Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina udział w programie. ZDRADZIŁA ZA DUŻO?!

40
Podziel się:

Choć oficjalnie nie wiadomo jeszcze, który z panów został wybrany na męża Anety, po jej ostatnim wpisie można odnieść wrażenie, że jej małżeństwo nie było usłane różami...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta wspomina udział w programie. ZDRADZIŁA ZA DUŻO?!
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta powiedziała za dużo? (Player)
bELaWocB

Już wkrótce widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekonają się, jak eksperci postanowili dobrać do siebie uczestników. Niedawno Pudelek przeprowadził jednak swoje małe śledztwo, dzięki któremu poniekąd można się już domyślić, kto z kim stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały
bELaWocD

Jeśli nasze typowania okażą się prawdziwe, to Julia poślubi Tomka, Kasia Pawła, a Aneta Roberta. Co ciekawe, Aneta pokusiła się niedawno o dość wymowny wpis. Głównie rozpływała się w nim nad zamkiem, w którym przyszło jej wziąć ślub, ale krótko skomentowała też swoją dalszą przygodę w show, którą widzowie tak naprawdę dopiero będą obserwować na bieżąco.

Od pierwszego odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia" możecie podziwiać ruiny tego zamku. Czy można wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na swój ślub?? Nie śmiałam nawet marzyć o czymś takim... życie jest tak piękne i tak zaskakujące, że momentami myślę, że ja chyba po prostu śnię🤷🏽 I mimo tego, co będzie dalej... do końca swoich dni będę dziękować za te chwile, te wspomnienia, to, co zobaczyłam, co przeżyłam, za tych wszystkich cudnych ludzi, których wtedy poznałam 🤍 za swoją odwagę też, bo gdyby nie ona, nie byłoby mnie tam.

To właśnie słowa "mimo tego, co będzie dalej" wzbudziły wśród internautów niemałe zamieszanie. Można bowiem odbierać je bardzo negatywnie, co oznaczałoby, że małżeństwo Anety nie przetrwało...

bELaWocJ

Sama zainteresowana na jeden z takich komentarzy odpisała jedynie:

Są dwa uda - może się uda, może się nie uda 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

Myślicie, że w tej edycji chociaż jedno z małżeństw przetrwa po programie?

bELaWocK

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELaWocL
bELaWode
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
Buu
miesiąc temu
Ludzie, obudźcie się, inflacja nas zeżre :(
Magda
miesiąc temu
Trudno to odczytać inaczej niż że małżeństwo nie przetrwało..
Aga
miesiąc temu
Będzie kara od TVN jak nic
bELaWodf
WWWW
miesiąc temu
Nie znam i bardzo mi z tym dobrze!!!!
Kropka
miesiąc temu
Odniosłam wrażenie, że ma trochę przerośnięte ego. Nawet podczas przymierzania sukni ślubnych nie dawała sobie pomóc by rodzina jej doradziła. Aspiracje na przyszłą celebrytkę skoro już oznacza program w swoich postach.
Najnowsze komentarze (40)
jaa
2 dni temu
Wg mnie pasuja super. W kazdym zwiazku sa wzloty i upadki, wiec jak cos sie kiepsci to normalne, trzeba naprawic, o to xhodzi w zwiazku doroslych i dojrzalych ludzi.
Ggg
miesiąc temu
Ona wygląda na bardzo dowcipną dziewczynę.
Sonia
miesiąc temu
Jestem po 3 odcinku i myślę, że ta dziewczyna ma mega ciężki charakter, taka skoncentrowana wyłącznie na sobie, moim zdaniem nie przygotowana do życia we dwoje.
eMM
miesiąc temu
Moja ciotka jest jego sąsiadka i mówiła mi ze zostali w małżeństwie.
Kasandra
miesiąc temu
Będzie co ma być!
Kat
miesiąc temu
Zastanawiam się jaki poziom desperacji musi pchnąć kogoś do ślubu z kotem w worku 🙈 rozumiem ze mozna być samotnym, mieć problemy z nawiązywaniem znajomosci ale serio? Oglądam ten program od początku i nadal jestem pod wrażeniem
Gość
miesiąc temu
Bardzo ładna dziewczyna z bardzo trudnym charakterem...
Iza
miesiąc temu
Oj widać ciężki ma charakter , ale życzę powodzenia
bELaWocX
Gggg
miesiąc temu
Wedlug mnie poszła sie wylansować.
Zeus
miesiąc temu
Chyba od pierwszego włożenia ...
Niestety
miesiąc temu
Żadne z tych małżeństw się nie uda.
kiki
miesiąc temu
ludzie, przecież uczestnicy MUSZĄ podbijać zainteresowanie sezonem, w którym biorą udział żeby ludzie gadali, zastanawiali się, ja obstawiam, że jej małżeństwo przetrwało, a dwa pozostałe nie, eksperci chyba nadal nie kumają, że wygląd tez sie liczy...
Gaga
miesiąc temu
Po pierwsze po co im biała suknia i welon-jest to ślub cywilny. Po drugie ciężko dobrać osoby ponad 30 letnie,które są już ,gdzieś zakorzenione i mają swoje nawyki ,przyzwyczajenia, a w małżeństwie czasem trzeba iść na ustępstwa.
Zawsze.
miesiąc temu
Pierogi ruskie zawsze będą lepsze od schabowego.
Oferty dla Ciebie
bELaWodQ
bELaWodR
bELaWodS
bELaWodT
bELaWodU
bELaWodz