Sarah Ferguson nie zerwała kontaktów z Jeffreyem Epsteinem? Ujawniono SZOKUJĄCE maile: "Masz moje serce"
Sarah Ferguson utrzymywała kontakt z Jeffreyem Epsteinem po tym, jak publicznie się od niego odcięła. "Daily Mail" ujawnił wiadomości mailowe, które księżna Yorku miała wymieniać ze skazanym przestępcą seksualnym. Sprawa wywołała już skandal.
Jeffrey Epstein był amerykańskim finansistą z licznymi powiązaniami. Często widywano go w kręgach brytyjskiej arystokracji. Miliardem utrzymywał też bliskie relacje z księciem Andrzejem, byłym mężem Sary Ferguson.
Gdy Epstein został skazany za liczne przestępstwa seksualne, wiele znanych postaci się od niego odcięło. Jedną z takich osób była właśnie Feguson. Księżna Yorku zadeklarowała publicznie w marcu 2011 roku, że nie chce mieć już z nim niczego wspólnego. Prawda okazała się jednak inna.
Sarah Ferguson miała utrzymywać kontakt z Jeffreyem Epsteinem
Światło dzienne ujrzały bowiem maile, które Sarah Ferguson miała wymieniać z Jeffreyem. "Daily Mail" ujawnił ich treść. Księżna Yorku kilka tygodni po tym, jak publicznie wyparła się miliardera, wysłała do niego wiadomość z przeprosinami. Pisała w niej, że zmuszono ją do wypowiedzenia tych słów, bo z uwagi na ich relację jej kariera wisiała na włosku.
W 2011 roku Ferguson popadła w problemy finansowe z powodu swojej rozrzutności. Z pomocą przyszedł jej Epstein, który przekazał księżnej Yorku zapomogę w wysokości 15 tysięcy funtów. Chociaż Sarah żałowała w mediach, że przyjęła od niego pieniądze, to prywatnie dalej wysyłała mu maile. W jednym z nich nazwała go "drogim przyjacielem".
Jak mogę ci wystarczająco podziękować? Jesteś prawdziwym przyjacielem i pewnego dnia odwdzięczę się tobie. Ale teraz brakuje mi słów, by ci podziękować. Czasami serce mówi więcej niż słowa. Masz moje serce. Z wielką miłością, drogi Jeffreyu
Sarah Ferguson reaguje na ujawnienie kontrowersyjnych maili
Ujawnione maile wywołały falę krytyki i mogą mieć poważne konsekwencje dla księżnej, zarówno w kontekście jej kariery literackiej, jak i działalności charytatywnej. Biograf Andrew Lownie podkreśla, że ujawnione informacje mogą skłonić wydawców i organizacje charytatywne do zerwania współpracy z Ferguson.
Zobacz także: Virginii Giuffre w ramach ugody z księciem Andrzejem dostała ponad 15 MILIONÓW DOLARÓW. Zaczyna się walka o jej spadek
Rzecznik księżnej twierdzi, że Sarah została zmuszona do wysłania wspomnianych maili w celu złagodzenia groźby pozwu ze strony Epsteina. Podkreślił też, że księżna nie wycofuje się z publicznego potępiania jego działań.
Jeffrey Epstein zmarł 10 sierpnia 2019 roku. Amerykański miliarder miał popełnić samobójstwo w areszcie, gdzie czekał na kolejny proces w sprawie przestępstw seksualnych.