować wartego ponad 500 tysięcy złotych Range Rovera (ZDJĘCIA)
Nieco ponad tydzień temu okazało się, że Sandra Kubicka została nową gwiazdą TVP. Była modelka współpracuje od niedawna z nadawcą publicznym przy randkowym formacie "Love Me or Leave Me - Kochaj albo Rzuć". Jak sama przekonuje, "w Polsce nie ma i nigdy nie było takiego programu". Podekscytowana ukochana Barona tłumaczyła też, że show, które poprowadzi nie jest wulgarne, posiada za to wartości edukacyjne.
Po ogłoszeniu współpracy z TVP internauci błyskawicznie wytknęli Kubickiej hipokryzję. Celebrytce przypomniano o jej zapewnieniach sprzed kilkunastu miesięcy. Modelka zarzekała się niegdyś, że ze względu na swoje poglądy i chęć bycia szczerą z samą sobą, nie chce mieć nic wspólnego z Telewizją Polską. Skrytykowana celebrytka tłumaczyła później, że "nie jest już tą samą Sandrą", a program, który poprowadzi jest jest "niezwykle bliski jej sercu".
Sandra Kubicka, nowa gwiazda TVP, tłumaczy się z podjęcia pracy na Woronicza: "Nie jestem tą samą Sandrą"
Sandra Kubicka i jej zwyczajny poranek. Praca, tankowanie i do domu
Odmieniona Sandra Kubicka, ze względu na nowe zobowiązania zawodowe, jest teraz częstym bywalcem na Woronicza. Paparazzi towarzyszyli wschodzącej gwieździe TVP, gdy opuszczała miejsce pracy. Odziana w elegancki komplet celebrytka rozstała się z fotografami dopiero na stacji benzynowej, gdzie uzupełniła bak swojego luksusowego auta za kilkaset złotych.
Zobaczcie, jak wyglądała podróż zapracowanej Sandry Kubickiej.
Z głową w chmurach
Sandra Kubicka zdawała się być wyjątkowo zamyślona, a na jej twarzy pojawił się lekki grymas. Tego dnia celebrytka przyodziała elegancki szary set, na który składały się dzwony, gorset i krótka marynarka.
Promienny uśmiech
Gdy nowa gwiazda TVP zauważyła towarzystwo paparazzi, na jej twarzy zagościł serdeczny uśmiech. Jak na modelkę przystało, Kubicka automatycznie zaczęła pozować do zdjęć.
Słoneczny poranek
Zapracowana Kubicka uzbroiła się w skórzaną kurteczkę z futerkiem oraz klasyczne, czarne okulary przeciwsłoneczne i ruszyła w stronę parkingu.
Wiatr we włosach
Krocząc po kostce brukowej, Sandra poczuła się jak gwiazda reklamy szamponu do włosów i zarzucała nimi, kokietując czyhającego między autami fotografa.
Komu w drogę, temu czas
Zabiegana Kubicka, czym prędzej pomknęła do swojego luksusowego auta i ruszyła w drogę.
Tankowanie
Celebrytka zatrzymała się na stacji benzynowej, aby zatankować swojego śnieżnobiałego Range Rovera. W zależności od modelu i rocznika za podobne autko należy zapłacić od 500 do nawet 800 tysięcy złotych.
Nakarmiony
Kubicka nie przejmowała się zbytnio liczbami na ekranie dystrybutora i oddała się rozmowie telefonicznej. Ukochana Barona "nakarmiła" swój pojazd za niemal 550 złotych.
W dalszą drogę
Po opuszczeniu stacji paliw w ręce Kubickiej zabrakło kawki na wynos i hot doga. Celebrytka, nie tracąc czasu, pomknęła do auta i ruszyła w dalszą drogę.