aktualizacja

"Sukces" Natalii Siwiec: Została nominowana do... "Biologicznej Bzdury Roku"!

143
Podziel się

W jednym z postów na Instagramie modelka wyjątkowo nie popisała się wiedzą...

"Sukces" Natalii Siwiec: Została nominowana do... "Biologicznej Bzdury Roku"!

Biologiczna Bzdura Roku to plebiscyt wymyślony przez Łukasza Sakowskiego, autora strony totylkoteoria.pl. W 2016 roku bloger wpadł na pomysł, aby spośród wypowiedzi osób publicznych na temat szeroko pojętych nauk przyrodniczych wybierać te najbardziej absurdalne.

Niebawem odbędzie się czwarta edycja tego wydarzenia, w którym nominowane są znane osoby szerzące poglądy będące zaprzeczeniem naukowych faktów.

W tym roku o tytuł autora największej "bzdury" powalczy m.in. Natalia Siwiec. Modelka zawdzięcza nominację temu, że w maju zamieściła na Instagramie post, w którym przekonywała, że promieniowanie UV nie jest szkodliwe dla skóry.

"Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry" - stwierdziła celebrytka.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy internautów próbujących uświadomić Natalię, że jest w błędzie. Pod ich naporem, celebrytka skasowała kontrowersyjne słowa. Internet jednak nie zapomina.

Choć nominacje dopiero ruszyły, już wiadomo, że w plebiscycie Natalia będzie miała konkurencję m.in. w osobie Wojciecha Cejrowskiego, który uparcie twierdzi, że… szczepionki zabijają, bo zawierają truciznę.

Myślicie, że Natalia ma szansę pokonać konkurencję?

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(143)
Aaa
1 tyg. temu
Dziwaczne „ideały” piękna- wszystko przerobione na wzór niegdysiejszej prostytutki. Przerysowane brwi, doklejone rzęsy, duże usta, obfite fryzury i wulgarne makijaże. Niech sobie będzie taka grupa kobiet, w końcu to jest wolny kraj. Ale niech to zjawisko będzie uznawane za margines, a nie wzorzec, do którego należałoby dążyć. Kiedyś na pudlu były atrakcyjne, dobrze ubrane kobiety, które mogły być inspiracją. To co widzimy teraz to antywzorzec!
Ciekawa
1 tyg. temu
Ona ma ponad milion obserwatorów. Jej każdy post to reklama za reklamą. Kto i po co ją obserwuje, ja się pytam.
......
1 tyg. temu
A czego mądrego po prostytutce można się spodziewać?
Ola
1 tyg. temu
Ta pani umie świecić ale czym innym
Jaa1
1 tyg. temu
Lepiej niech zgłoszą Rusin, która nie je mięsa, ale z szacunku do zwierząt nosi skórzane torebki i buty, żeby wykorzystywać zabite zwierzęta i, żeby nic się nie zmarnowało.... Jak dla mnie nie ma w tym temacie konkurencji..
Najnowsze komentarze (143)
Andreas
7 dni temu
Szczepionki zawieraja trucizne, metale ciezkie i inny syf, wystarczy poczytac na ten temat, np. ksiazke Andreasa Moritza ''Vaccination'', albo przypomniec sobie ile dzieci umarlo po kilku dniach od wstrzyknieca im szczepionki, np. Alfie Evans w UK. Szczepionki powoduja autyzm i spowalniaja rozwoj dziecka. Wiele lekarzy, ktorzy na dali sie przekupic koncernom farmaceutycznym o tym mowi, wielu sie ucisza sila, niektorzy umieraja w niewyjasnionych okolicznosciach.
Emi
1 tyg. temu
Bezmozgowiec
kujyhtgfds
1 tyg. temu
Przy testach 6w1 umarło 64 dzieci idioci. Szczepionki zawierają truciznę i zabijają dzieci, równocześnie chroniąc przed śmiercią znacznie większą ilość innych dzieci, które umarłyby na chorobę. Równie dobrze dzieci które umarły od szczepionki mogłyby nigdy nie zetknąć się z chorobą. Jeno nie zaprzecza drugiemu a i jedno i drugie to dane naukowe.
baba jaga
1 tyg. temu
Niestety,nie ma także dowodów,że ta pani ma aktywny mózg.Tam się musiało coś zawiesić,albo nie jarzy na stykach...
Qxy
1 tyg. temu
Zwykła pozerka i tępa dzida, która oprócz zainwestowanej urody nie posiada niczego wartościowego do przekazania.
Ejjjj
1 tyg. temu
Zaczyna przypominać pawiana
gość
1 tyg. temu
wszystkie sztuczności są niefajne,ale dla mnie najgorsze są brwi,jak widzę osobę z wymalowanymi jak markerem,równymi,grubymi brwiami,tomnie to śmieszy,kojarzy się z clownem,okropna moda,nie róbcie tego dziewczyny,żadna amerykańska gwiazda nie robi tych durnych brwi,a Polki jak nowe ruskie,całe zmalowane
StopSzczep.
1 tyg. temu
Ci którzy za szczepionkami powinni sie szczepić (.......) i świat by był piękniejszy { if juz noł ło raj min} ;)
Hahah
1 tyg. temu
Tylko debile dalej wierzą w szczepionki No sorry
Bjjjjjjnnnn
1 tyg. temu
Na tą nagrodę w pierwszej kolejności zasługuje A. Lewandowska, tą to dopiero idiotka
Buuuuuuu
1 tyg. temu
Mówi prawdę czy nie, należy się jej to berło dlatego że jest hipokrytą- nic tylko reklama sztucznej opalenizny
Mmm
1 tyg. temu
Oczywiście, ze ma racje!!!!! Zgadzam się z nią w 100%!!!
1234
1 tyg. temu
Sztuczna,wulgarna idiotka,przechodząca przez miliony łóżek.Jej lata już minęły...Już za stara pupa z niej
Ktoś tam
1 tyg. temu
A kto to jest?
...
Następna strona